Skocz do zawartości
Dako

spoiler Vanduul [UWAGA ZAWIERA SPOILERY]

Rekomendowane odpowiedzi

To dość łatwe, a przy pomocy AD wręcz dziecinnie łatwe, Dasto pomógł już tysiącom chętnych i wieczna chwała mu za to !   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich ostatnio jak co prawda dla testu próbowałem grać z Dastro i nie pamiętam kim to oni już byli, a mnie nie chciał przy kilku próbach. Sam nie wiem czy się uda.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do czwartku poza domem, jeśli do tego czasu nie uda Ci się tego dokonać chętnie pomogę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wysalałem przez Konsjerża zapytanie do CIG odnośnie ubezpieczeń do Glaive. Dziś otrzymałem ogolne FAQ które pewnie rozsyłali ludziom co pisali w tej sprawie do nich. Zamieszczam je tu, jakby ktoś był ciekawy, piszą m.in. jak szybko rozeszły się wszystkie modele.

Hey everyone,

Sorry for the huge delay in responding. We've received over 2,200 tickets over the week whilst the GamesCom demo was live and we're still catching up now.

This is a bulk response e-mail to let you know that we have received your support request and we are working as fast as we can to get back to you all.

Below is a "FAQ" list of a few commonly asked questions we've received regarding the recent Glaive promotion. If your question has been answered feel free to close your ticket. However, if you still need assistance please get back in touch and we will respond as soon as we are able.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Can I CCU (Cross-Chassis Upgrade from my Scythe to the Glaive?

Yes, eventually. Due to the number of requests for this, we are looking into providing an option for owners of the Scythe to upgrade to a Glaive. However, I advise against this as the Scythe is considerably rarer and more valuable than the more common Glaive. We should have more to share on this soon.

I beat Wave 18 before Sunday night and it didn't register

Did you manage to acquire a Glaive later? If not, reply to this e-mail and we'll look into the matter. Remember that all Glaives have now gone and it is unlikely that we will be able to issue any more. We may still be able to issue you with the Aggressor badge, however, if it did not trigger. This will allow you to rent the Glaive using REC.

When did the Glaives run out?

Around Sunday night, UK time.

How much was the Glaive?

The Glaive was $350.00.

I could not play due to technical issues

We do apologise profusely for any issues you encountered trying to earn the Aggressor badge and the right to pledge for a Glaive. We no longer have any more Glaives however we might still be able to give you the Aggressor title and badge. This will also allow you to rent the Glaive using REC.

Where is the LTI on my Glaive?

Initially we did not intend to grant LTI for the Glaives as they weren't a concept ship. However, as this was the first time they had ever been sold we have since decided to convert all Glaive pledges to LTI. This will be rolled out soon.

Can I CCU from my ship or game package to the Glaive?

There are no CCU options to the Glaive at this time and no plans for any just yet. The exception is the manual CCU option that will become available for Scythe owners still wishing to change their ship. Again, this isn't advised as the Glaive is less valuable than the Scythe.

How did the GamesCom attendees qualify for a Glaive?

Attendees of the GamesCom 2015 E-Werk event were reserved a single Glaive per person. They still need to complete Wave 18 and earn the Aggressor badge before they can pledge for one, however. These were a seperate quantity from the ones available for everyone else.

If your question was not answered by the information provided above, please get back in touch and we will look into the matter further for you.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Thanks,
Mike

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Glave jest swego rodzaju unikatem, do tej pory rozeszło się 1000 szt z puli dostępnej dla wszystkich i 221 z puli dostępnej dla uczestników GamesCom, do końca sprzedaży zostało nieco ponad 4 dni, więc śmiało można założyć że rynek wchłonie łącznie około 1500 szt tego statku. Dodatkowym potwierdzeniem moich słów jest to, co CIG pisze w odpowiedzi wklejonej przez Quelen "nie będzie i nie jest planowana obecność CCU z innego statku do Glave, a więc ich pula raczej nie wzrośnie !

Oczywiście będzie możliwość wykonania takiego CCU ze Scythe do Glave dla ich obecnych posiadaczy ale wątpię żeby ktokolwiek się na to zdecydował. Scythe to prawdziwy statek obcych, wyprodukowany przez Vanduulskie fabryki w dodatku dużo rzadszy, przechwycony i wysprzedany dawno temu w znacznie mniejszej ilości. Ten kto zrobi taką zamianę straci statek o olbrzymiej wartości ! Glave to tylko reprodukcja oryginału i pomimo że posiada większą wartość bojową, na rynku kwotowo nigdy nie osiągnie tego co Scythe.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Ben urządza głosowanie pt.

"Czy niesprzedane Glave ma być dostępne dla backerów" tutaj: POLL - Gamescom Glaives

Jak komuś zależy na zakupie może zagłosować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

ps.

Osobiście głosowałem na "Nie" bo jak unikat to unikat ale może lepiej niech CIG sobie dorobi  ... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwości dorobienia mają sporo odkąd wypuszczają statki bazowe z możliwością dokupienia modułów i tak jak mówisz Dako unikat to...


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania.

Jeśli je puszczą do sprzedaży to ja chcę Banana z LTI (chlip)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako; Ale z której puli mają trafić do sprzedaży? Te gamescomowe, czy te za 18 fali Vanduuli?

Ja generalnie też jestem na "nie". Przecież jak któryś z backerów chciał, to wystarczyło machnąć 18 fali i już. A teraz nagle mają trafić dla każdego? Nie podoba mnie się to :>

ps. Taki pies ogrodnika ze mnie - sam nie kupię a polatać też nie dam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te, które  pozostały z puli gamescomowej (tam było ze 2000, a sprzedało się chyba 300...)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak je przerzucą do puli "18 fal" to mogę ewentualnie być na tak... Dobrze, że nie głosowałem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Jutro z domu swojego własnego zagłosuje :> 

 

Edytowane przez zaraz

sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok żeby się nie zgubiło: w Glaive i Scytche można wysunąć ostrze ze skrzydła przy pomocy przycisku odpowiedzialnego za wyłączenie i wyłączenie uzbrojenia (na klawiaturze domyślnie 4).

PS, osobiście czuję się słabym pilotem przez to ostrze własnie... Nie czuję tego ostrza po wysunięci, tj. nie potrafię ocenić jak czy już jestem nim blisko celu czy jeszcze mogę trochę podlecieć bez uszkodzenia czegoś... Biedni piloci Crushadera na których się tego uczę :D 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odniosłem już pierwsze sukcesy, co prawda potrzeba do tego ogromnego wyczucia i nie wiem czy to bardziej fart czy już umiejętność. Jedno jest pewne, przy braku widoczności odległości wrogiego statku od ostrzy, ( tylko wyczucie ), to będzie raczej deska ratunku niż główna broń uderzeniowa.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze to zaimplementują to w Oculusie czy innym Vive będzie się dało dobrze ocenić odległość ostrzy od obiektu dzięki efektowi 3D. Może.

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popsułem mojego Glaive :( 

 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odgrzebać wątek, bo mamy nowy pic Kingshipa!

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Oprócz tego jest nowa focia Blade'a z Monthly Reportu...

 

I na deserek nowe, nigdzie niepublikowane zdjęcie nieznanej vanduulskiej jednostki!

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności