Skocz do zawartości

Cześć! Miło nam, że pomagasz współtworzyć naszą społeczność! Niestety czas leci nieubłaganie i po raz kolejny musimy opłacić licencję oprogramowania dzięki któremu możecie korzystać z forum, pobieralni i galerii - w związku z powyższym rozważ proszę wsparcie naszego serwisu - każda złotówka pomaga!

A jeśli chcesz dołączyć do Redakcji, napisz coś więcej o tym co chcesz robić korzystając z tego formularza.

Dziękujemy za każde wsparcie!

Zaloguj się, aby obserwować  
Nebthtet

Ebooki - na czym je czytasz?

Jak czytacie ebooki?  

8 głosów

 1. 1. Na jakim urządzeniu czytasz ebooki?

  • Czytnik Kindle (e-ink)
   4
  • Inny czytnik (e-ink)
   2
  • Tablet
   1
  • Telefon
   4
  • Komputer
   2
  • Coś innego (napiszę w poście)
   1


Polecane posty

W sumie od jakiegoś czasu chcę sobie załatwić jakiś czytnik ebooków, ale mi nie po drodze w odróżnieniu od biblioteki ^^

 

Jak dla mnie czytanie z ekranu komputera lub telefonu to mordęga przy dowolnym tekście dłuższym od 5 stron maszynopisu, a powyżej 2 już mnie zaczyna irytować. Oczy to męczy.
Wiem jednak, że jest e-ink i e-papier czy jak to tam ma i kiedyś miałem to w rękach i całkiem ciekawa rzecz.

 

Co jest najlepszym czytnikiem niemęczącym oczy oobecnie na rynku? Ostatnio jak sprawdzałem to większość twierdziła, że Kindle Paperwhite coś tam.

Udostępnij ten post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Ze mną podobnie będzie jak powyżej, teraz najwięcej czytam na telefonie, ale okropnie męczy to oczy. Na komputerze jest to w ogóle przerąbane. Też myślę od dłuższego czasu nad czytnikiem i z chęcią poczytam jakieś ciekawe propozycje.

Udostępnij ten post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

To obaj sio i głosować w ankiecie :)

A temat do rozmów o czytnikach, pytań itp jest tutaj:

 

Dodatkowo  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  odnośnie danych sprzedażowych czytników - mimo iż ebooki mają się świetnie, to czytniki lecą na pysk. Winowajcami są tu tablety - coraz lepsze i dłużej trzymające na jednym ładowaniu, a przy tym oferujące gigantyczne możliwości w porównaniu do e-readera, który jest tylko do książek. No i tablet jednak znacznie lepiej poradzi sobie z komiksami czy plikami PDF. A tego też jest sporo.

 

Sama mojego Kindle'a podarowałam mamie - a książki czytam na iPadzie i iPhone (zwłaszcza że aplikacje synchronizują między urządzeniami gdzie skończyłam, co sobie zaznaczałam, etc.)

 

Sprzedaż czytników rok do roku:

Sprzedaż czytników rok do roku

 

Dane odnośnie posiadania tabletów:

image.png

Udostępnij ten post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×