Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Mistrzunio musisz się uzbroić w ogrom cierpliwości. Aktualizacje sklepiku są jeszcze rzadsze niż CIGowskie ;)

PS

Mam nadzieję, że uderzę we właściwą strunę i coś wreszcie drgnie w temacie.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

heheh Mistrzunio nie wiem co to była za struna ale chyba nie był to mój instrument :P albo sobie nie przypominam ale bardzo miło mi że ktoś się interesuje bazarkiem ;) 

A co do sklepiku, to jak pisałem wcześniej, planowałem go na długo przed CitizenCon właściwie miałem go wrzucić jeszcze przed GamesCom ale już nie było na czym, okazyjnie sprzedałem maszynę, chwilę jeszcze miałem zamienny komp, później zamiast sobie złożyłem komu innemu i tak bazarek poszedł w odstawkę. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, teraz mam nowy duży pakiet a więc i lista statków w sprzedaży znacznie się powiększy, bo sprzedam wszystko co za jego sprawą stało się dublem tak więc i atrakcyjność tego miejsca wzrośnie, a jak odzyskam trochę pieniędzy ulokowanych w SC, to wrzucę je w peryferia nowego kompa ( może nowy monit 21:9 100 lub 144 MHz ? ) :D 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności