Skocz do zawartości
duszy

Allegrowe okazje

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

Kod można zrealizować tylko do 15 stycznia 2015 roku, trzeba o tym pamiętać że później traci swoją ważność  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć, ale ja kody z allegro staram sie realizować od ręki, a na pewno przed wystawieniem komenta  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No i bardzo dobrze robisz, ja już tak kiedyś kupiłem kod do gierki, odłożyłem na później i lekko się zdziwiłem przy próbie użycia, gdy dostałem komunikat że przepraszamy ale kod wygasł  :(

 

A że sam sobie byłem winny to tak już ostrzegam wszystkich, spaczony tym przypadkiem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod Gold już kupiony, bo jak na 3 gry w pakiecie,  to drogo nie było.

 

Omega wciąż dostępna, biorąc pod uwagę że ostatnio ceny trochę poszły do góry to wciąż atrakcyjna oferta, więc kto jest zainteresowany tym statkiem lub jeszcze nie posiada pakietu ma ku temu dobrą okazję !   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dzięki, zamierzam do niej dołączyć jeśli oczywiście cena nie powędruje zbyt daleko - a jest jeszcze 12 dni !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena minimalna 200 czy 230. Ale coś koleś pisał że może spuścić do 170. IMO za dużo chce.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Pewnie że za drogo, bo od kilku dni jest konkurencyjna aukcja na której jest kod AMD Gold w formule kup teraz, a więc bez dogadywania i czekania za 179,99   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

http://allegro.pl/kupon-amd-radeon-gold-alien-isolation-star-citizen-i4778069025.html


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Gold

 

http://allegro.pl/kupon-amd-radeon-gold-alien-isolation-star-citizen-i4778069025.html

 

Ta sama aukcja co wyżej ale sprzedający obniżył cenę do 140 pln  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

edit:

weryfikacja

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy posiadacz AMD Gold lub AMD Silver może wybrać 3 lub 2 takie same gry np. 3 lub 2 x Star Citizen  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Próbował ktoś? Ja wcześniej o tym nie pomyślałem :)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena to i szybko się sprzedało, wcześniej słabo schodziły bilety za 100 zł, teraz radził bym brać w takiej cenie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można 2x tego samego.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dzięki za sprawdzenie. Spodziewałem się tego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No to była dobra cena, szkoda że się spóźniłem bo pograł bym sobie w Alien Isolation  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież aukcja jeszcze trwa, to na co się spóźniłeś?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Racja przez te duble kliknąłem na link powyżej i zobaczyłem zakończone, a więc wciąż w grze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja AMD SILVER (2 gry) za 45 pln (brak w pakiecie Obcy Izolacja) ale jeśli chodzi o Star Citizen to taniej już nie będzie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

http://allegro.pl/amd-silver-star-citizen-tomb-raider-sniper-elite-3-i4807169600.html

Zostało 6 sztuk

 

i jeszcze 2 klucze Star Citizen za 69 pln

 

http://allegro.pl/star-citizen-klucz-amd-o-wartosci-60-najtaniej-i4807607210.html

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Heh, ja jak tylko zobaczyłem to włączyłem komputer i kupiłem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

W tej cenie chyba już więcej nikt nie sprzeda.

Kluczyk jeszcze nie doszedł, chyba będę musiał poczekać do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cena fantastyczna, czy się powtórzy ?  Nie wiadomo ale nie należy tracić nadziei, ona umiera ostatnia   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, klucz doszedł, wszystko jest git  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Aha, takie pytanie, co dostanę w arena commanderze za mustanga? Wartość pakietu to niby 60$, mam szansę na 300i? Bo jak rozumiem samego mustanga nie ma jeszcze dostępnego w grze.

EDIT: OK, sprawdziłem na RSI i faktycznie dostanę za to 300i do AC. Super, w końcu będzie można sensownie pograć :D

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez murphyslaw
      do sprzedania
      Drake Corsair  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Cześć.  Sprzedam kartę graficzną rx 6700xt Gigabyte EAGLE. Karta nowa,  sprzedaję, bo udało mi się kupić inna.  Sprzedaje za tyle ile kupiłem.  Cena 4.5tys
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Witam.  Sprzedam sam joystick Thrustmaster t.16000m ze zdjęcia.  Sprawny. Cena 220zl.  Wysyłka do dogadania. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności