Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Chyba z tej radości, że ruszyła też sprzedaż czapek to zapomnieli o hangarze dla serii Hull.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem ale to imho ważne bo CIG leci sobie w kulki ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wallbash.gif">

Stopiłem swojego Carrack-a za 350 USD i kilka innych rzeczy kupiłem Hull-D za 350 + 23%VAT i mam dostęp do 2 słownie "dwóch" Hangarów (maksymalnie Aeroview  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wallbash.gif">)

Wcześniej były wszystkie :)

Naprawdę może CIG mógłby w marketingu zamiast teoretycznie "ładnie wyglądającej" Sandi zatrudnić kogoś kto ma to coś między uszami zwane mózgiem ... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskudny, zostaje przy Banu.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jaki VAT, Tommy stronę wcześniej pisał, że podatku już się więcej nie płaci. A swoją drogą szkoda hangarów...


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrack był zakupiony przed Vate-em więc się nie należał  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Chodzi mi tylko Hangar ;)

Tzw wsparcie czyli inwestycja/kasa to rzecz drugorzędna ;)

Zafundowałem sobie za resztę Hull-A i Gladiusa ...

Ja bardzo nie lubię jak mi się coś się zabiera bo "ktoś nie spotkał się z rozumem" lub jest zwyczajnie "idiotą" :devil:

Bo jak wytłumaczyć zakup w tej samej cenie tzw. "woła roboczego" i brak dostępu do wartości dodanej którą są Hangary wyceniane przez CIG na ciężkie USD ?

Głupota/brak ogarnięcia/przygotowania sprzedaży czy działanie w złej wierze na zasadzie - zobaczymy jak tzw. Społeczność zareaguje ?

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Wiesz ...

Nigdy nie mów nigdy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Zgodnie z pomysłem tzw wsparcia CIG jeszcze wiele razy będę miał możliwość posiadania Carrack-a z LTI (zakup przez CCU)

Wydaje mi się, że przed samym wydaniem PU będziemy mieli możliwość "totalnej rewolucji" w zakresie naszej floty.

Ale do tego należy poznać zasady rządzące światem SC i tym jak wygląda walka/handel/eksploracja i inne czynności, bo dziś nie wiem w tym temacie nic a to co wiemy to zawsze może ulec zmianie a reszta to tylko rzucanie kasą w monitor i wspieranie CIG ... (to też zabawa ale trochę kosztowna) :tongue:

Tylko tyle i aż tyle ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że przed wydaniem Hulla - powinni jednak przeliczyć Cargo rzeczywiste dla wszystkich statków. Przypuszczam ,że nie będzie to  proste dzielenie przez 4  a statki  będą miały docelowo zmiany w rozmiarach i w masie przewożonej. Tak podane dane powodują, że możemy popełniać poważny błąd przetapiając flotę, a później okaże się, iż jednak statystki statków zmieniły się - Caterpillar czy Starfarer  ludzie kupili do transportu no i mniejszy Freelancer- czyli co nie będą już konkurować.  Pretensje wtedy do kogo możemy mieć  - to tylko taka mała  dygresja (chyba jednak na temat). Niestety  należę do klubu A...SC.

 Dla Tommiego aby nie miał dylematu  co wybrać wymyślili  HULL PALOOZA PACK  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Drus4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Przy dokować do takiej, zabić pilota i... tyle wygrać... te cargo lol.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dastro

Ja mam wersję D więc może nie będę aż tak łakomym kąskiem do abordażu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_confused.gif">

 

@Drus4

Masz rację ;)

Pozostaje kwestia dzięki komu mamy takie wątpliwości ?

No kto zgadnie ?

Ci co pomyśleli "CIG" mają rację :devil:

Pamięta ktoś "dopakowanie" uzbrojenia Reedemera na osobiste polecenie Pana CR po niezadowoleniu Społeczności ? :devil:

Przy całym wsparciu dla projektu SC mnie osobiście trafia jak myślę o ich niedopowiedzeniach i w tej kwestii sprzedaż serii Hull jest wzorcowym przykładem.

Brak informacji o Hangarach, brak informacji dającej porównanie w zakresie ładowności do wcześniej posiadanej floty (obietnica, że to niedługo zrobią gdy wszyscy wiemy, że to co mamy dziś w tabelkach ulegnie za chwilę zmianie)

To wszystko ma napędzić sprzedaż ale nie wiem czy tym razem CIG się nie poślizgnie ...

Wg godzinowej rozpiski  https://robertsspaceindustries.com/funding-goals w pierwszej godzinie mieliśmy 66 tys USD a teraz od kilku godzin rzeźbimy na poziomie ok. 23 tys USD na godzinę (mamy teraz 9h sprzedaży i chyba ok 225 tys)

Teoretycznie mamy kilka wersji statków z LTI dla każdego od wyboru do koloru więc powinno imho być "troszku" lepiej.

A pamiętajmy, że ostatni jeden, jedyny Vanguard z LTI miał sprzedaż po 10 h na poziomie ok 500 tys i po 10 dniach "zrobił" 2,3 mln ;)

Faktem jest to, że "Hameryka" właśnie wstaje i coś tam napędzi sprzedaż ... :tongue:

Nie zdziwię się jak w nadchodzącym tygodniu dostaniemy "poprawione super Hull-e" z VFG Hangar dla każdego itp itd ... :devil:

 

ps.

I żeby nie było ;) to nie hejt-owanie tylko stwierdzenia mające oparcie w faktach ... :tongue:


Na reddit-cie ktoś zrobił ładną wersję aktualnej ładowności statków SC (nie takie brzydactwo jak ja wcześniej ;) )

 

dTVKLBs.jpg

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie dziwi mnie to, oni są teraz w fazie "wszystko na raz", nawet nie będę wyliczał co oni obecne robią, kto śledzi projekt ten wie jaki tam teraz sajgon jest.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greyboxy serii Hull

 

Hull A  http://imgur.com/a/m9Ii6#2

Hull B http://imgur.com/a/qXd5g#1

Hull C http://imgur.com/a/pmv2w#0

Hull D http://imgur.com/a/AwNZt#0

Hull E http://imgur.com/a/ef7zf#0

 

Na koniec porównanie wersji A i E  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

kj8YIIZ.png

 

 

 

puICZXS.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hull A po złożeniu by się chyba zmieścił w kontener z Hulla E.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hull A i Aurora

 

 

Czekam na resztę serii pokazanych na filmie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że cały dzisiejszy dzień spędziłem na  powietrzu, odwiedziłem Afrykarium i inne fajne atrakcję, słowem troszkę się zdystansowałem od hype konceptowej sprzedaży serii Hull.

Chyba lepiej dla CIG było by zrobić sprzedaż każdego wariantu osobno bo jak to się mówi co za dużo to nie zdrowo  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Osobiście nie jestem zachwycony ich wyglądem, nie tego się spodziewałem, jeśli chodzi o ładowność tu jest dobrze faktycznie specyfikowane transportowce, mają być ekstremalnie konfigurowalne więc można spodziewać że zamiast uchwytów na ładunek będzie można podczepić coś innego ( może moduły do transportu statków, sprzętu górniczego czy coś do budowy stacji itd ... ), kto wie co wymyślą. Oczywiście spodziewał bym się raczej takich fajerwerków przy wariantach D i E.

 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 No właśnie tego się obawiałem kilka wątków wcześniej jak Neb wspomniała o Gallentyjskich Iterionach, skojarzyłem kształt tych jamników i oto one - dobrze że się chociaż składają :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna torpeda w te kontenery i cały ładunek w pizdu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jeśli są w jednym pakiecie, to nie będzie się ich pewnie nawet dało osobno palić


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dmger po co niszczyć ładunek sprzedać go można.

A moim skromnym zdaniem statek uroda nie grzeszy ale ergonomią nadrabia wszystko. 

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kogo będziemy grabić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Zamiast tego brzydactwa stopiłem Taurusa i kupiłem model Konstelacji oraz czapkę :P


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności