Skocz do zawartości

Grasz w Destiny 2? Zapraszamy do dołączenia do klanu Ater Dracones i wspólnej zabawy!

Zaloguj się, aby obserwować  
Nebthtet

[Game Armada] Znamy tytuł konkurencji Destiny: Anthem debiutuje w LA!

Polecane posty

Znamy tytuł konkurencji Destiny: Anthem - to nowa marka BioWare / EA zaprezentowana dziś podczas konferencji w Los Angeles.

Artykuł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  pochodzi z serwisu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Link do postu

Gra dorobiła się już  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  - póki co praktycznie nic na niej nie ma, ale można zapisać się na newsletter.

Link do postu

Mamy gameplay trailer. Tym chciał być Mass Effect Andromeda.

Dlaczego od razu przypomniał mi się pierwszy trailer The Division? :P

Edytowano przez Frosty

Link do postu

TB z Genną słusznie zauważyli: "wiemy, gdzie się podział budżet MEA"... Ech. Cóż, pozostaje mieć nadzieję że to i Destiny 2 to będą dwie dobre gry, które nas przeciągną nim nie wyjdzie SC.

Link do postu

Mnie się sam zarys i koncepcja Anthema bardziej podoba od Destiny. Pewno będę miał obie, więc się porówna.

Link do postu

Wygląda ładnie, klimacik bardziej mi się podoba niź Destinowy.
Fajnie, że różne klasy. Ja bym pewnie wybrał coś co jest najzwinniejsze i najbardziej papierowe albo coś seaky peaky.

Link do postu

Drew Karpyshyn, czyli główny scenarzysta Mass Effecta 1 i 2 pracuje także nad Anthemem. Robi się coraz lepiej :)

Link do postu
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zaraz
      Wiadomość z klanowego czatu: Destiny 2 - Expansion Pass można kupić za -15% na GMG. Dla nowego konta jest rabat. Jedyny minus to trzeba założyć nowe konto. Ale Seasson Passa mamy za niecałe 110pln.
      Źródełko:

• Przez Tygrysek_C2H5OH
      Syberia (1) za darmo
      link gog:
      Promocja jest częścią "Święta polskich gier" w GOG z okazji 11 listopada.
      link do artykułu:
      Patrząc na czas wygaśnięcia promocji na Syberię, zastanawiam się czy urwisy z GOG nie planują czegoś ekstra na sobotni wieczór

• Przez kudlaty
      W klanie D2 Ater Dracones aktywnie grywa spora liczba osob, jednak sama gra nie ulawia wewnatrz wspolnotowej komunikacji (chyba ze o czyms nie wiem) i dogadywanie sie ingame na rozne wypady moze byc utrudnione.

Wpadlem wiec na pomysl co by stworzyc na forum miejsce dla tych straznikow pragnacych nieco poszalec wspolnie w nieco bardziej wymagajacych aktywnosciach (straiki, nightfall straiki, rajdy itd), a takze pvp. Oczywiscie wszystko na luzie i bez spiny, najwazniejsza jest przeciez dobra zabawa.

Jesli wiec ktos mialby ochote na tego typu masochistyczne wieczory, to niech sie wpisze w tym temacie (w jakie dni i preferowane godziny).