Skocz do zawartości

Polecane posty

1. W jakie gry chcesz z nami grać? - Głównie Star Citizen
  2. Czego od nas oczekujesz? - Dobrej zabawy i w razie potrzeby pomocy
  3. Co możesz nam zaoferować? - Siebie w ograniczonym zakresie czasowym :)
  4. Napisz coś o sobie (zainteresowania itp): - Budowlaniec, majsterkowicz, trochę sportu, trochę gier, kiedyś sporty ekstremalne, w przyszłości paralotnia.
  5. Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones? - Oczywiście od Nebthtet :)
  6. Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszym Syndykacie? - Niekoniecznie chyba że uznacie inaczej.
  7. Jeśli masz dodatkowe uwagi można je dopisać tu: Brak

Pytania dotyczące Star Citizena:

1. Nick na RSI.com: - SlaV
  2. Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen? - Nie
  3. Jeśli tak to czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)? -  Główna
  4. Co chcesz robić (preferowany styl gry)? - Jeszcze nie wiem ale raczej eksploracja ewentualnie transport.
  5. Czy jesteś zainteresowany/a RP? Nie mam pojęcia o co chodzi :)
  6. Posiadane statki: - Aurora MR

Link do postu

No i pięknie, witam nowego Smoka :) - @SlaV - uprawnienia dostępowe do forum masz zaktualizowane.

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez bartekpalma
      Kim jesteś?
      Student PW, zapalony gracz zarówno w gry komputerowe jak i planszówki, W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen, Stellaris, SM Civilization V,Planetary Annihilation Czego od nas oczekujesz?
      Fajnej pogaduchy przy sesji dowolnej gry, zaangażowania w wspólną grę, otwartość i szczerość Co możesz nam zaoferować?
      to co powyżej + ciastka Jakie masz zainteresowania?
      Gry komp., ASG, coś tam wiem o muzyce i filmach, memy. Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      youtube.com Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Pasuje mi być jakimś moderatorem strony,SC: Młodszy Oficer Floty uderzeniowej (zakładam że wyższe stanowiska są już zajęte) Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/palimonka Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      main Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      walka w zwarciu Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      O ile będzie jakiś ciekawy scenariusz Posiadane statki w Star Citizen
      Mustang Alpha Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez KUBUA3108
      Kim jesteś?
      Mechanik, Gracz, Kawaler 21 lat W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen, i inne Czego od nas oczekujesz?
      Dobrej atmosfery podczas wspólnego grania Co możesz nam zaoferować?
      Jak na ten czas , przy moich umiejętnościach jeszcze nie wiem Jakie masz zainteresowania?
      Sporty zimowe, restauracja zabytkowych pojazdów Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      Z forum Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Jeszcze o tym nie myślałem Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/Zurux3108 Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      ATER DRACONES Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      Główna Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      Zwiad, walka na dystans Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      Tak Posiadane statki w Star Citizen
      Mustang Alpha Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez RunTillYouPuke
      Kim jesteś?
      28 lat, mężczyzna, Warszawa, backer od lutego 2017 W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen Czego od nas oczekujesz?
      Zaangażowania i współpracy kiedy gra zostanie ukończona bo teraz nie ma za bardzo co tam robić. Co możesz nam zaoferować?
      Swoje towarzystwo i parę wolnych miejsc na mojej łajbie ;) Ewentualnie mogę też u kogoś robić jeśli będzie taka potrzeba. Jakie masz zainteresowania?
      Podróże międzygwiezdne, a z bardziej przyziemnych rzeczy to gry, filmy, seriale, dobra literatura, muzyka (najlepiej elektroniczna jak M83, Daft Punk, Karma Fields), ogólnie sport, żeglarstwo Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      z oficjalnej strony Star Citizen Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Mogę być asem w rękawie ;D Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/RunTillYouPuke Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      Ater Dracones Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      Na początku zapewne eksploracja z uwagi na posiadane statki Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      Nie mam nic przeciwko Posiadane statki w Star Citizen
      Origin 600i Explorer, Mustang Alpha (starter) Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
      Gość
    • Przez BigRamyPL
      Kim jesteś?
      Mąż, inżynier, brygadzista W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen, Destiny 2 Czego od nas oczekujesz?
      Miłej atmosfery podczas grania online Co możesz nam zaoferować?
      Dobrą atmosferę podczas wspólnego grania Jakie masz zainteresowania?
      Siłownia Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      Z Waszego forum Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Jęsli będzie taka potrzeba to czemu nie :) Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/BigRamy Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      NIE Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      Oczywiście że główną Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      Gra jest tak rozbudowana, że nie mam pojęcia co będę chciał jeszcze robić Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      Czemu nie Posiadane statki w Star Citizen
      AURORA MR Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez WILK_ONE
      Kim jesteś?
      Pilotem i zwiadowcą (naziemnym i powieczny) W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen i inne Czego od nas oczekujesz?
      Pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenie Co możesz nam zaoferować?
      Pilota , zwiadowcę,oddanego przyjaciela i lojalnego żołnierza Jakie masz zainteresowania?
      Militaria,Historia Polski, Pilotaż, Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      Ze strony głównej Star Citizen Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Zwiad Dodatkowe uwagi
      Wypełniam rozkazy Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/WILK-One Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      Nie Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      Główną (marin) Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      Prowadzić zwiad, przechwytywać statki wroga i być wojownikiem Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      Średnio ale chętnie Posiadane statki w Star Citizen
      Aurora MR Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
      Gość