Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie swego czasu kusiło ale zaczekam i zobaczę co z tego wyrośnie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać czy toto już na takim etapie że się opłaca kupować.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mozna poprostu na takim wyladowac i odpalic kondensatory inercji z naszego statku ? Na logike powinno dzialac :)

 

Musisz chyba mieć dość mocne silniki, żeby to zrobić i wyłączyć silniki albo generatory w 'zdobytym' statku. Tak czy owak pewnie jest wiele sposobów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej niż jakiekolwiek pułapki na przelatujących statkach wystraszyło kiedy podleciałem do stacji medycznej by uzupełnić zapas energii i zaczął się z niej wysypywać tłum wesoło pląsających kosmonautów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra imo wygląda ciekawie, ale raczej bym poczekał na pełną wersję ;)


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wyglada sprawa serverow survival mode ?
Ogladam takich 2 variatow jak probuja przetrwac i w pewnym momecie trafili na innego gracza, mozna sie wbic na jakikolwiek server czy to raczej zaprosili nowego kolege i jeszcze sie nie przyznali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wyglada sprawa serverow survival mode ?

Ogladam takich 2 variatow jak probuja przetrwac i w pewnym momecie trafili na innego gracza, mozna sie wbic na jakikolwiek server czy to raczej zaprosili nowego kolege i jeszcze sie nie przyznali ?

Survival aktualnie polega na tym żeby starczyło ci energii w kombinezonie, żeby ją zdobyć musisz mieć generator z uranem oraz medbay lub kokpit które ładują twoją energię.

 

Co do innych graczy puki jesteś adminem możesz pozwolić grać swoim znajomym lub ustawić serwer publiczny gdzie każdy może wejść ( jak trafisz na trola to potrafi ładnie namieszać).

 

Wczoraj była aktualizacja z meteorami które losowo się generują i niszczą twoją bazę w zależności jaką częstotliwość ustawiłeś przy tworzeniu mapy co nadaje fajny klimat tej grze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, przynajmniej mogę rozważać, czy nadal jest warto wpakować kasę na Star Citizena, ale to kiedy indziej...


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie nacięłam (ale nie kupuje z tej kluczykowni akurat). Nigdy nie wystawiam takim komenta w okresie krótszym niż 3 mce od zakupu to zawsze mam bata jeśli się kod spaści.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Uwaga - jeśli ktoś myślał o graniu w D2 z wykorzystaniem Valve Proton - lepiej niech poczeka, bo Bungie wali za to permabany. Mam nadzieję, że przestaną... Póki co jednak trzymajcie się od tego z dala.
      Więcej na reddicie.

    • Przez Nebthtet
      Jako że w wątku o remake pojawił się temat pierwotnej wersji Final Fantasy VII, to w tym wątku jest okazja żeby podzielić się sposobami na to, aby wersje dostępne dziś jako-tako wyglądały i działały. Jakie mody polecacie (@Xeroeth podziel się informacją )
      PS - Aeris czy Tifa? 😎
    • Przez Nebthtet
      Widzę, że jeszcze nikt nie napisał a to grzech normalnie. Between the Stars to całkiem ciekawa propozycja będąca realizacją pomyślnie ufundowanego projektu na Kickstarterze. Wcielamy się w rolę kapitana statku płci dowolnej, którego tworzymy samodzielnie. Postać ma cechy pozytywne i negatywne, statystyki, zdobywa doświadczenie. Członkowie załogi również. W grze jest ciekawie pociągnięty aspekt RPG - kośćmi będziemy rzucać nieraz, dialogów jest sporo, craftować można, zmieniać wyposażenie statku i kombinować na wiele sposobów też.
      Tak, statki też można zmieniać.
      Gra jest indie, mocno indie, co widać i czuć. Ale ma klimacik. Aktualnie w early accessie, tak więc są szanse że voice acting, balans (pociski rakietowe są ponoć totalnie OP) i bugi się poprawią. Widok w grze z trzeciej osoby na statek - ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Decyzje wpływają na przebieg fabuły, jest wiele układów pomiędzy którymi skaczemy wykonując misje... Nie powinno być nudno.

      Na Steamie (i nie tylko) można pobrać bezpłatne demo zawierające prolog gry i uczące, jak w to grać. Przeszłam i chciało się więcej. Gra aktualnie jest za ok. 65 zł i nie powiem - kusi mnie.
       
      Tutaj krótkie spojrzenie od SidAlpha:
       
    • Przez Wizzu Wizualnie
      No Man's Sky ma ewidentnie pod górkę. Jeśli ktoś żył pod kamieniem i nie zauważył, to praktycznie od dnia premiery, w Seana Murraya (twórcę) z każdej strony walą gromy. Nie żeby nie zasłużył, tylko czasami nawet kozłowi ofiarnemu wypadałoby dać odetchnąć... ale nie dzisiaj.
      Przeciwko "Hello Games" toczy się śledztwo ASA za wprowadzanie w błąd konsumentów, dużych aktualizacji trochę jakby brak, podobnie jak obiecanych opcji i kontentu, gra ma przerażająco negatywne oceny zarówno na Steam, jak i na konsolach, sprzedaż pomimo wyprzedaży wersji PS4 nie wygląda różowo, a Shuhei Yoshida (szef Sony) z uśmiechem na ustach stwierdził, że wina za porażkę NMS na PS4 jest wieńcem na głowie tylko li i wyłącznie pana Murraya... i pewnie zapomniałem jeszcze o tysiącu innych spraw
      Tak więc co nowego? A no niemało, choć niekoniecznie winne jest samo studio Hello Games. Niejaki R0ugeW0lf – jeden z moderatorów na Reddicie puścił z dymem największy dedykowany grze subreddit /r/NoMansSkyTheGame - dyskusje, linki... wszystko związane z No Man's Sky.
      Jeśli ktoś siedzi w temacie, to wie, że Reddit (z całym na boardzie zawartym kwasem) był właściwie ostatnim bastionem aktywności dla NMS, od kiedy twórcy przeszli do podziemia chwilę po premierze. Powód, dla którego R0ugeW0lf (w międzyczasie usunął również konto n Reddicie) wycofał się z zabawy był prosty – forum stało się rzeką płynnego jadu, a to jest wbrew zasadom Reddita (dziwne, nie wiedziałem, że jakieś są ;)). Ale serio – dziwicie się? Po tym co odstawili twórcy, dziwicie się, że gracze gdzieś musieli wyładować frustrację?
      Co prawda nazajutrz postarano się o przywrócenie jakiegoś backupa z nowym modem, bo umówmy się – nic tak nie uspokaja wściekłych ludzi, jak zabranie im zabawek ze słowami "uspokójcie się"... No więc agresywne negocjacje użytkowników Reddita ożywiły "dyskusję" o NMS i ciemna strona mocy znów jest silna.
      Powiedziałbym, że wszyscy w tej historii na koniec są zadowoleni, że mogą być niezadowoleni, ale cóż – są jeszcze twórcy No Man's Sky...
      Słowo od Nebthtet: Społeczność NMS na Reddicie to dość pofragmentowany twór - obecnie funkcjonują trzy większe subreddity na temat gry (/r/NoMansSkyTheGame, /r/nomanssky, /r/no_mans_sky).
    • Przez Nebthtet
      Jeśli zastanawialiście się czy warto kupić ReCore, macie okazję poobcować z tym tytułem osobiście. Do Windows Store trafiła wersja demonstracyjna pozwalająca na półgodzinną zabawę. Oprócz tego udostępniono aktualizację gry.
      Co ciekawe jeśli zdecydujemy się na zakup pełnej wersji gry możliwe będzie zachowanie wszystkich postępów i osiągnięć z dema (jest ono początkiem fabuły).
      Oprócz dema wydano aktualizację gry. Skraca ona czasy ładowania, poprawia grafikę i dźwięk, usuwa problemy jakie występowały z waypointami, śledzeniem osiągnięć, lokalizacją kolizji, checkpointami i miejscami respawnu.
      Użytkownicy Windows 10, którzy mieli problem polegający na pobieraniu się pełnej wersji gry zamiast samej jej aktualizacji powinni zainstalować update systemu opatrzony numerem wersji 1607 aby uniknąć tego problemu.
      Można ją pobrać na Windows 10, Xbox One oraz Xbox One S.
      ReCore to gra, w której wcielamy się w Joule Adams, która przetrwawszy potworny kataklizm podróżuje z Ziemi na planetę Far Eden. Tam wraz ze swoim corebotem o imieniu Mack ma zbudować nowy dom dla ludzkości.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności