Skocz do zawartości

Grasz w Destiny 2? Zapraszamy do dołączenia do klanu Ater Dracones i wspólnej zabawy!

Polecane posty

Są pogłoski, iż miast filmu będzie serial. Na Netfliksie.
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

EDIT:

Edytowano przez Shivon

Link do postu

Patrząc na dotychczasowe produkcje Netflixa IMO pozostaje zacierać łapki i czekać na efekty.

Link do postu

Ty, ja i całe internety. Memy wyroiły się jak zerglingi na wiosnę a spekulacjom na temat tego, kto ma zagrać Geralta kres położy tylko oficjalny komunikat. BTW - Sapek ma być konsultantem i pozytywnie wypowiadał się w mediach o projekcie. Zmądrzał? Albo dobrze go posmarowali zielonymi :).

A Wy kogo chcielibyście zobaczyć w rolach Geralta, Yen, Triss, Ciri, Jaskra i reszty spółki?

Link do postu

Sapkowski wyraża się pozytywnie ponieważ serial ma być w oparciu o opowiadania i w miarę wierny fabule. Niestety "w miarę" to niekoniecznie do mnie przemawia. Co do Geralta to może teraz pojadę nawet poza bandą, to powiem że bardzo mi w tej roli odpowiadał Żebrowski, który był, poza Jaskrem, jedynym światłem w otchłani piekła polskiego serialofilmu. Co prawda Geralt serialowy był zbyt normalny wobec Geralta z sagi i opowiadań który jest dla mnie wkurzający w swoich neurozach... ;)

Edytowano przez komandor_tarkin

Link do postu

To fakt, powinni go trochę wyprać z tych mózgozakrętów. Natomiast Żebrowskiego jako aktora lubię, ale nie do końca chyba mi w tej roli leży. I jakoś nikt z naszych thespian mi facjatą do postaci nie pasuje (nie mówię o warsztacie, bo tu kandydaci by się znaleźli).

Link do postu

Sapkowski jakoś ma talent do tworzenia wkurzających (delikatne mówiąc) głównych bohaterów. Reynevan z trylogii husyckiej jest równie o ile nie bardziej jeszcze dojmująco doprowadzający regularnie do szału. ;) Natomiast jeżeli ktoś jeszcze nie ma, to jako offtop w offtopie, proponuję sobie zadobyć audiobooki trylogii husyckiej, są naprawdę rewelacyjne.

Link do postu

Mnie zupełnie trylogia husycka nie przypadła do gustu. Wracając do tematu - niesamowicie cieszy mnie, że współpracować przy tym będzie również Bagiński (ma reżyserować co najmniej jeden odcinek). Naprawdę mam nadzieję że zrobią z tego coś porządnego i zamiotą tak, jak ongiś HBO z GoT.

Link do postu

No mogłoby tak być. Pierwszy sezon GoT też nie miał niewiadomo jakiego budżetu i jakoś sobie poradził, z tym że Pieśni Lodu i Ognia są sporo bardziej popularne na zachodzie niż Wiesiek. Co do trylogii husyckiej to myślę że warto się przekonać, zwłaszcza z uwagi na drugoplanowych bohaterów którzy Sapkowi całkiem się udali.

Link do postu

Jeden z moich kumpli dobrze podsumował wiele opinii, jakie można znaleźć w necie... 

@komandor_tarkin bardzo prawdopodobne że jeszcze spróbuję do nich wrócić. Ale póki co za duży backlog rzeczy do przeczytania.

Link do postu

Są nowe informacje - radio Zet przeprowadziło wywiad z Bagińskim.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Link do postu

No wiesz, ludzie nie muszą mieć między sobą więzów pokrewieństwa żeby była mowa o rodzinie ;) 

Link do postu

Zresztą gdyby Ciri nie była córką Yen i Geralta to by żyli...

To znaczy poza grami. One chyba nie są "kanoniczne", hmm?

Jedyne sensowne życzenie wypowiedziane przez Geralta. Gdyby nie to to by chyba byli nieśmiertelni.

Link do postu

@Amb3r wg Sapka nic poza książkami nie jest kanonem. Wg fanów już bywa inaczej :) 

Link do postu

Dlatego jest coś takiego jak headcanon - "moja wersja jest najmojsza" i każdy ma co lubi :) 

Link do postu

Tumblr to siedlisko headcanonów i tego typu erpienia, jak się pominie całe piekiełko SJW i moderuje dobrze feed to ciekawe rzeczy można znaleźć.

Link do postu

Są nowe wieści - bardzo dobre.  Tomek Bagiński powiedział to i owo na temat serialu - plany są na produkcję z dużym rozmachem, a także tworzoną w bliskiej kooperacji z Sapkowskim. Jak można przeczytać w artykule: 

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .

Link do postu

Ja go chcę. Bo jeśli się okaże kupą straszliwą to mogę wyprzeć jego istnienie ze świadomości (tak jak tego pokraka z Żebrowskim). Ale jeśli będzie dobry... Ooooooo, to będzie święto.

Link do postu

• Podobna zawartość

• Przez Whyduck
      Nowy serial SF, na razie 1 epizod, dla mnie bomba. 
    • Przez Dako
      Nowy Punisher od Netflixa

• Przez Nebthtet
      Już wkrótce brytyjski Channel 4 wraz z Amazonem pokażą nową serię SF. Kojarzycie Black Mirror? To właśnie na owym kanale się narodziło. Teraz, gdy jest w netflixie stacja próbuje zastąpić go w ramówce właśnie tą nową serią. Serial ma być oparty na podobnym schemacie co Black Mirror - każdy odcinek będzie osobną zamkniętą całością z inną obsadą.

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .

• Gość
      Przez Gość
      Jak wiadomo od stycznia startują nowe odcinki Z Archiwum X. Zapraszam do dzielenie się wrażeniami ze starej serii jak i oczekiwaniami co do nowej

Hasło: XPhiles
    • Przez Dako
      Ciekawy nowy paradokumentalny serial od National Geographic Channel
      Seria MARS łączy elementy serialu fabularnego z sekwencjami dokumentalnymi, ilustrując dzieje ludzkiego dążenia do kolonizacji Marsa. Historia produkcji, której akcja osadzona jest zarówno w przyszłości, jak i teraźniejszości, opowiadana jest z perspektywy odbywającej się w 2033 r. fikcyjnej misji załogowej na Czerwoną Planetę. Fabularne elementy scenariusza i efekty specjalne malują realistyczny obraz świata przyszłości. Historie współczesnych starań, by dotrzeć do Marsa, opowiadane są za pomocą wstawek dokumentalnych oraz wywiadów z naukowcami i innowatorami, którzy kierują badaniami oraz rozwojem technologii kosmicznej. W produkcję zaangażowali się światowej klasy eksperci, jak James Lovell, były astronauta NASA i dowódca misji Apollo 13, czy Elon Musk, założyciel SpaceX i Tesla Motors. Za produkcję serialu odpowiadają laureaci nagród Akademii i Złotych Globów, Ron Howard oraz Brian Grazer. Reżyserem serii MARS jest pochodzący z Meksyku Everardo Gout, osobiście wybrany przez duet producentów. (źródło Na Ekranie)
      Światowa premiera już była (pierwszy odcinek), w Polsce terminarz wygląda następująco:
      Odcinek 1. MARS: Nowy świat. 13 listopada, o godz. 21:30.
      Odcinek 2. MARS: Lądowanie zakończone. 20 listopada, o godz. 21:30.
      Odcinek 3. MARS: Spadek ciśnienia.  27 listopada, o godz. 21:30.
      Odcinek 4. MARS: Siła.  4 grudnia, o godz. 21:30.
      Odcinek 5. MARS: Najmroczniejsze dni. 11 grudnia, o godz. 21:30.
      Odcinek 6. MARS: Na rozstaju dróg.  18 grudnia, o godz. 21:30