Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Nebthtet

Wygraj Everspace!   2017.06.14

Weź udział w naszym konkursie i wygraj grę Everspace! Szczegóły po kliknięciu w ten link!
Nebthtet

[Game Armada] Star Citizen: poradnik wideo dla początkujących graczy

Polecane posty

Specjalnie z myślą o nowych Kosmicznych Obywatelach przedstawiamy poradnik, który pomoże uczynić wam pierwsze kroki w Star Citizen!

Artykuł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  pochodzi z serwisu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

• Twoje zdrowie! 1

Link do postu

Jeśli chcecie kolejne poradniki, to piszcie w niniejszym wątku jakie tematy warto rozwinąć!

Link do postu
🐲 Tronuss    19

Kiedy z czasem pojawi się więcej informacji, myślę że byłyby na miejscu poradniki dla każdej profesji z osobna.  W mojej ocenie poradniki nie muszą być jak najszybciej ale powinny być tak atrakcyjne jak ten pierwszy. Atrakcyjne czyli merytoryczne, "przejrzyste", "estetyczne",  dobrze zmontowane ( jak ten pierwszy ) i zrozumiałe dla odbiorcy. Można by się zastanowić, który powinien być najpierw. Mój wybór to byłaby nauka latania - ale to tylko moje zdanie.

Generalnie jestem ogromnie zadowolony, że temat poradników ruszył ponieważ sam chętnie dowiem się więcej :) .

Pozdrawiam Bardzo Serdecznie !

Jacek ( Tronuss ) Sieńko

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 2

Link do postu
🐲 Dastro    525

Martwi mnie ilość materiału jaki będzie na poradniki (cała masa!) ale myślę, że jakoś damy radę. ;)

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • Twoje zdrowie! 1

Link do postu

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Znamy tytuł konkurencji Destiny: Anthem - to nowa marka BioWare / EA zaprezentowana dziś podczas konferencji w Los Angeles.
      Artykuł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  pochodzi z serwisu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .
    • Przez Nebthtet
      Z ponad tygodniowym poślizgiem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  pochodzi z serwisu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .
    • Przez Nebthtet
      Take-Two Interactive - wydawca mający w portfolio takie firmy jak Rockstar i 2K Games dokonało zakupu Kerbal Space Program!
    • Przez Nebthtet
      Poznajcie twórców luksusowych i pełnych splendoru hangarów z jakich korzystają m in. posiadacze Constellation.