Skocz do zawartości

Cześć! Miło nam, że pomagasz współtworzyć naszą społeczność! Niestety czas leci nieubłaganie i po raz kolejny musimy opłacić licencję oprogramowania dzięki któremu możecie korzystać z forum, pobieralni i galerii - w związku z powyższym rozważ proszę wsparcie naszego serwisu - każda złotówka pomaga!

A jeśli chcesz dołączyć do Redakcji, napisz coś więcej o tym co chcesz robić korzystając z tego formularza.

Dziękujemy za każde wsparcie!

Nebthtet

game armada Zdobądź Everspace z Game Armadą!

Polecane posty

Weź udział w naszym giveawayu i zdobądź wysoko ocenianą kosmiczną strzelankę Everspace za darmo!

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

• Lubię to! 1

Link do postu

Mam nadzieję, że wygram, bo życie uniemożliwiło mi skorzystanie z summer sale ^^

Link do postu

A kiedy jest to losowanie? Od razu jak się ten czas skończy? Na chwilę obecną 27 godzin? 

Bo ja już wolne miejsce zrobiłem w mojej bibliotece :P

Link do postu

@Frosty nie wprowadzaj ludzi w błąd,  nie będzie tej samej nocy, bo ja nie będę zarywać żeby publikować wyniki (do pracy nikt za mnie nie pójdzie, a nawet w weekend tym razem odespać trzeba). Proszę wchodzić na stronę główną i sprawdzać.

Link do postu

Nie ładnie Frosty, nie ładnie.

Swoją drogą ile najwięcej wejść może mieć jedna osoba?

W sumie to myślałem, że jak nie wygram to zdążę jeszcze na promocję, a potem się okazało, że są zapomniane wydatki i i tak nie kupię ^^

Jak na razie mam mniej niż 3% na wygraną.

A obecgo w XCOM nie trafiałem nawet przy 70%, ale kilka razy trafiłem dość desperacko przy 6.

Super zaczynam offtopić w temacie o konkursie...

Link do postu
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Game Armada

Już 27 października odbędzie się CitizenCon 2017, gdzie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  pochodzi z serwisu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .
    • Przez Game Armada
      Czy powstały po trzydziestu latach sequel klasycznego dzieła Ridleya Scotta godnie reprezentuje uniwersum które urzekło już kilka pokoleń? Przeczytaj naszą recenzję i dowiedz się sam!
      Artykuł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  pochodzi z serwisu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .
    • Przez Tygrysek_C2H5OH
      link do artykułu:

link steam:

Recenzje ma raczej pozytywne. Sęk w tym że nigdy o tym nie słyszałem. Dodać można.
    • Przez Nebthtet
      Pierwszy Fallout za darmo na Steamie. Jak ktoś nie ma, to trąba - nadrobić proszę raz-raz!

Od tego tytułu zaczęła się moja przygoda z CRPG w 1997 (bo kto by tam do gatunku zaliczał Diablo 1 :))... Aż trudno uwierzyć że to już 20 lat.