Skocz do zawartości
St. Anger

pc Space Engineers - temat ogólny

Polecane posty

Ktoś może gra? Fajnie zrobiona gierka, w pewnej mierze przypomina symulator kosmiczny połączony z minecraftem. Najbliżej mu do gry Starmade. Można zakupić na steamie.

Link do gry, kosztuje 15$:  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Link do postu

hehe miałem właśnie napisać temat czy ktoś w to gra, a tu proszę ktoś mnie ubiegł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D">

Link do postu

ja własnie pogrywam jak coś zapraszam na ts : t1.svoice.pl:8699 obgadamy co i jak 

Link do postu

Jak ktoś chciałby pograć to tutaj podaje link do profilu na steam:  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie stronię się też od skype czy ts'a, więc można sobie czasem pograć  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

Link do postu

Opłaca się, co tydzień wychodzą aktualizacje, multiplayer jest bardzo fajny jak się ma z kim grać. Ale póki co nie ma kogo bić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D">

Link do postu

Już teraz przelatują jakieś statki transportowe, które czasami są zbudowane tak, że wybuchają kiedy spróbuje się je spowolnić czy zatrzymać. Więc trzeba rozbrajać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

Link do postu

a nie mozna poprostu na takim wyladowac i odpalic kondensatory inercji z naszego statku ? Na logike powinno dzialac  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png" alt=":)">

Link do postu
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Musisz chyba mieć dość mocne silniki, żeby to zrobić i wyłączyć silniki albo generatory w 'zdobytym' statku. Tak czy owak pewnie jest wiele sposobów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png" alt=":P">

Link do postu

Mnie bardziej niż jakiekolwiek pułapki na przelatujących statkach wystraszyło kiedy podleciałem do stacji medycznej by uzupełnić zapas energii i zaczął się z niej wysypywać tłum wesoło pląsających kosmonautów.

Link do postu

Jak tam wyglada sprawa serverow survival mode ?
Ogladam takich 2 variatow jak probuja przetrwac i w pewnym momecie trafili na innego gracza, mozna sie wbic na jakikolwiek server czy to raczej zaprosili nowego kolege i jeszcze sie nie przyznali ?

Link do postu

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Survival aktualnie polega na tym żeby starczyło ci energii w kombinezonie, żeby ją zdobyć musisz mieć generator z uranem oraz medbay lub kokpit które ładują twoją energię.

Co do innych graczy puki jesteś adminem możesz pozwolić grać swoim znajomym lub ustawić serwer publiczny gdzie każdy może wejść ( jak trafisz na trola to potrafi ładnie namieszać).

Wczoraj była aktualizacja z meteorami które losowo się generują i niszczą twoją bazę w zależności jaką częstotliwość ustawiłeś przy tworzeniu mapy co nadaje fajny klimat tej grze :]

Link do postu

A ja się nie nacięłam (ale nie kupuje z tej kluczykowni akurat). Nigdy nie wystawiam takim komenta w okresie krótszym niż 3 mce od zakupu to zawsze mam bata jeśli się kod spaści.

Link do postu
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Już od 13 listopada na steamie będziemy płacić w złotówkach. Kurs po jakim zostaną przeliczone ceny oraz to, co będzie z posiadanymi w portfelu na owej platformie środkami jeszcze się okaże. 

Czego się spodziewacie po tej zmianie?
    • Przez Nebthtet
      Zapraszam do dyskusji na temat dodatku: 

• Przez Nebthtet
      Szczegóły znajdziecie w poniższym temacie:
    • Przez Nebthtet
      Wiadomo już kiedy będą kolejne trzy duże akcje na Steamie. Szykujcie portfele na następujące terminy:
      Halloween: 26 października - 1 listopada. Czarny Piątek (jesienna): 22-28 listopada Wyprzedaż Zimowa: 21 grudnia 2017 - 4 stycznia 2018  
      Krążą plotki, że każda z nich miałaby być już w złotówkach - co oznaczałoby, że zmiana nastąpi dosłownie w ciągu kilku dni. Zobaczymy, czy pojawią się jakieś ciekawe przeceny - co ciekawe jest kolejne akcje generują coraz większe obroty mimo relatywnie mniejszych obniżek - tak więc nie liczyłabym na cuda

PS - ktoś wie, co może się dziać przy zmianie waluty z dodatnim stanem konta w euro? Pamiętacie może, jak to było rozwiązane w innych krajach?
    • Przez Nebthtet
      Szczegóły znajdziecie w poniższym temacie: