Skocz do zawartości
Smaily

space engineers Space Engineers - dedykowany serwer Ater Dracon

Kto jest skłonny płacić za dedyka  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ja!!!! (i będę płacić ok 5$ co 3mce za swój slot)

    • Tak (shut up and take my money)
    • Nie (czekam aż będą tańsze opcje)


Rekomendowane odpowiedzi

 

1.jpg

 

 

SPACE ENGINEERS DEDICATED SERVER ATERDRACON

 

 

 

Witam wszystkich, Chciałbym zaproponować nowy pomysł który już omówiłem z paroma osobami ale chciałbym zachęcić większe grono kosmicznych inżynierów do rozpatrzenia mojej propozycji. A mianowicie kupno serwera dedykowanego do Space Engineers.

Mianowicie jest kilka sposobów żeby nasza grupa mogła pograć sobie na serwerze bez obciążania naszego ulubionego hosta Zerata :].

 

I. Ktoś z naszej grupy udostępnia swoje łącze oraz nie używany przez nikogo komputer do uruchomienia serwera dedykowanego, a my mu zwrócimy koszty za prąd. (kwestia do przekalkulowania)

 

II. Wynajęcie hostingu na Linuxie.  Misiek podrzucił taki pomysł. Chodzi o to żeby wykupić sam sprzęt do obsługi SE, i postawienie go na linuxie. Problem jest z tym że nie bardzo się okrętując co i jak tam robić więc proszę kogoś o lepszy opis tego punktu.

 

III. Preferowany Hosting przez producenta gry. Tutaj  możemy znaleźć kupę firm które oferują nam hosting SE za odpowiednią cenę.

Mianowicie znalazłem hosting który oferuje płatność co 3 miesiące. Sytuacja przedstawia się tak :

 

 

1.jpg

 

 

 

Zachęcam do dyskusji na temat utworzenia  serwera i niech spawarka będzie z wami. Pozdrawiam Smaily :D

 

 

 

Edytowane przez Nebthtet
dodano ankietę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisz do wątku wymagania dedyka.


rpr13.png
Życie jest grą, śmierć to tylko zmiana planszy.
i5 6600K | Nitro+ RX 470 8G | 16G DDR4 | Asus Z170 Pro Gaming | PSU XFX XTR 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy zbyt dużo danych nie dają :

REQUIREMENTS

a) A Windows PC with administrator account (only if the server will be run as a service)
B) .NET redistributable (version 4 or higher)
c) Static IP address, if you intend to host the game publicly, so that anyone from the Internet can connect to it

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest fanowski i nie do konca dzialajacy wiec srednio to widze

ja tam problemu w tym nie widzę, gdyby nie fakt, iż aktualnie używam Wine 1.8 :P


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję :P


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najpewniejsza jest 3 opcja. Jeśli znalazłoby się jeszcze min. 3 dodatkowe osoby byłbym w stanie dołożyć się do wynajmu serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najpewniejsza jest 3 opcja. Jeśli znalazłoby się jeszcze min. 3 dodatkowe osoby byłbym w stanie dołożyć się do wynajmu serwera.

Mógłbym się dopłacić, o ile jest możliwość płacenia via SMS :)


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w przypadku hostingu przez producenta oznacza 10 slotów ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max 10 graczy online
Od kad ja stawiam serwer nigdy nie przekroczylismy 8 na raz, choc graczy przez server przewinelo sie przynajmniej 14.. w tym jeden "ban" ;p
Zazwyczaj max graczy jaki mielismy to bylo 6, ale to juz moj komp zaczynal przycinac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym się dopłacić, o ile jest możliwość płacenia via SMS

 

Płatności przez SMS na pewno nie będzie (bo to z reguły nie są polskie firmy poza tym niestety to totalnie nieefektywny sposób płacenia na którym zarabia przede wszystkim operator usługi sms). Może być opcja, że ktoś zapłaci za 2 osoby, a Ty mu przelejesz.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max 10 graczy online

Od kad ja stawiam serwer nigdy nie przekroczylismy 8 na raz, choc graczy przez server przewinelo sie przynajmniej 14.. w tym jeden "ban" ;p

Zazwyczaj max graczy jaki mielismy to bylo 6, ale to juz moj komp zaczynal przycinac

 

Podejrzewam że to może się zmienić, choć skoro standard to 6 graczy to faktycznie jest pewien bufor.

W razie czego można dopłacić za dodatkowe sloty, czy trzeba przy odnowieniu zwiększyć kwotę abonamentową ?

Jaka jest różnica w cenie w przypadku większej ilości slotów ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej cenie można mieć dedyka(z Windows) z 2 vCory, 2 GB ramu i 25-50 GB dysk. Nie wiem jak by to wypadało pod względem wydajności, gdyż nigdy nie uruchamiałem SE pod taką maszyną.

 

VPS Cloud 1 - https://www.ovh.pl/vps/vps-cloud.xml

 

1&1 SERWER WIRTUALNY L - http://www.1and1.pl/VirtualServerL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ankieta, myślę że jeśli 8 osób naklika "tak" to jesteśmy w domu.

Aha, ankieta jest publiczna żeby było wiadomo kto jest chętny do składki.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ankieta, myślę że jeśli 8 osób naklika "tak" to jesteśmy w domu.

Aha, ankieta jest publiczna żeby było wiadomo kto jest chętny do składki.

 

Jestem w gorącej wodzie kąpany, jednak muszę najpierw spróbować czy złapię bakcyla zanim się zdeklaruję bo nie chcę robić z gęby cholewy ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Keen Studios wypuściło kolejną z regularnie wydawanych aktualizacji Space Engineers. Łatka opatrzona jest numerem 01.155 DEV i wprowadza szereg zmian.
      Aktualizacja wprowadza serię poprawek błędów i ulepszeń. Włączono ponownie obsługę voxeli na stacjach (opcja "unsupported stations" w zaawansowanych ustawieniach świata). Usunięte problemy to np. niewykrywanie dużych gridów przez sensory, skały na planetach zawierające tylko żelazo, problemy z rozbijaniem statków podczas patrzenia przez kamery.
      Pełną listę poprawek znajdziecie na oficjalnym forum gry.
    • Przez Nebthtet
      Jak widać Gladiusem można polatać nie tylko w SC
       
       
    • Przez Nebthtet
      W niniejszym temacie mozna linkować promocje na SE.
      Poniżej aktualnie trwająca.
       
    • Przez Nebthtet
      Space Engineers przez 24h jest możliwa do nabycia w ramach Bundle Stars STAR DEAL za 6,79€. Jeśli jeszcze jej nie macie, to może warto rozważyć zakup i znów pobudować pięknie wybuchające maszyny w smoczym gronie
      Grę można nabyć tutaj.
    • Przez Nebthtet
      Znalezione na reddicie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności