Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Relo dzięki za invite, mam natomiast problem z stworzeniem konta... Wywaliło mi za pierwszym razem, że jestem under 13 (mimo dobrze ustawionej daty) i ciągle ten błąd mi się powtarza... Any ideas?

EDIT:

Chodzi o wiek...

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mój potomek zadokuje w hangarze na sen to ja wydokuje w Drednocie... i będzie się działo.

...coś tak od 20.10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dmger gra mnie nie chce.. :P Błąd się powtarzał przy rejestracji więc wysłałem ticket do obsługi klienta.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Meandester napisał:

@Dmger gra mnie nie chce.. :P Błąd się powtarzał przy rejestracji więc wysłałem ticket do obsługi klienta.

A nie odrzucało ci przypadkiem adresu e-mail?

jak tak to sprawdź czy nie masz tam przypadkiem konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mam tam konta ;)

@Nexus i oto info...

Spoiler

register problem.jpg

 

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Naprawdę namieszałeś @Blackjack (Ioon) ale w bardzo pozytywnym znaczeniu bo osobiście gra mi się podoba i mimo, iż widać jeszcze kilka braków to ma potencjał, a specyfika statków i ich możliwości modyfikacji potrafią zachęcić, a nie zniechęcić jak w niektórych tytułach.

Co jednak najważniejsze to fakt, że jest w niej ogromny nacisk na współpracę. Bez wspomnianej współpracy i dobrego meda wypada się blado. Wystarczyły 2-3 Bitwy z ogarniętym medykiem i rozsądnym składem aby mecze nie dosyć, że skończyły się wygrana to na górze stawki z wynikami 6-2, 7-4 (KD) 

No niestety czasy gier w stylu "Rambo - Brawo Ja" odwszył do lamusa albo nazywają się wdzięcznie singleplayer. Co z tego, że jeden dobrze się bawi i ma wysokie KD jeśli cały oddział dostaje po siedzeniu. Fakt są sytuacje gdzie trafiają się ogarnięte oddziały i potrzebny jakiś dewastator w Corwecie patrz Argetlan w celu rozciągnięcia przeciwnika i zaburzenia jego taktyki. Mimo wszystko jak ustali się kto dowodzi i robi się to co mówi dowódca, a doświadczony dowódca to nieoceniony skarb, gra nabiera rozmachu i trochę przypomina koszenie stokrotek co zaprezentował mi wczoraj Ioon. 

Nawiasem mówiąc oddział z lekko ogarniętymi dwoma medykami jest nie do przegryzienia, a oddział bez jakiegokolwiek medyka to zestaw tarcz na strzelnicę. 

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nice to hear,mam pare pomyslow na "setupy" flotki,jak nam sie dobierze zgrany team to mozemy to "przerobic"

juz organizuja "tutarmenty" jak sie zgramy ,szczegolnie w Team elemination to uda nam sie niezle namieszac

ioon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No dobrze, z racji tego że teraz siedzę na lapku, to na nim postanowiłem pobrać Dread'a. I co ? Pliku zabrakło (coś związanego z shaderami v. 4.0), więc grę musiałem wywalić.
Cóż, mój chip obsługuje shadery do 4.1, więc wtf?

Ktoś też miał coś takiego?

Edytowane przez Shivon

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i naprawili mechmaking, bitwy wchodzą jedna po drugiej :wcloaf:

Edytowane przez Nexus
niestety są i upadki serwerów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś coś jeszcze zostało może podać na PW albo mailem (morzan2@wp.pl) ;) Warto pamiętać, że nie chcę zjadać kodu, bo jeszcze przez ok 2 tygodnie będę miał mało czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Morzan napisał:

Jeśli komuś coś jeszcze zostało może podać na PW albo mailem (morzan2@wp.pl) ;) Warto pamiętać, że nie chcę zjadać kodu, bo jeszcze przez ok 2 tygodnie będę miał mało czasu.

Hej!

No i się skusiłem :) 

@Morzan jeden invite poszedł do ciebie :) 

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 hours ago, Dmger said:

@Blackjack dużo ludzi pobralo zaproszenia a grają może z 4 osoby. Nie warto rozdawać zaproszeń. 

wiem Dmger w zasadzie spotykam tylko Nexusa bo wpadam po pracy a u was juz pozno ,a potem pogeam ze 2h po mojej 10 pm to wy juz chrapiecie,licze na weekendy to moze ponaparzamy razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, ci co mają dostęp i nie grają nie wiedzą co tracą, ja im dłużej gram tym bardziej mi się gra podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, na start kupiłem dwa stateczki i farbę do nich. Zdjęcia będą jak Neb czy ktokolwiek inny z uprawnieniami je zatwierdzi ;)


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.05.2016 at 06:22, Dmger napisał:

@Blackjack dużo ludzi pobralo zaproszenia a grają może z 4 osoby. Nie warto rozdawać zaproszeń. 

Bo niektórzy walcza z customer service... System ciągle uważa, że jestem niepełnoletni :P no ale ktoś mi odpisał z obsługi klienta, dam znać jak to się rozwinęło..


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Meandester napisał:

System ciągle uważa, że jestem niepełnoletni :P

Spytaj się tam w tym customer, bo może wystarczy podpis osoby starszej, a że jesteś z tej samej wioski to załatwię to od ręki ;)


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Berecik26 napisał:

Spytaj się tam w tym customer, bo może wystarczy podpis osoby starszej, a że jesteś z tej samej wioski to załatwię to od ręki ;)

Dzięki za pomoc :D ale obędzie się ;) 

Problem SOLVED ! Za 3-4h pobiorę grę, więc może w ten weekend wpadnę do was :D 

Jakieś rady na początek? Coś kupić, sprzedać? Bimber dać załodze i za ojczyznę?

EDIT: Tak mi rwie klienta podczas pobierania, że z 3 dni będę to ściągał...

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek to wpadnij na TS jak tylko się dorwiesz, jak się nie uda nikogo złapać i nie będziesz miał z kim latać proponuję corvette.

Ale jeśli chodzi o początki początku to:

- przejdź tutorial,

- rozegraj 1 bitwę,

- wykonaj resztę instrukcji w hangarze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że są dwa rodzaje punktów GP i FP. Statki kosztują ten i ten, to oznacza, że statki trzeba kupować za prawdziwie pieniądze? (obecnie starczy mi na jedną jednostkę)


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno wszystko oprócz bundli było za 1 kredyt, więc technicznie za darmo. Tylko na klikać się trzeba :P 


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK już załapałem o co chodzi z tymi GP i FP. GP to premium waluta, jednak statki da się kupić za FP.

Gra ciekawa, w weekend może dam radę z wami pograć :) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności