Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem, ale artów nie oglądam, bo a nuż mi się spodoba i nie będę go chciał CCU? ;P


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwsza część Q&A dla Relianta

  • w założeniach Reliant to statek startowy który został zbudowany aby wykorzystać go badań i w działalności reporterskiej
  • zadaniem drugiego gracza/członka załogi będzie obsługa broni czyli wieżyczki na końcu jednego ze skrzydeł
  • istotną cechą statku jest jego możliwość zmiany konfiguracji z poziomej na pionową. Pionowa konfiguracja będzie oferowała większą zwrotność i będzie idealna do walki. Natomiast w trybie poziomym statek ma być szybszy.
  • będzie można swobodnie (będąc wyprostowanym) chodzić po ładowni bo statek jest całkiem duży (prawie rozmiaru Cutlassa)
  • nie ma w nim jeszcze łóżka ale myślą o takim składanym (chowanym w podłodze) w niektórych wariantach
  • jumpdrive - we wszystkich wariantach ma być  możliwość zainstalowania tego napędu, nie wszystkie dostaną go od razu
  • na tym etapie tylko MISC robi statki wykorzystujące obcą technologię ale może z czasem pojawią się inni producenci
  • nie będzie można w konfiguracji pionowej opuścić fotela członka załogi ponieważ na górze będzie siedział pilot a na dole strzelec i nie ma wówczas żadnej rampy/drabinki aby dostać się do pozostałej części statku
  • będzie można zainstalować na wieżyczce Tractor Beam
  • technologie Xi'an użyte w budowie Relianta w pewnym stopniu pozwalają lepiej obsługiwać/niwelować działanie grawitacji, promieniowania i temperatur niż w statkach opartach tylko na technologii ludzi. Z drugiej strony nie można wykorzystywać tych zalet lekkomyślnie
  • w roli statku do eksploracji Reliant nie będzie lepszy od 315p (315p ma lepiej wyszukiwać jumppointy) Rolą Relianta będzie działanie w obrębie systemów przez skanowanie, odkrywanie i eksplorację
  • gdy Reliant trafi do Hangaru będzie miał 2 x S1 na skrzydłach oraz hardpoint 1 x S3 w miejscu dzisiejszej wieżyczki
Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o dwóch... Tylko nie wiem teraz czy wziąć jednego dodatkowo a drugiego z meltowania Hull A...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Tez tak myślałem, zeby hulla A przetopić, ale zostawiam go na CCU do B, bo nie mam nic transportowego. A relianta w końcu kupiłem jednego i zrobie z niego jakies constellation.

Sent from my iPhone using Tapatalk


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym AtV podano, że dotychczas sprzedano 11 tys sztuk Relianta  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem wszystkie podręczniki, 
Czekałem 2,5 dnia czekając na wpłynięcie środków na paypal tracąc już powoli nadzieję,
I nareszczie Reliant już jest dopisany do konta  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Na szczęście od ok. miesiąca poświęcone książki już są niepotrzebne

;)

 


Ten moment-kiedy chcesz kupić statek, ale dealer nie przyjmuje gotówki ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Druga część Q&A dla Reliant-a

Link: https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14743-Reliant-Q-A

 

  • szybkość Reliant-a ma kształtować się pomiędzy prędkością Aurory ( 1x TR3 i 150 m/s) a Mustanga (2 x TR2 i 200 m/s) pamiętajmy jednak, że Reliant ma dwa silniki a Aurora tylko jeden
  • gdy Reliant trafi do AC CIG ma zamiar udostępnić do niego poprzez sklep VD oraz REC zakup twin mount turret
  • wariant naukowy/eksploracyjny będzie służył do badania odkrywania systemów a nie jumppointów - w końcu to jednak statek startowy
  • Reliant jako statek startowy został tak zaprojektowany aby dostarczyć graczom pełnię doświadczeń w zakresie możliwości tego co może zaoferować im Star Citizen
  • silniki Relianta nie będą ruchome tak jak np. w Cutllasie tzn mają pewien zakres ruchu ale jaki to dopiero zostanie określone w momencie udostępnienia statku do lotu
  • technologię Xi'an MISC otrzymał w wyniku transakcji handlowych z tą rasą
  • wieżyczka widoczna na aktualnych obrazkach jest wyposażeniem opcjonalnym. Choć CIG planuje możliwość zastosowania w tym statku zarówno pojedyńczego S3 lub S2 z Tractor Beam jak i podwójną wersję  S1
  • rolą wersji reporterskiej "news van" jest rekonesans i raportowanie czyli uzyskanie najlepszego obrazu/nagrania z możliwie najbezpieczniejszej odległości. Poszczególne wersje będą ze sobą kompatybilne/wymienne pod kątem modyfikacji
  • na ten moment nie planowana jest wersja jednoosobowa
  • w kwestii technologi Xi'an CIG zostawia sobie jeszcze kilka niespodzianek dla posiadaczy Relianta o których dowiemy się z czasem
  • Reliant może być uzupełnieniem dla większych statków w zależności od tego czym chcą zająć się gracze np. w przypadku eksploracji jako uzupełnienie Carrack-a taki Reliant może służyć  jako jednostka bardziej zwrotna i lepszymi skanerami bliskiego zasięgu do badania systemów
  • Realiant tak jak to zostało pokazane na jednym z obrazków ma składane skrzydła. Ma to zastosowanie w przypadku transportu statku, zajmuje on wówczas tyle miejsca co Aurora lub Mustang ale ponowne rozłożenie skrzydeł i osiągnięcie sprawności do lotu będzie wymagać trochę czasu.

 

ps.

Do wczoraj sprzedano 13 tys sztuk ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nehkara http://www.reddit.com/user/Nehkara mamy podsumowanie sprzedaży koncepcyjnej MISC Reliant-a.

 

Ogólny zysk ze sprzedaży:  $963,498 (254 godzin średnio $3,793/godzinę)

 

1. Porównanie (kwotowe) do pozostałych ostatnio sprzedawanych statków koncepcyjnych

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

2. Porównanie ilości sprzedanych sztuk - imo robi wrażenie :)

shipssold.png

 

3. Porównanie ilości Citizen-ów vs ilość statków vs wartość sprzedaży koncepcyjnej

Reliantchartcitizens.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się statystyka z liczbą zmeltowanych :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja chciałbym, by zamiast obecnej statystyki UEE Fleet, mielibyśmy graf pokazujący, że jest, a tyle Hornetów, tyle Auror, etc.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtopem pojadę, ale na temat Relianta. Ostatnio, tak na uśpienie, postanowiłem sobie obejrzeć pełnometrażową serię Star Treka. No i znalazłem tam Relianta, w drugim odcinku atakuje Enterprise'a :D W ogóle nie jest podobny do tego z SC :p


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze Relianta (obrazek z dzisiejszego Monthly Studio Report) Jest to zmodyfikowana ładownia Reliant wersja C SKIRMISHER.

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Wydawało mi się, że R to będzie taka "popierdułka" a tu wygląda na to, że będzie to całkiem fajny statek startowy.

I jeszcze krótki film wersji WIP

Podoba mi się :thumbsup:

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne. Z drugiej strony coś czuję, że zbliża się rework Aurory bo wygląda biednie w porównaniu z Reliantem czy Mustangiem... Chyba że Aurora będzie się ratować zdecydowanie większym (2 lub 3 razy) cargo space.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Quelen od Mustanga mieć będzie na pewno, ale od Relianta nie ma opcji wg mnie.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo ma mieć inną funkcję. Aurora zawsze będzie bardziej multirole, reliant jest haulerem. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu Aurora vs Mustang w kwestii cargo raczej już za wiele zmienić się nie powinno. Mustang ma 10 a Aurora MR 13 (CL 23). Prawdopodobnie pozostaną przy wersji, iż Reliant wersja Cargo ma około 30, a znacznie zmniejszą to dla "reporterskiej" oraz wojskowej - tak pewnie do około 20.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako, to czemu nie wrzucasz do galerii tylko w temat :(

Wygląda na to, że mimo małego rozmiaru trochę będzie można do niego wepchnąć. Dobrze że jednego sobie zostawiłam. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Mój rozmnożył się przez pączkowanie i powstały dwa Archimedesy. Ale chyba przerobie jednego na tą zabawkę bo ciekawi się zapowiada.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A masz upgrade do niego? Bo to koncept i nie jest dostępny normalnie :P Nie da się w tej chwili do niego zrobić CCU, no chyba, że podczas anniversary kupiłeś odpowiednie CCU :)

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności