Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Nebthtet

Wygraj Everspace!   2017.06.14

Weź udział w naszym konkursie i wygraj grę Everspace! Szczegóły po kliknięciu w ten link!
Zaloguj się, aby obserwować  
Maciejozaman

wts Sprzedam kody na dodatki do gier

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Gość
      Przez Gość
      Posiadam na sprzedaż 50 sztuk kodów do usługi xbox live - kod na 3 miesiące abonamentu. Dla ludzi z forum poza allegro cena 45 zł.
      Będą jeszcze roczne w ilości 200 sztuk, jednakże ceny jeszcze nie znam.
      Link do aukcji na allegro za 47 zł:   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Za całe 4 ojro sprzedam skin UEE Distinguished Service. Kupiłem go dawno temu, a że teraz mój statek bazowo ma takie malowanie to już mi nie jest to potrzebne. Skin nie ma żadnej wartości do przetopienia.
      Może być też wymiana za jakiś item ze sklepu subskrybenta
    • Przez Sharkun
      Witam szanownych forumowiczów
      W związku z tym, że zdecydowałem się na małe "wietrzenie magazynów" tzn. hangarów gorąco zapraszam do skorzystania mojej oferty wyprzedażowej, wszystkie statki z LTI, oryginalne (zakup w 2013), nieużywane, szczegóły poniżej - życzę udanych zakupów

1. Standalone ship - LTI - ANVIL F7C-M SUPER HORNET: 170 $ SPRZEDANY
      3. Standalone ship - LTI -  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  z dnia przelewu
      *Pytania, wątpliwości, rezerwacje - proszę PW
      EDIT:
      *Istnieje możliwość sprzedaży poprzez allegro (Użytkownik allegro od 2003, 100% pozytywnych komentarzy, Kupił/Sprzedał 126/19)

UPDATE:
      2016-03-29 - STARFARER TANKER - rezerwacja!, ORIGIN 350R RACER - nowa cena 110 $
      2016-04-02 - RSI AURORA LX - sprzedany
      2016-04-11 - F7C-M SUPER HORNET - sprzedany
      2016-04-22 - M50 INTERCEPTOR - sprzedany
      2016-05-09 - 350R RACER - sprzedany
    • Przez Adooni
      jak ktos bedzie planowal przetopic albo z przyczyn zewnetrznych po prostu sprzedac ponizsze statki to zapraszam do kontaktu.
      RSI Orion LTI AEGIS Reclaimer LTI MISC Starfarer Gemini LTI Banu MM LTI MISC Prospector LTI wolalbym transakcje realizowac w PLN (po co PayPal dawać zarabiać) ale jak ktoś bedzie potrzebowal srodki na nowy statek to oczywiscie nie ma problemu w USD czy EUR.
      mozliwa jest rowniez zamiana po kosztach powyzszych statkow na Polaris LTI w oryginalnej cenie $625 np przy zaoferowaniu 2-3 z powyzszych statkow z moja doplata.