Skocz do zawartości
Goomich

Privateer

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zakładam. :P

W jedynkę nie miałem okazji zagrać (nie byłem jeszcze tak retardowato zakochany w kosmosie (chociaż pierwsze oznaki były już widoczne), a i mój komp raczej tak sobie mógł poradzić z nim), dlatego mam raczej ciepłe uczucia do dwójki, którą najpierw miałem w wersji pirackiej, z wszystkimi filmami podmienionymi na logo intela:

http://youtu.be/RBcT8f0iYl4

2-3 razy jak okolo 15 sekundy, opcja dialogowa, potem następne kilka powtórzeń. Ale i tak zepsułem drugi joystick na nim. Na oryginale popsułem joya nr 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Privateer + Rightious Fire - sam miód :)

 

To gra z uniwersum WC nad którą spędziłem najwięcej czasu :) Komp zamulał, mało ramu było, trzeba było kombinować żeby się odpaliło w ogóle, ale grało się super :)

 

Do teraz Orion jest moim ulubionym latającym czołgiem :P

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Privateer + Rightious Fire - sam miód :)

 

To gra z uniwersum WC nad którą spędziłem najwięcej czasu :) Komp zamulał, mało ramu było, trzeba było kombinować żeby się odpaliło w ogóle, ale grało się super :)

 

Do teraz Orion jest moim ulubionym latającym czołgiem :P

 

Pozdrawki

BHoleVX

 

No to niebawem bo już pewnie w styczniu 2015, Orion znów może być Twoim ulubionym latającym czołgiem ( chyba będzie latał ) takim pająku podobnym :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam od dwójki - Clive Owen się fajnie spisał, z resztą cała obsada była bomba. Wiele godzin się wylatało, na wersji DOS jak i win... Ale jedno trzeba powiedzieć, wywalała się niesamowicie.

 

Natomiast klimat był super, moje ulubione latadło to Heretic (oczywiście zanim się człowiek nie dorobił Danrika który co śmieszne staty miał te same co Freij MK2 tylko był o bodajże 50K droższy i sporo ładniejszy :P)

 

W priv2 wkurzające było to, że w sumie gra się kończyła w ciekawym miejscu - fajnie by było aby jakoś pociągnąć tę historię... Druga wnerwiająca sprawa to sposób transportu cargo - można było to robić tylko wynajmując jakieś latadło które trzeba było eskortować. Wolałabym to mieć jako opcję, a nie jedyne wyjście.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności