Skocz do zawartości
wezu

W oczekiwaniu na SC 3.0 - wezu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem Bakerem  od 24.03.2013 , b. miło było by pograć w dojrzałej społeczności i  stworzyć Polską przystań dla marynarzy ;-). Nick w grze WezuwiuszPL , dla przyjaciół Wezu. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wezu w takim razie trafiłeś w dobre miejsce - rozejrzyj się po serwisie i forum, zapraszam do aktywnego uczestnictwa w życiu naszej społeczności.

 

PS - zapraszamy do Ater Dracones, myślę że mogła by być to dla ciebie interesująca propozycja ;):ad: 

BTW - z tego co widziałam miałeś już konto u nas - @WezuwiuszPL, nawet się nim witałeś :). Daj znać które zostawić, ponieważ nie zezwalamy na posiadanie wielu kont (mogę połączyć je w jedno, tylko musisz napisać jaki nick chcesz zachować.

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Tak miałem konto, ale hasło  email mi wcieło  (amnezja) . Usuń poprzednie , będę używać tego .  Dzięki i do usłyszenia mam nadzieje we wrześniu na TS.  Pzdr

Ps. Lepiej witać się 2x niż żegnać ten 1x. :) 

Edytowane przez wezu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak :)

Dobra, połączyłam konta, zostaje nowe. Na przyszłość jak masz taką sytuację to pisz ticket przez opcję pomoc albo wyślij maila na admin@gamearmada.org bo przecież mail podpięty do konta mogę zmienić po uwierzytelnieniu usera :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności