Skocz do zawartości
szympekmajster

Spis konfiguracji sprzętowych i wydajności gry

Rekomendowane odpowiedzi

 

Teraz już nie wiem, czy brać Nvidie, czy Radęcina....

A może czekać na nowe, tegoroczne karty? :)

 

Jak nie masz super ciśnienia na zakup nowej grafiki to jeszcze trochę poczekaj, raczej nie stracisz a możesz zyskać nową lepszą kartę ;)

 

W kwestii DX12 i Star Citizena, Chris Roberts nabrał wody w usta, pytany odnośnie ewentualnej obsługi DX12, odpowiadał bardzo wymijająco, co by sugerował że czeka na implementację jego obsługi przez silnik, oczywiście wykonaną przez Crytek, z drugiej strony ciężko mi uwierzyć że któryś z konkurujących ze sobą silników nie zaimplementuje obsługi nowego API Microsoftu.

 

Obstawiam że wkrótce po premierze Windows 10, wszyscy będę pieli że mają obsługę DX12, a wtedy może i doczekamy się jej w SC :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucać testy nie narzekać! Będzie nowa wersja będą nowe wyniki :)

 

Co do zmiany - ja w końcu zmieniłem HD7870XT na 7970 żeby móc pograć teraz bez przeszkód chociaż na niskich detalach bez wkurzania się na grę. Następną zmianę robię po pełnym wejściu DX12 i Mantle dla SC. Nie ma sensu robić nic wcześniej...


Szukasz finansowego wsparcia? Nie nadążasz z kontraktami? Chcesz dołączyć do sprawnej ekipy, z którą pomnożysz stan swojego konta? Dołącz już dziś do [url="https://robertsspaceindustries.com/orgs/WSSC"][b]Wide Spectrum Solutions Co.[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj sobie tą drugą tabelę -> tutaj

Na szybkiego jest kilka konfiguracji z tym GTX'em tak samo z intelami jak i amd.

Edytowane przez zaraz

sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności