Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I to mnie trochę przeraża , Wszystko za kasę . Jak tak dalej pójdzie to ci którzy będą chcieli grać dla funu  zostaną zgnieceni przez graczy "posiadaczy " premium 


Złomka dają razem z hangarem przemysłowym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość jak ktoś coś chce od moderacji to jest taki przycisk jak "zgłoś". Ja dany temat mogę przeczytać dziś, ale równie dobrze i może to nastąpić pojutrze bo akurat nie będę mieć czasu. Zgłoszenie wizę od razu i mogę przyjść i nastukać spamerom.

 

Offtop poszedł w wątek o krytykanctwie, tu się dalej można jarać (lub nie) Złomkiem.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reclaimer na conceptartach jest piękny i bardzo klimatyczny. Niestety nie przetopię conie i M50 i go nie kupię bo jeśli już miałbym kupować concept to raczej carracka. Ten typ okrętu jakim jest reclaimer to zbyt wielka niewiadoma. Rodzą się pytania jak będzie wyglądał gameplay czy to złomowanie będzie faktycznie opłacalne w grze, czy nie będzie nudzić.


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ja zakupiłem śmieciarę, u której widnieje wariant asteroid hangaru, jak to zmienią to się mocno zawiodę i go stopie bo nie uśmiecha mi się wizja posiadania statku w gołej przestrzeni kosmicznej czy dokupowanie kolejnego hangaru.

 

Z drugiej strony stopionych pieniążków nie da się już odzyskać, pewnie poczuję się nieco oszukany  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

Co do Twoich obaw, to raczej tak się nie stanie, bo statki to tylko statki i bardzo szybko się okaże że sprzęt na nich posiadany będzie dużo ważniejszy oraz wielokrotnie bardziej kosztowny, ( w skrajnych przypadkach może i stokrotnie ), aniżeli sam goły hull.

Tak jest w EVE online, statek mimo że bardzo drogi to i tak dobry FIT do niego to wydatek wielokrotnie droższy i nie można go ubezpieczyć ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jeśli ktoś  chce rezygnować z pledge to CIG zwraca kasę. Ale hangarów nie zabiorą - tylko pamiętaj że asteroidowy ma po prostu mniejszą pulę możliwych lokalizacji w PU.

 

Co do Reclaimera - w opisie jest wygitowany przynajmniej w sprzęt do odzysku, to nie jest goła szupa. A z uzbrojeniem, plantami i dodatkami będzie się pewnie można bawić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, nigdy nie zrezygnuję z pledge jestem zagorzałym fanem i wyznawcą projektu SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

Chodziło mi raczej o obawy że statek ten będzie zmuszony do wiszenia w przestrzeni i  tym samym wymuszeniu różnych czynności o których jeszcze nie wiemy i które mogą nie przypaść mi do gustu ;)

 

Slavaging w innych grach zawsze był niszowy, wierzę że w SC będzie inaczej, dlaczego ? A dlaczego by nie ?

Na pewno będzie z tym niezła zabawa i na to bez dwóch zdań liczę, stąd też moja inwestycja, dla niektórych tak niepojęta :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Z tego co kojarze to hangarow mamy dostac 5 .. wiec jeszcze jest jakis nieznany, bycmoze jeszcze wiekszy od asteroidy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa, może to oznaczać że zakup hangaru będzie niejako na mnie wymuszony, no ale nic poczekamy zobaczymy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawę i rola kosmicznego śmieciarza mogła by mnie irytować, już szybciej widzę się w roli górnika, salvage będzie potrzebował szybkiej wymiany informacji na zasadzie "co,gdzie i kiedy złomować" czyli po prostu: "kto pierwszy, ten lepszy" itd, górnik z drugiej strony zawsze coś znajdzie, niezależnie od miejsca i czasu ( w końcu tego gruzu pełno wisi we wszechświecie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> )

 

Obie fuchy będą narażone na niebezpieczeństwo, ale w górnictwie mogę bardziej skupić się na planowaniu moich wypadów z wyprzedzeniem i nie jestem uzależniony od "pechu" innych.

 

Pomijam już fakt, że ja to widzę też tak:

 

Lecisz swoją śmieciarą i znajdujesz złom, więc zaczynasz złomować. Nagle z znikąd przylatuje sfrustrowany pilot który zaczyna truć Ci tyłek że złomujesz jego byłą, ukochaną maszynę, a co dalej mogło by się wydarzyć to już chyba sami się domyślacie...   :D

 

Podsumowując, ja poczekam na koncept ORIONA od RSI ale boli mnie to że nie da się re konfigurować Reclaimera na coś semi-górniczego chociaż... ehh Reclaimer, dat size and cargo!!!   :woot:

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jako, że SC będzie miał spory kontyngent graczy z EVE, to pilot raczej nie będzie sfrustrowany, tylko Ghost siedzący w zasadzce.

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jakiejkolwiek eskorty w niebezpieczniejsze rejony i tak strach będzie latać . Przy złomowiskach będą się  okazyjnie pokazywać ekipy abordażowe   a złomek to tłusty kąsek .  Więc  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> na początek kupno złomka , wyposażenia, eskorta lub kumple z klanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zakitrać się na pokładzie, poczekać aż pilot odleci od spaceportu i bam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem tragedia, wygląda na to że początkową rolą śmieciarki będzie bycie niezłym kawałem stali do oklepywania.

Najgorsze, że bez wywiadu, ochrony oraz zaplecza majtków na pokładzie, to śmieciarka może stać się największym i najczęstszym dawcą organów tfffuuuu kosmicznego złomu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

Sugerujecie że mam przetopić i zastąpić innymi wynalazkami ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym dziś się nie stresował  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

To wszystko o czym napisałeś to tylko zwykłe spekulacje ...

W sumie nic nie wiadomo jak ten kawał żelastwa będzie zachowywał się w walce (jaki będzie jego pancerz, jego możliwości upgrade, jego pole siłowe itp.) Może być tak, że byle eskadra Hornetów nawet go nie zarysuje :devil:

SC na dzień dzisiejszy to jedna wielka niewiadoma a to co pojawia się na naszym forum i forum RSI to tylko tzw pobożne życzenia przyszłych graczy no i mam nadzieję, że znajdą  one odzwierciedlenie w wizji Twórców.

Dlatego imho masz kawał fajnego statku i ciesz się nim  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> (no i obyś jak najszybciej choć mógł go pozwiedzać w hangarze)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te spekulacje mono się zastanawiam czy to będzie możliwe, bo jeśli plotki okażą się prawdziwe to bydle nie zmieści mi się do hangaru. Oby faktycznie to się okazały zwykłe spekulacji, bo tedy do startu gry go nie ujrzę in engine ( chyba że spece coś wykombinują )  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

Tak się zastanawiam statek jest masywny i dobrze opancerzony, może dało by radę nim iść na zderzenie ( takie kosmiczne żelazko, przejedzie i złomik już sprasowany ), co znacznie by poprawiło możliwości pozyskiwania dużej ilości blachy :D

 

No i dzięki Dako za podniesienie na duchu, w końcu jakaś pozytywna wypowiedź po masie głosów krytyki jaki to jestem głupi, że kupiłem itd.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Imho Wszyscy którzy na dzień dzisiejszy kupiliśmy "kota w worku" czyli mniej lub bardziej przejrzystą wizję Pana CR możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy głup ...

Ale to dzięki wariatom, optymistom i marzycielom ten świat jakoś kula się do przodu bo inaczej do dziś siedzielibyśmy w jaskiniach  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

 

ps.

Nadal uważam, że realizacja wizji SC mogła by być trochę szybsza i tańsza :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To prawda, gdyby nie było na świecie naiwniaków, pewnie prócz masy złych rzeczy nie powstały by te dobre.

Ponoć współczesna guma do żucia powstała w skutek inwestycji w firmę chemiczną koncernu produkującego opony, który pewnie zbyt optymistycznie podszedł do jej planów i tak zamiast super gumy do opon świat dostał balonówkę :D

 

Dobra dość bajek, pora wrócić do rzeczywistości, ja też uważam że wszystko się ciągnie dłuuuugoooo i pochłania ogromne fundusze, ale jest i cieszy mnie świadomość że może kiedyś tam SC będzie tak dobre jak jest opisywane i reklamowane.

Zdecydowanie wolę wizję długo i drogo niż tanio szybko ale do kitu.

Oczywiście tanio i szybko było by najlepiej ale jak pisałem wcześniej pora wrócić do rzeczywistości  ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommy no stres jak Dako napisał, gra jest jedną wielką niewiadomą  a twoja śmieciarka to cooool statek więc nie przetapiaj go . Klanowo przydatna jak jasna cholera  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> .

Wywiadem się nie stresuj  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> pomożemy 


Ja planuję jak będzie już dostępny kupić Starfarera   O ile CR ceny z kosmosu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">:) Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">:) Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">:) nie przywali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko takie obawy powstałe z przemyśleń i zaczytanej krytyki, człowiek chciałby być przydatny w grupie jak również chciałby mieć zadowolenie z faktu posiadania, zakupi itd...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Na razie nie przetapiam bo i tak nie widział bym co za to kupić, co prawda od dawna kusi mnie Constellation Aquila ale na to jest jeszcze czas.

A co do sprzedaży innych statków, to jeśli teoria że cena jest ściśle związana / zależna od wielkości statku to tanio raczej nie będzie, jednak po analizie parametrów można liczyć, że nieco taniej niż śmieciarka. Jestem niemal pewien że znacznie droższe będą statki typu Hull C, czy luksusowy jacht Origim 890 Jump - w końcu jak luksusowo to i drogo ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności