Skocz do zawartości
Amb3r

Obrazek na kartę płatniczą

Rekomendowane odpowiedzi

Kończy mi się ważność karty płatniczej w banku, a oferują możliwość dania sobie dowolnego obrazka za darmo.
Wymagania do obrazka to:
"Na swojej karcie nie możesz umieścić: znaków towarowych i logotypów, wizerunków znanych osób, danych osobowych np. PESEL, NIP, adres. Cudzych grafik – bez zgody autora oraz obrazków i tekstów sprzecznych z dobrymi obyczajami."

 

Co do cudzych odbrazków to raczej tego nie sprawdzają :P
Ktoś ma jakieś ciekawe pomysły?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z wilkiem z Wieśka nie chcieli zrobić ;(


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewni uznali, że podchodzi pod logotyp lub grafika bez zgody autora, bo to wystarczająco znane.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że takie customowe karty nieraz bank może wykorzystać w swoich materiałach reklamowych. A przynajmniej tak było w przypadku wielu tego typu promocji (nadruk własny bez dodatkowego kosztu) - przeczytaj to, co jest małym drukiem w warunkach promocji.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Usunięte konto
      Dzisiaj RSI zaspamowało mnie mailami o wysyłce kart. Także już są w drodze. Ci którzy podali swoje adesy znajdą je w skrzynkach. Ci którzy zamawiali na mój adres - zapraszam do Inowrocławia
    • Przez szympekmajster
      Temat za pewne pojawiać się będzie co jakiś czas i aktualizować, także opiszę w skrócie parę informacji, aktualnych niezależnie od sprzedawanych pozycji poniżej.
       
      Sprzęt przedstawiony poniżej jest zawsze w pełni sprawny, jeśli coś z nim jest nie tak - jest to możliwie wyraźnie opisane poniżej. Gwarancję producenta daję jeśli takową posiadam, jeśli brak jakiejkolwiek - standardowo daję bez problemu 7 dni gwarancji rozruchowej bądź więcej, jeśli napisałem inaczej poniżej. 
       
      Wysyłam według potrzeb, natomiast najszybciej i najbezpieczniej a do tego korzystnie cenowo jest mi wysłać firmą kurierską Patron Service/DHL. Takie paczki są przeze mnie ubezpieczone, więc jeśli coś by się z nią stało lub by zaginęła - bezzwłocznie oddaję pieniądze za zakup. W każdym przypadku jest możliwe wystawienie na allegro, negocjacja ceny oraz odbiór osobisty. 
       
      Gdyby ktoś czuł się wobec mnie niepewnie - warto sprawdzić moje konto w serwisie allegro.pl
      KLIK
       
      Sprzedam takowe itemki pod peceta:
       
      1. Płyta główna Asus Maximus VII Ranger, nowa, gwarancja 3 lata - 619zł - wysyłka free
      2. Dysk SSD Crucial M550 512GB SATA3, nowy, gwarancja 3 lata - 790zł
      3. Karta graficzna VTX3D Radeon HD7870XT (GCN Core) - używana, gwarancja do 26.04.2015 - 450zł
      4. Karta graficzna ASUS Radeon HD7870XT (j.w) - używana, DCU2, gwarancja do 12.12.2016 - 480zł
      5. Dysk SSD Crucial M550 128GB SATA3, nowy, gwarancja 3 lata - 300zł
      6. Dysk SSD Intel 330 60GB SATA3, używany, komplet, gwarancja do lipca 2016 - 100zł
      7. Chłodzenie BeQueit PureRock - nowy, gwarancja, komplet - 99zł, wysyłka free
      8. Pad bezprzewodowy, biały XBOX360 + adapter pod PC (idealnie pod SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">) - w pełni sprawny - 90zł
      9. Części do Xboxa 360 pierwszej generacji - RROD 0021, reszta sprawna (Dysk, chłodzenie, obudowa, napęd nowy laser etc)
       
      W razie pytań - zapraszam na PW, foteczki wysyłam zainteresowanym bez problemu.
       
      Changelog:
       
      - Dodano nowe pozycje
      - Zapomniałem, ceny są negocjowalne, jak ktoś ma konkretną ofertę - zapraszam na PW
      - 28.03.15: Dodano chłodzenie, dysk pozycja 5 zarezerwowane, dodano pada z adapterem
      i dodatkowo, upewniłem się - na pozycję 3 mam gwarancję (karta graf.) do 24-04-2015  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">
      - pozycja nr 5 sprzedana
      - 02.04.15: Pad zarezerwowany do wtorku
      - 03.04.15: Dodano xboxa
      - 05.04.15 - dodano informacje dot. gwarancji na SSD Intel'a - do lipca 2016! obniżka ceny do 100zł
      - 07.04.15 - obniżka cen na karty graficzne, dodano wstępne informacje dot. gwarancji!, pozycja 8 sprzedana
      - 09.04.15 - pozycja 1 sprzedana, w zasadzie obie sztuki poszły bo tyle miałem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności