Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Nebthtet

Wygraj Everspace!   2017.06.14

Weź udział w naszym konkursie i wygraj grę Everspace! Szczegóły po kliknięciu w ten link!

Polecane posty

Pavulon    0

Witam wszystkich!!!

Obecnie fruwam w Elite: Dangerous, nadszedł jednak czas, żeby zainteresować się Star Citizenem.  Jesteście największą polsko-języczną społecznością SC ,więc grzechem byłoby nie przywitać z Wami :).

o7

Link do postu
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez BREAKINGBAD
      Witam wszystkich
      SC zainteresował mnie bardziej możliwością eksploracji kosmosu i planet - jestem fanem filmu Interstellar.  Niecierpliwie czekam na wersję 3.0 (pewnie jak wszyscy), a do tej pory latam sobie od stacji do stacji Avenger Titan'em oraz Cutlass Black'iem. Lubię zbierać  na początku był nawet moment, w którym myślałem że zbieranie eUEC ma sens i miałem ich nawet ~400000 hehe ile to butelek whiskey?  Nowa aktualizacja uświadomiła mnie, że to jeszcze nie UEC
      Chętnie przysłużę się pomocą na forum, jak również prosiłbym użytkowników o wyrozumiałość dla mnie (nie pisałem jeszcze na żadnym forum). Pozdrawiam !!!
    • Przez -mr.Bok-
      Witam, mam na imię Kamil.

Niedawno dołączyłem do Ater Dracones i chcę się przekonać jak będzie wyglądać granie w tak dużej organizacji

• Przez Espan
      Witam. Zajrzałem tu z ciekawości i poszperam trochę na forum, jestem ciekaw czy ten rozdmuchany finansowo balonik ulegnie anihilacji i zniknie, czy jednak będzie czymś wartym uwagi.
      Osobiście mam nadzieję, że powstanie coś epickiego