Skocz do zawartości

Polecane posty

13th_Duke    0

Witam wszystkich!

Zawitałem na forum gdyż zastanawiam się nad kupnem Star Citizen i mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedź na najważniejsze pytanie: Czy warto? :)

Link do postu
🐲 Frosty    183

Czołem!

Czy warto kupić SC? Jeżeli wszystko wypali po naszej myśli, na co wielce liczymy, to warto. Za niedługo wejdzie wersja 3.0 z planetami do lądowania, wtedy będzie widać, że warto :P

Link do postu

@13th_Duke przejrzyj forum, jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na pytania to zadaj je w odpowiednim miejscu i na pewno będziesz w stanie bez problemu podjąć decyzję :) 

:space: 

Link do postu
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony.   Wyświetl jako link zamiast tego

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Blizzzz
      Cześć

Tu fan sf-ci, gier i książek military sf-ci oraz space opera. 34 lata. Grałem w Eve Online, Elite Dangerous oraz X3. Ciekawi mnie od dawna Star Citizen. Czy będzie zlepkiem tego co najlepsze? Mam nadzieję że tak  
      Wcześniej nie miałem wystarczająco mocnego kompa aby nawet myśleć o SC, więc wydaje się że trafiłem w dobre miejsce aby się dowiedzieć więcej o tym co oferuje w tym momencie SC.

pozdrawiam
      o7
    • Przez Ethif
      Witam,

mam na imię Michał, 
      mam 31 lat,
      jestem z Torunia.
    • Przez Alameida
      Cześć,

Mam na imię Piotrek i mam 36 lat, tekst jakby z klubu AA Do tej pory kosmiczne gierki to Wing Commander, EVE Online, Star Conflict, Elite: Dangerous, z dużym naciskiem na EVE Online gdzie spędziłem trochę czasu ścigając piratów i kopiąc asteroidy Teraz swoich sił chcę spróbować w Star Citizen bo już dłuższego czasu interesowałem się tą grą ale jakoś nie było okazji i funduszy. Chociaż na tą chwile i tak muszę z niej zrezygnować, bo muszę przeprowadzić modernizację kompa trochę przycina a zmniejszyć detali się nie da, a z drugiej strony to grzech bo świat urzeka. To tak w skrócie o mnie Witam Wszystkich.