Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Nebthtet

Wygraj Everspace!   2017.06.14

Weź udział w naszym konkursie i wygraj grę Everspace! Szczegóły po kliknięciu w ten link!

Polecane posty

🐲 SlaV    0

1. W jakie gry chcesz z nami grać? - Głównie Star Citizen
  2. Czego od nas oczekujesz? - Dobrej zabawy i w razie potrzeby pomocy
  3. Co możesz nam zaoferować? - Siebie w ograniczonym zakresie czasowym :)
  4. Napisz coś o sobie (zainteresowania itp): - Budowlaniec, majsterkowicz, trochę sportu, trochę gier, kiedyś sporty ekstremalne, w przyszłości paralotnia.
  5. Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones? - Oczywiście od Nebthtet :)
  6. Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszym Syndykacie? - Niekoniecznie chyba że uznacie inaczej.
  7. Jeśli masz dodatkowe uwagi można je dopisać tu: Brak

Pytania dotyczące Star Citizena:

1. Nick na RSI.com: - SlaV
  2. Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen? - Nie
  3. Jeśli tak to czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)? -  Główna
  4. Co chcesz robić (preferowany styl gry)? - Jeszcze nie wiem ale raczej eksploracja ewentualnie transport.
  5. Czy jesteś zainteresowany/a RP? Nie mam pojęcia o co chodzi :)
  6. Posiadane statki: - Aurora MR

Link do postu

• Podobna zawartość

• Przez Tomeqf

Tomek, 23-letni krakowski fascynata kosmosu, stąd zainteresowanie Star Citizenem. 
      Zazwyczaj posługuję się w grach nickiem piana, ale chyba założyłem konto w Star Citizenie na nick Fugi i nie da się tego raczej zmienić. Na forum StarCitizena mam już nick piana.
      Na discordzie też używam  tego nicku.

W jakie gry chcesz z nami grać? -Star Citizen Czego od nas oczekujesz? -Organizacji w której znajdę ludzi z którymi będzie można wczuć się w grupowe doświadczenie Star Citizena, ale przede wszystkim ludzi do towarzystwa podczas grania w niego. Co możesz nam zaoferować? -Towarzystwo;  pomoc we wspólnym stawianiu pierwszych kroków gdy gra już wyjdzie oraz poszerzenie naszej organizacji, a z czasem może nawet zbudowanie "cebulowego" imperium w galaktyce   Napisz coś o sobie (zainteresowania itp): -astronomia; kiedyś uprawiałem lekkoatletykę, obecnie pozostało mi jej śledzenie; Jako ciekawostkę dodam, że zarejestrowałem sie na stronie RSI jeszcze przed ogłoszeniem Star Citizena i tym samym posiadam golden ticket

Jestem 155. osobą, która się zarejestrowała, przy obecnych setkach tysięcy, jeżeli nie więcej już niż milion, użytkowników
        Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones? -Nie pamiętam. Zapewne wygooglowanie Polskie organizacje Star Citizen albo coś w tym stylu Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszym Syndykacie? -Ze względu na pracę mam ograniczony czas. Gdy gra już wyjdzie, zobaczymy jakie będzie zapotrzebowanie na jakieś "stanowiska" kierownicze/osoby zarządzające. Póki co nie ma sensu się deklarować.

Jeśli masz dodatkowe uwagi można je dopisać tutaj:  DAJCIE MI JUŻ TEGO STAR CITIZENA  Pytania dotyczące Star Citizena:
      Nick na RSI.com: Fugi (handle name: piana) Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen? Nie Jeśli tak to czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)? Main Co chcesz robić (preferowany styl gry)? Muszę doświadczyć każdego ze stylów gdy gra już wyjdzie, żeby wiedzieć. Cokolwiek by to było, mam chrapkę na jakieś grupowe akcje. Czy jesteś zainteresowany/a RP? Tak, lecz z umiarem. Posiadane statki: Aurora LN 
    • Przez Frichol
      W jakie gry chcesz z nami grać? Przede wszystkim: Star Citizen. Rzadziej: CS:GO, WoT
      Czego od nas oczekujesz? dobrej atmosfery i współpracy w osiąganiu wspólnie wyznaczonych celów. Na początku trochę pomocy w "rozjaśnieniu gry".
      Co możesz nam zaoferować? Zaangażowanie i swój cenny, wolny czas
      Napisz coś o sobie (zainteresowania itp): Muzyka, e-sport, historia/geopolityka, nowinki technologiczne. 
      Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones? Z forum gamearmada.org
      Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszym Syndykacie? Kiedyś prowadziłem swoje drużyny i organizacje, głównie w CS 1.6/GO ale dziś nie mam na to czasu - studia, praca...

Pytania dotyczące Star Citizena
      Nick na RSI.com: Frichol93
      Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen? Nie
      Jeśli tak to czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)? Main
      Co chcesz robić (preferowany styl gry)? Chce robić coś co przyniesie największe zyski w grze, a przy tym nie będzie nudne  Sam nie wiem czego chce bo dopiero zamierzam zaraz zakupić grę.
      Czy jesteś zainteresowany/a RP? Co to RP?
      Posiadane statki: No i tu mam problem. Czy wybrać aurorę czy mustanga. Dużo nad tym myślałem ale sam nie wiem co wybrać. Ciekawi mnie tyle rzeczy, że cięzko jest mi podjąć konkretną decyzję. Co Panowie proponujecie? Nie wiem na ile rozgrywka w Star Citizen jest grą zespołową ale może wam potrzeba kogoś z konkretnym statkiem? Mi to obojętne ale gdybym  mógł swoim wyborem  jakoś Was wspomóc, "uzupełnić deficyt" czy jak to nazwać to byłoby fajnie. Dajcie znać czym prędzej bo nie wiem, który starter wybrać. 
    • Przez Dastro
      Profil Dastro na twitterze śledzony przez:
      Oficjalny profil Star Citizen Disco Lando Ben Lesnick Tyler Witkin oraz wielu innych developerów SC!