Skocz do zawartości

Grasz w Destiny 2? Zapraszamy do dołączenia do klanu Ater Dracones i wspólnej zabawy!

Zaloguj się, aby obserwować  
Nebthtet

Medal of Honor Pacific Assault za darmo

Polecane posty

Kolejna promocja On the House na Originie - tym razem za darmo możecie sobie do konta przypisać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zaraz
      Wiadomość z klanowego czatu: Destiny 2 - Expansion Pass można kupić za -15% na GMG. Dla nowego konta jest rabat. Jedyny minus to trzeba założyć nowe konto. Ale Seasson Passa mamy za niecałe 110pln.
      Źródełko:
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

• Przez Game Armada
      Witam nowo przybyłych kosmicznych obywateli! 

Czy z jakiś powodów powstrzymuje Cię decyzja o zakupie swojej pierwszej paczki z grą? Czy masz pecha i nie ma aktualnie żadnych "darmo lotów"? Nie jesteś przekonany do zakupu zanim nie przetestujesz gry sam?  
      No to mamy dla Ciebie ofertę nie do przegapienia!

W ramach pomocy dla nowych użytkowników oferujemy nasze redakcyjne konto z ramienia StarCitizenPolska, możesz w tym temacie zgłosić chęć wypożyczenia konta na okres trzech dni i testować grę!
      Oferujemy podstawowe konto z Aurorą LN ( w przyszłości ulepszymy to do lepszego statku) dzięki temu będziesz miał możliwość:
      Polatać statkiem Aurora LN Powalczyć na PVP/PVE w symulacji Arena Commander Po ścigać się w Murray Cup Wypróbować pierwszą wersje "Baby PU" na Port Olisar Przejść się po Planet Site Arc Corp III Warunkiem jest złożenie aplikacji w tym temacie, gdzie musicie podać wasze 3 dni w których chcecie wypożyczyć konto, każda osoba otrzyma na PRIV wiadomość z loginem i hasłem (hasło będzie zmieniane z każdym nowym użytkownikiem, żebyście mieli wgląd w to konto wyłącznie dla siebie przez te trzy dni), tak więc musicie zaznaczyć:
      Wasz nick i handle na RSI. Przynależność do Organizacji (z racji tego że osoby z AterDracones będą miały pierwszeństwo jeżeli jakieś terminy będą się nakładać na siebie) Daty w których chcecie to konto wypożyczyć. (np: od 3-6.01.2016) Możecie oczywiście składać wasze podanie wielokrotnie, jeżeli trzy dni Wam nie wystarczą.

ZASADY UŻYTKOWANIA
      Nie wolno dokonywać ulepszeń/zakupów REC bez zgody administracji StarCitizenPolska (w tym celu kontaktować się ze mną, Dastro). Nie wolno dokonywać jakichkolwiek zmian na koncie z poziomu strony RSI. Każde zgłoszenie o niestosownym zachowaniu gracza pod tym kontem w grze SC będzie jednoznacznym banem na wypożyczanie dla danego użytkownika, jeżeli jest to członek organizacji AD może też dojść do dalszych reprymend. Nie "kradniemy" tego konta, każda próba przywłaszczenia konta skończy się na jego odzyskaniu za pośrednictwem CIG jeżeli zajdzie taka ewentualność. PS
      W podziękowaniu, jeżeli zdecydujecie się na zakup swojej pierwszej paczki z grą, możecie śmiało użyć mojego referral kodu kogoś z naszej redakcji: STAR-MC65-MKPJ  
    • Przez Nebthtet
      2017 rokiem lootboxów. I wiecie co jest smutne? Że tak naprawdę tylnymi drzwiami wprowadził je w dużej mierze Blizzard - swoimi skórkami do Overwatcha. Byłam jedną z osób przechodzących nad tym do porządku dziennego - "to tylko skórki, nie mają wpływu na grę, niech sobie będą". BŁĄD. Rzecz jasna myliłam się - niestety nie tylko ja. Bo oto rok później mamy czystego raka jakim jest akcja EA z Battlefrontem 2, czy otwieranie skrzynek na plaży w Normandii przed publicznością w Call of Duty WW2.
      Ciekawe czy ostatni skandal z Battlefrontem obudzi konsumentów. Szczerze? Nie mam zbytnio na to nadziei. A wiecie dlaczego? Przykład:  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2017_11/Ubisofts-Microtransactions-earnings.jpg.38f99f4e402424558184b1084107be6a.jpg" alt="Ubisofts-Microtransactions-earnings.jpg">
      I nie są sami... W przypadku EA przychody ze sprzedaży cyfrowej to 60% dochodu (chociaż tutaj nie znalazłam dokładnego splitu z podziałem na cyfrową sprzedaż pełnych gier vs dlc/mikrotransakcji). Activision/Blizzard w 2016 zarobiło na sprzedaży "in-game contentu" 3,6 mld dolarów.

Uprzedzając potencjalne narzekania że cytuję tylko Sterlinga - nie będę szukać innego komentarza, bo on doskonale podsumowuje i pokazuje problem. A że facet jest totalnie prokonsumencki (nie zarabia nic na reklamach, w 100% finansuje się z przychodów crowdfundingowych) nie mamy tutaj problemu tego, że może mieć jakiś interes żeby dowalić któremuś konkretnie wydawcy.

Jeśli ktoś nie do końca ma świadomość, jak działa mechanizm aktualnie niczym rak toczący nasze ukochane hobby:
      Tutaj na uwadze warto również mieć fakt, że Activision (a więc również Blizzard) ostatnio opatentował mechanizm dobierania graczy w multi tak, aby noobków matchować z zaawansowanymi graczami "żeby pokazać im co fajnego w grach można zdobyć".
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.   
      Chętnie się dowiem co wy o tym sądzicie.