Skocz do zawartości
Dako

spoiler Vanduul [UWAGA ZAWIERA SPOILERY]

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham statki Vanduulskie, te projekty są świetne, czy ktoś ma pomysł jak zamiast obywatelem należącym do UEE stać się Vanduulem ?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Cleaver, to rodzaj kapsuły ratunkowej, a tu po wielkości wygląda na statek typu P-52 Merlin czy Archimedes !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Osobiście uważam, że to taki statek desantowy

Będzie potrzebny w SQ42 bo wg wcześniejszych opowieści CR już w pierwszych misjach będziemy świadkami desantu Vandull-i na nasz okręt flagowy i będziemy musieli przedrzeć się w trybie FPS do naszego Galdiusa, wystartować i odstrzelić przeciwników.

 

ps.

Bardzo przypomina bardziej "kolczasty" Chaosowy DropPod z WH40K https://www.google.com/search?q=forge+world+chaos+drop+pod&newwindow=1&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=5dxkVbCkD6GhyAOS7IC4Cg&ved=0CFUQsAQ&biw=1374&bih=962#imgdii=gKl3u8lcm-CkrM%3A%3BgKl3u8lcm-CkrM%3A%3BxJCrjhr5qyrfzM%3A&imgrc=gKl3u8lcm-CkrM%253A%3BAikLX39kFvBh4M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.forgeworld.co.uk%252FImages%252FProduct%252FAlternativeFW%252Fxlarge%252FLDreadclaw3.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fapocalypse40k.blogspot.com%252F2014%252F02%252Fdreadclaw-drop-pod-returns-to-forge_21.html%3B800%3B680

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, kto mówi, że wszystko sam wymyśla jest cholernym kłamcą. Każdy się czymś inspiruje.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tyle na ile znam angielski (a kiepsko znam) to wraz z nowym patchem dostaniemy możliwość polatania Scythe... https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14773-Preview-Flying-The-Scythe

Edytowane przez Berecik26

Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
That said, we will absolutely make them available for everyone to try during designated free-fly weeks.

 

Tak, będzie dostępny w jakimś free-fly week. :)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


wraz z nowym patchem dostaniemy możliwość polatania Scythe

 

Coraz bardziej żałuję że nie mam AC i kompa który by to zniósł bez zbędnych wybuchów. Te Vanduulskie statki są boskie.

Ja nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby takie coś zaprojektować, chylę czoła przed designer'ami. :approved:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będzie go można podziwiać w garażu. Z reguły darmoloty które dostajemy nie są tam umieszczane. Wyjątkiem był (przynajmniej dla mnie) Hornet którym latałem podczas darmowych testów w marcu. Obym się mylił bo sam chętnie zobaczę tą maszynę "na żywo".


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak teraz będzie, ale kiedyś działała taka sztuczka, że jak się w ustawieniach konta na stronie wywaliło wszystkie statki ze slotów hangaru to się pojawiał w hangarze.

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest unikat, więc myślę że i tak ludzie wywrą presję żeby mógł stać w hangarze i mieć szansę chociaż ten raz na niego popatrzeć, albo do puki ktoś "zdobędzie" takiego w PU (nie wspomniałem o posiadaczach tego statku bo to oczywiste).  :)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest unikat, więc myślę że i tak ludzie wywrą presję żeby mógł stać w hangarze i mieć szansę chociaż ten raz na niego popatrzeć, albo do puki ktoś "zdobędzie" takiego w PU (nie wspomniałem o posiadaczach tego statku bo to oczywiste).  :)

 

Wydaje mi się, że nie potrzeba stawiać go w hangarze. Przecież każdy może sobie uruchomić "free-flight" i wylądować na platformie i pooglądać :)

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że popodziwiać go we free flight, ale dla mnie przyglądanie się statkom w garażu nim się nim wyleci ma w sobie taki jakiś mistyczny pierwiastek, który uwielbiam. Myślę, że wielu ludzi woli pochodzić wokół samochodu, nakarmić oczy i dopiero potem wsiąść i pojechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że popodziwiać go we free flight, ale dla mnie przyglądanie się statkom w garażu nim się nim wyleci ma w sobie taki jakiś mistyczny pierwiastek, który uwielbiam. Myślę, że wielu ludzi woli pochodzić wokół samochodu, nakarmić oczy i dopiero potem wsiąść i pojechać.

 

Hmm... Ja chyba jednak wole patrzeć z kabiny, samochodu czy statku, jak kolejne wskaźniki lądują na czerwonym polu jak cisnę maszynę na maksa :P

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Hmm... Ja chyba jednak wole patrzeć z kabiny, samochodu czy statku, jak kolejne wskaźniki lądują na czerwonym polu jak cisnę maszynę na maksa

 

<szybkie kojarzenie faktów>

Czekaj, czekaj... FROG? :D


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Hmm... Ja chyba jednak wole patrzeć z kabiny, samochodu czy statku, jak kolejne wskaźniki lądują na czerwonym polu jak cisnę maszynę na maksa

 

<szybkie kojarzenie faktów>

Czekaj, czekaj... FROG? :D

 

Nieeee :)

 

Ja preferuje francuską motoryzację a nie bety emki :P

A kolejne wskaźniki lądują na czerwonym to niekoniecznie obroty, ciśnienie doładowania czy kolejny namierzony cel ale temperatura wody i oleju albo ostrzeżenia o kończącym się paliwie do dopalaczy :)

 

PS Quelen kończymy OT bo nas szefowa powiesi.

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graybox Kingshipa:

 

[spoiler]https://www.youtube.com/watch?v=4DqHGHzcapY&feature=em-uploademail[/spoiler]

 

Boże jakie to wielkie, a weź to zestrzel? :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dastro

 

No problem. Wystarczy zramować go Idrisem :)

Stockowego z ubezpieczeniem nawet nie będzie szkoda  :teehee:

 

Wątpię że ubezpieczenie pokryje Ci taki incydent w przestrzeni Vanduuli, to tak jak byś prosił ubezpieczycieka auta o kasę bo wjechałeś do zgniatarki. :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


to tak jak byś prosił ubezpieczycieka auta o kasę bo wjechałeś do zgniatarki.

 

Jak masz pełne OC/AC to nawet za wjechanie w czarną dziurę muszą Ci zapłacić :D


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pełne OC/AC to nawet za wjechanie w czarną dziurę muszą Ci zapłacić

 

Za szkodę umyślną (bo taka by to była) też?

 

Swoją drogą mam nadzieję że z megacapshipami będzie jak w EVE - wrak zostanie w przestrzeni na wieki wieków. Albo jeszcze lepiej - będzie okupowany przez wywiad UEE analizujący technologię / rozkradany przez salvagerów :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Bez kija nie pochodź!


Z kijem też bym nie ryzykował podejść...

Ciekawe czy CR planuje zrobić chociaż kampanię solo "Vanduul Citizen", żeby choć przez chwilę poczuć się jak kupa mięsa w wielkiej, acz pięknej stylowo, machinie wojennej? :P

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności