Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tja. Iron Fist też miał być dobry, a  wyszło tak-se. Dopóki nie zobaczę efektu nie zakładam niczego i hajpuję się jak najmniej. Bo to prosta droga do rozczarowania.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecuję sobie za wiele. Poczekajmy na efekt końcowy. Dużo ludzi będzie porównywać serial do gier, oczekując czegoś w tym stylu. Nie wiem czy to najlepszy pomysł. Biorąc pod uwagę niechęć Sapkowskiego do samych gier, a wiemy że ma on mieć spory wpływ na to jak serial ma wyglądać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dr.Cringe napisał:

Biorąc pod uwagę niechęć Sapkowskiego do samych gier, a wiemy że ma on mieć spory wpływ na to jak serial ma wyglądać...

 

Tu nie chodzi o niechęć samych gier, tylko Sapek się sapał, bo prawie nic z tych gier nie miał.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Frosty napisał:

Tu nie chodzi o niechęć samych gier, tylko Sapek się sapał, bo prawie nic z tych gier nie miał.

W sumie z książek też nie ^^

Może i lubię jego pisaninę, ale biznesmen z niego jak z koziej dupy trąbka.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie książki Sapkowskiego stoją na piedestale top 3. Po grach bazujących na jego twórczości powinien być milionerem, GDYBY zrobił to, co zrobiła J.K.Rowling, ale widać że trzepanie "kapuchy" nie należy do jego priorytetów (bo gdyby tak było i miał choć trochę oleju w głowie, nie podpisał by tak niekorzystnych dla niego kontraktów). Pisarz ma mój szacunek i mam nadzieje że wreszcie ujrzymy dobrą adaptację jego książek, nie ważne czy w formie filmu czy serialu. 

PS. Nie ma lepszego gościa na miejsce Geralta niż Żebrowski, starą adaptację ratowała tylko jego postać, choć i tak filmy/serial były jakimś gniotem który nakręcili w pośpiechu i z budżetem niższym niż dzisiaj wydają na nakręcenie reklam ...


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz, ja nigdzie nie pisałam że Żebrowski dał de, tylko że całość była pokrakiem. Nawet dobry aktor / obsada nie nadrobi kijowej całej reszty. A co do budżetu to święte słowa, to co udawało tam CGI to śmiech przez łzy.

 

Sapek książki pisze dobre. Ale nie zmienia to faktu, że jest bucem, burakiem i chamem - a tak przynajmniej zachowuje się publicznie. I przez to akurat mnie ciężko mieć do niego jakikolwiek szacunek. I dlatego Wiedźmina jako markę / uniwersum traktuję rozłącznie od postaci pisarza, który swoimi wypowiedziami i zachowaniem w mediach niejednokrotnie mnie mierził.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Pisaninę Sapka lubię, ale spotkać bym go nigdy nie chciał.
Stawiam, że za sporą część jego gburowatości odpowiadał fakt ile kasy mu przed nosem przeleciało z jego własnej głupoty.

 

Co do Żebrowskiego w tej abominacji zwanej przez niektórych chyba przez pomyłkę filmem lub serialem irytował tylko fakt, że chodził nieogolony. Niegolonego Geralta pamiętam tylko jak u driad przebywał.
Gdyby ten zarost był przynajniej biały...

 

Nie będę więcej o tym pisał, bo już mnie dreszcze przechodzą.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amb3r wątpię, to chyba chamstwo inherentne ^^ - bo skoro książki się w Polsce spopularyzowały wcześniej, to zapewne agenta miał. A jeśli miał, to agent ów musiałby być funta kłaków niewart by źle doradzać. Oczywiście agent można doradzać dobrze, ale autor i tak zrobi jak uważa.  I tu bucera Sapka kazała mu stwierdzić że "to gópie gry, i tak się nie sprzeda" - a efekt widzieliśmy.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry to jeszcze potrafię zrozumieć. Jest na tyle stary, że może mieć taką opinię i nie rozumieć, że gry to multimilionowy rynek.
Nie mogę teraz tego znaleźć, ale chyba czytałem kiedyś, że z książkami też zawalił sprawę, bo myślał, że się jakoś super nie sprzedadzą ^^


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest usprawiedliwienie. Od tego właśnie się ma agenta, który dostaje swoją dolę i skoro płacisz takiej osobie to może słuchaj jej rad. A jeśli nie ma, to sam jest sobie winien i nie jest to ŻADNE usprawiedliwienie.

A książki migrowały po co najmniej kilku wydawnictwach, tak więc raczej to tylko takie pieprzenie w bambus - "żałujcie mnie bo ja biedny głodny literat".


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Showrunnerka, producentka i scenarzystka serialu w jednym wrzuciła na twittera coś ciekawego - jak widać jest już logo serialu:

virqu1si1q601.png


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie jak dla mnie. Co w ogóle jest po lewej stronie tego "W", bo nie mogę dojść samemu?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś ozdoba, popatrz jak wygląda logo Vikings. A nie rozeznasz czy potwór, czy coś innego. Co ciekawe zdjęcie już zniknęło z twittera. Ale jest nowe:

DSOwDtwVwAIxUxb.jpg-large.jpeg

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba mamy już podane miejsca akcji. Ach to czekanie...


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, wiesz że zawsze sporo się może pozmieniać. Np wizja vs rzeczywistość w postaci dostępnych środków na scenografię i CGI. Ale dalej mam nadzieję, że nie spieprzą.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wyciek odnośnie spodziewanej daty premiery. Ponoć to 20 grudnia 2019.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soon™️

 

Edytowane przez Frosty

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też już jakieś zdjątka. Ja tam się obawiam, co z tego wyrośnie. Jakoś mi szczęka Cavilla nie pasuje do Geralta, no ale zobaczymy, może całość się obroni.

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Xeroeth
      Hej,
      przeglądając sieć natrafiłem na dość ciekawe informacje nt. statków nad którymi aktualnie CIG pracuje i niebawem ujrzymy nieco więcej info, plus uaktualnienie na stronie SC. Wszystko to wycieki, a mowa o:
      - Constellation Taurus
      - Drake Vulture
      - Aeagis Redeemer (wreszcie!)
      - RSI Polaris
      - NOVA Tank
      - Aegis Nautilus
      - Drake Kraken
      - Crusader Industries Hercules
      - Origin G12A
      - Drake Corsair
      Osobiście najbardziej czekałem na Redeemera. Info że ma dostać całkiem sporą ładownie dało mi nieco do myślenia, bo w takim razie mój mniejszy Cutlass Black stanie się zbędny. Chyba że ostateczna wersja Redeemera będzie nie do ogarnięcia w 1 osobę, plus ewentualnie moje NPC'e ... 
       
       
    • Przez MUHIx
      Witam serdecznie. Jako że dużo oglądam i do nie dawna miałem możliwość  korzystania z servisu Netflix  bardzo się przyzwyczaiłem do tej opcji mam zapytanie. Czy ma ktoś możne wolny slot na koncie by podzielić się kontem? Jestem na Discordzie cały czas chyba ze spie wiec można porozmawiać gdyby znalazła się dobra duszyczka   z chęcią pomocy . Pozdrawiam Dariusz
    • Przez Nebthtet
      Będzie nowy serial o wyścigu kosmicznym - For All Mankind to alternatywna historia, świetna obsada... Nic tylko czekać na jesienną premierę.
       
    • Przez Nebthtet
      Dobra - ósmy sezon prawie się już skończył. Tu możecie się dzielić opiniami. To jakie wrażenia jak dotąd?
      Proszę korzystać z przycisku spoiler do dwóch dni po emisji nowego odcinka.
    • Przez Nebthtet
      Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzymy wam samych wspaniałości, spełnienia noworocznych postanowień, mnóstwa sukcesów, a także aby aUEC leciały szerokim strumieniem, a niebo nad Drug Labem było wolne od grieferów .
      Aby dodatkowo uczcić tę okazję ludzie z Ater Dracones wspólnie nakręcili poniższy film dla naszej społeczności - mamy nadzieję, że wam się spodoba. 
      Wybuchów i zabawy było sporo - jeśli chcecie pograć z nami, to zapraszamy na Discorda Game Armady, oraz zachęcamy do dopisania się w wątku z rejestrem osób chcących bawić się razem, Nikogo chętnego do wspólnej gry nie wyganiamy niezależnie od przynależności .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności