Skocz do zawartości

Cześć! Miło nam, że pomagasz współtworzyć naszą społeczność! Niestety czas leci nieubłaganie i po raz kolejny musimy opłacić licencję oprogramowania dzięki któremu możecie korzystać z forum, pobieralni i galerii - w związku z powyższym rozważ proszę wsparcie naszego serwisu - każda złotówka pomaga!

A jeśli chcesz dołączyć do Redakcji, napisz coś więcej o tym co chcesz robić korzystając z tego formularza.

Dziękujemy za każde wsparcie!

Zaloguj się, aby obserwować  
Whyduck

wts Middle-Earth Shadow of War

Polecane posty

No paczaj, a mnie do mojej skubańcy nie dali ;(. BTW - jeśli Ty aktywujesz na czyimś koncie, to kupujący nie musi mieć karty 1080/1080 Ti.

Do potencjalnych nabywców - za uczciwość @Whyduck mogę poręczyć, jeśli umówilibyście się na coś takiego to na pewno was nie przekręci.

Link do postu

Dzięki @Nebthtet

Nie aktywuje nic na czyimś koncie.

By aktywować kod jaki wyślę mailem (PM jak kto woli), który otrzymałem po zakupie karty, odbiorca musi się zalogować do GeForce Experience (v3.2.2 or higher).

Potem w zakładce Account w menu klika "REDEEM".

Wkleja kod w odpowiednim polu i klika "CONTINUE".

Teraz postępuje zgodnie z instrukcjami by pobrać (zainstalować )grę.

Edytowano przez Whyduck

Link do postu

Nie, chyba nie do końca się zrozumieliśmy - po prostu jeśli nabywca nie ma 1080/1080 Ti wtedy Ty musiałbyś mu aktywować kodzik ;). Z tego co czytałam w necie tak ludzie robią i nie ma problemów (a dzięki takiej sytuacji masz szersze grono potencjalnych chętnych).

Link do postu

No nie wiem, taki komunikat jest w mailu:

Your code is redeemed through GeForce Experience. Please note that your qualifying GPU must be installed for code validation - it will not work otherwise.

P.S. mogę oczywiście zrobić tak jak mówisz ale na wyraźne życzenie kupującego.

Edytowano przez Whyduck

Link do postu
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Catscratch
      Witam.
      Mam do sprzedania procesor Intel Core I5 7400, wersja OEM bez wentylatora.
      Używany przez 3 miesiące, sprawny.

cena 500 PLN

Aktualne tylko  do 21.10.2017

• Przez Nebthtet
      Mam do sprzedania kartę Gigabyte GeForce GTX 970. Karta była użytkowana tylko przeze mnie, nie pracowała przy żadnym kopaniu bitcoinów, nie była przegrzewana itp.  - zapewne większość userów naszej społeczności wie, co taki sprzęt potrafi (nie ma gry, która na tym nie pójdzie, framerate'y jakie można osiągnąć są bardzo przyzwoite, jeśli nie przesadzacie z AA i nie oczekujecie stabilnych 60FPS w rozdzielczościach 4K i max detalach ). Screeny z ME: A i Everspace które wrzucałam do galerii były renderowane przez ten konkretny sprzęt .

Karta była kupiona przeze mnie nowa pod koniec maja 2015 - jak widać po tych dwóch latach ma się dobrze i może działać z powodzeniem u nowego nabywcy. To najmocniejsza wersja 970 - powinna wystarczyć jeszcze na dość długo.

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Słit focie tutaj:

Nabywca ponosi koszt spedycji, w  Warszawie możliwy odbiór osobisty. Oferty proszę wysyłać via PM. Cena to 900 PLN (w tym nie ma kosztów ew. wysyłki). Dla Ater Dracones może być o 50 PLN taniej, chyba że ktoś rabatu nie chce . Proszę nie proponować barterów.
    • Przez Maupishon
      Sprzedam konto Elite: Dangerous.
      Obecny statek: Diamondback Scout
      Obecna ilość kredytów: 804,000
      Koszt ubezpieczenia statku: 129,000  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Kilka screenów w załącznikach.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW. Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

• Przez MichtioN
      Konto założone za czasów zamkniętej bety (status Veteran Founder). Przestałem grać kilka miesięcy temu (jeszcze przed wejściem Skill Tree).
      37 mechów w tym kilka Hero i specjalnych unikatów, ponad 70 milionów kredytów + 4000 MC. Szczegółową listę wraz z zestawieniem wyposażenia prześlę zainteresowanym.
      Cena do ustalenia. Nie interesują mnie kokosy - nie chcę po prostu żeby leżało odłogiem. Rozważę każdą rozsądną ofertę.
      Ewentualnie w rozliczeniu mogę przyjąć jakiś podstawowy statek z LTI (np. Dragonfly). W zależności od wartości - możliwa dopłata.