Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od ceny

 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

i obrazka
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Image001.jpg

 

C2.jpg
 

 

158m dlugosci - Connie ma 61
95m szerokosci - 4x connie

50m wysokosc - 3x connie

2 ladownie; 2.5k FU + 20k FU na zlom

Zaloga 5
Power 6
6x tr5 + 8x tr3
Oslony 6

Uzbrojenie 2x CL4, 1x CL5, 4x CL9

Ktos kupuje kosmiczna smieciarke ?

Edytowane przez Zerat_KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił bym. Ale mam connie aq i freelancera mis, których nie oddam. A więcej na statki przed premierą wydawac nie chce... No chyba ze LTI  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była informacja że concept sale będą razem z LTI. Nie wiem tylko czy Reclaimer będzie się kwalifikował do tej kategorii.

 

Jeśli chodzi o sam statek to jestem nim bardzo zainteresowany, ale będę na niego zbierał w grze bo cena jest zaporowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reclaimer na pewno też dostanie LTI bo to concept sale. Chciałabym, ale cena mnie zamordowała. Ot - życie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz pytanie, czy potrzebny mi statek do salvage z LTI, hmmmm...


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W informacji dotyczącej zmian w sposobie sprzedaży statków koncepcyjnych było napisane że sprzedaż rozpocznie się z końcem tego tygodnia więc Reclaimer się do niej zalicza, a co za tym idzie będzie posiadał LTI.

 

Każdy statek w uniwersum SC, będzie narażony na zniszczenie, tym bardziej statki słabo uzbrojone lub skazane na dłuższy spoczynek w przestrzeni kosmicznej - statek będzie wypuszczał drony, które zapewnię będą mieć ograniczony zasięg i tym samym taka jednostka zmuszona jest do orbitowania w koło wraku. Innymi słowy LTI się przyda, choć to może nie być znów taki duży wydatek jak nam się wszystkim wydaje.

 

Co do ceny to liczyłem że będzie trochę taniej, wiadomo było że jest wielkością podobny do Constellation, jednak jako statek specjalizowany i to że to jest jeszcze koncept ship powinno być trochę taniej, a okazało się dość drogo.

 

Osobiście chciałem go kupić, mam jednak wątpliwości czy aby nie jest za drogi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

Swoją drogą nie zauważyliście, że na zrzucie ekranu łudząco podobny jest do tego shipa z Obcego 4 ?

 

alien_res_6.jpg?iact=rc&uact=3&dur=3732&

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny okręt, tylko czy na prawdę LTI na salvage potrzebne?

 

Leci sobie taki Reclaimer w eskorcie dwóch Connie, one rektują wszystko jak leci, a śmieciara zbiera szczątki. Ciekawa perspektywa, ale chyba dopiero po wipe i za wirtualne pieniążki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">.

 

btw. już im podskoczyło o jakieś 140 000$  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">.

Edytowane przez Nirvash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodane nowe screeny i update statsow

P.S. to idzie do Industrial (asteroid) hangar .. pozostałe są za niskie / waskie .. serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj porównanie tej bestii z resztą odstępnych statków:

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie draństwo powinno być ciężkim okrętem wojennym, a to tylko śmieciarka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena troszkę bije na łopatki , gdyby oscylowała w granicach connie feniksa........ , ale CR lubi $ . Z drugiej strony jak ktoś już wcześniej napisał "jeśli teraz kupię wszystko to czego chcę to po co grać ?  " . Co nie zmienia tego że CHCĘ go mieć  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda lubię bardzo industrialne konstrukcję, może trochę ta kanciasta dupa wygląda za mało szczegółowo ale może to teksturami okraszą i będzie git, bo na zdjęciu wygląda przednie.

 

Widzę, że od ostatnich znanych parametrów statek mocno urósł i to niemal 3-krotnie, teraz to prawdziwy potwór, kosmiczny odkurzacz !  
Słowem na świat wyszła prawdziwa bestia, martwi mnie tylko mostek, a właściwie to gdzie będzie i jaki będzie z niego widok, na razie wszystko wygląda na to że nie jest jeszcze konkretnie umiejscowiony.

 

A może to będzie pierwszy statek w którym widok dla pilota będzie z kamer na wielki zakrzywionym Oledowym ekranie ? 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ostateczny jak wszystko w grze może się zmienić ....  a już na pewno powinien ten kaczy kuper  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">  . Mostek .... lepiej aby był we wnętrzu , latając po wrakowiskach lepiej żeby nic w nasze szkiełka nie trafiło  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Moim skromnym zdaniem Złomek jest na równi z Connie  Nr 1 w SC  

Edytowane przez Robal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co jest bardzo niepewne w multishipach, to jak będzie wyglądało latanie nimi samemu, w kwestiach ekonomicznych.

Są to duże konstrukcje więc żrą masę paliwa, załogę trzeba będzie dokupić w postaci wynajmu AI, co pewnie też nie będzie tanie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

Przy koszcie 1150 zł zmianą na plus mówię tak, zmiany na minus to było by już chamstwo ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeśli już poruszamy temat multiship to również żyję w niepewności , jako że posiadam jedną jedyną Connie  a CR jakoś niespiesznie klaruje niektóre tematy .

Póki co masa ogólników i..... nic .

Poza tym w podstawce to jest raczej bezbronna krówka więc od razu trzeba zainwestować w jakąś porządną broń , tak sobie myślę że kupno samego statku to dopiero początek wydatków i to ten skromny . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem właścicielem samych małych i średnich konstrukcji i do tej pory nie mam tak dużego statku wieloosobowego, ( choć rozważałem zakup Constellation Aquila ), właśnie ta niepewność mnie jeszcze nie przekonała do zakupu Connie, jednak śmieciara to co innego tutaj albo teraz albo nigdy, bo taniej, bo LTI, bo pewnie kaprys itd...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Ładnie by się prezentował w moim asteroid hangarze... :D

 

Prawda jest taka że przed wydaniem gry takich statków może być jeszcze ze 20 i wszystkich ich na pewno nie kupię, więc będzie co robić w uniwersum gry, a jak okaże się że statki wieloosobowe to niewypał to pewnie skupię się na osprzęcie bieżących lub odkupowaniu straconych :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złomek Bardzo mi się podoba , ale nie kupię go teraz , poczekam na grę . Przed premierą pewnie jeszcze horneta złapię za żądło , ale to już wszystko .

Rozumiem dylemat teraz albo nigdy i gdyby nie cena też bym rozważył a tak ....... .CR troszkę przesadził, ale to pewnie nasza wina    troszkę chłopaka rozpuściliśmy ....  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

A do hangaru to chyba to to nie wleci  ?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Robal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No właśnie nie wiem, niby jest ogromny ale z tego co pamiętam jak Idris miał jeszcze 160 metrów długości, to CR się wypowiadał, że to będzie największy statek jaki będzie mógł lądować do hangaru, wszystkie większe miały już dokować w przestrzeni.

 

Później Idris z korwety stał się fregatą, a jego rozmiar zwiększył się o niemal 80 metrów i już dokować nie może  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Wtedy było mówione że statki wielkości korwety dopiero powstaną i patrząc na Reclaimera można było by pomyśleć właśnie o nim, przypuszczalnie więc jednak będzie można zaparkować śmieciarę w asteroid hangarze :D 

 

Ewentualne wątpliwości zapewne rozwieje niebawem Chris Roberts.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jedynie Industrial (asteroid) go zmiesci z tego prostego powodu ze ten hangar ma wlot od gory, dduuuze drzwio i jest znacznie wyzszy od pozostalych hangarow.. choc tak praktycznie to mi sie wydaje ze bardziej na szerokosc jest problem niz wysokosc .. to ma wielka dupe . a raczej rozpietosc silnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ale przecież nikt z was nie widział jak te hangary wyglądają od zewnątrz wiec skąd możecie wiedzieć czy po prostu gdzieś za drzwiami obok nie ma dupnego hangaru tylko jeszcze nie jest dostępny. Nie może być tak ze kupując statek trzeba jeszcze mieć na niego hangar za kolejna kasiorkę.


6T0c2xV.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A dlaczego nie ?

W ramach wsparcia twórców gry?

CIG za kilka miesięcy zrobi nowy (super hiper - specjalny) model hangaru dla tego statku  a ludzie kupią ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności