Skocz do zawartości

Cześć! Miło nam, że pomagasz współtworzyć naszą społeczność! Niestety czas leci nieubłaganie i po raz kolejny musimy opłacić licencję oprogramowania dzięki któremu możecie korzystać z forum, pobieralni i galerii - w związku z powyższym rozważ proszę wsparcie naszego serwisu - każda złotówka pomaga!

A jeśli chcesz dołączyć do Redakcji, napisz coś więcej o tym co chcesz robić korzystając z tego formularza.

Dziękujemy za każde wsparcie!

Zaloguj się, aby obserwować  
Nebthtet

You Are Two czyli rzecz o mózgu

Polecane posty

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Prowadzony przez @Dastro oficjalny kanał Star Citizen Polska na YouTube.
    • Przez niebieski
      Czy to człowiek, kosmita czy ktoś opętany... nie wiem...
    • Przez Argetlan7

Szczerze powiedziawszy, pod tym względem na to nie patrzyłem... Ale to jest takie prawdziwe...
    • Przez Nebthtet
      Nasz @Dastro po raz kolejny pokazał swój talent tworząc kolejne video - a w nim przepięknie eksplodujące w slow motion DUŻE statki ze Star Citizena! Na żyletki przerobione zostały następujące jednostki:
      RSI Constellation Andromeda MISC Starfarer DRAKE Caterpillar (Pirate Skin) Film został zrealizowany przy pomocy @Quelen i @stawros z największej polskiej organizacji Star Citizen – Ater Dracones.
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Tecon
      Kto pamięta? Ja  jako dzieciak oglądałem 'coś z takimi niebieskimi', ale nie pamiętałem ani tytułu ani fabuły A chyba warto odświeżyć, bo podobno to to dobre było (jak na lata 80te),
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  - playlista, wszystkie 26 odcinków, po angielsku