Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, co za cudeńko od Aegis zobaczymy 19 maja?

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie kolejna obietnica w stylu Vanguarda który okazał się... po prostu nie sprostał oczekiwaniom. :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi coś dużego, z wielkimi ząbkami, tylko bez torped ... kolejnego "space superiority" bombowca nam nie trzeba. A nóż się przesiądę z Redeemera ;)


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda po tym co opisał imperator że jest to statek jednostek specjalnych, czyli będzie miał możliwość abordażu i jego specyfiką będzie walka w samym centrum, dodajmy do tego możliwości stealth i pewnie jakiegoś dużego gnata do odganiania vanguardow i voila :)


76561198047905051.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze to będzie godna konkurencja dla F8 Lightning.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Space Superiority to takę łatkę miała też RSI Constellation zanim pojawiły się różne wersje :) a Andromeda która odpowiadała najbardziej oryginalnemu konceptowi została zmieniona z Space Superiority na  Multi-Function :P

Zobaczymy co znaczy SS w wersji Aegis.

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja chce żeby to była jednostka typu stealth!!! :P Cały czas czekam na taką (Hornet Ghost nie bardzo mi się widzi w tej roli bo do ciągle jest Hornet, czyli maszyna co potrzebuje innych maszyn do współpracy!).

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Taaaa... jeśli to ma być maszyna stealth to albo słabsze uzbrojenie albo słabszy armor... coś za coś... stealth nie ukryje pojazdu całkowicie a DUŻE działa potrzebują sporo energii a ta generuje sygnaturę cieplną... tak samo tarcze mocne potrzebują dużo energii a ta generuje sygnaturę cieplną... spory armor = waga a spora waga potrzebuje sporo ciągu do napędzania a to znowu generuje sygnaturę... jeśli będzie to stealth to na pewno nie będzie miał super uzbrojenia... prędzej tak ja już pisano, statek do abordażu z niezłą obroną (jakoś trzeba dolecieć do celu) ale raczej nie stealth a jak stealth to kosztem uzbrojenia/armoru. Na youtube był fajny filmik gdzie koleś opisywał i tłumaczył (nie wiem skąd miał informacje ale miał bardzo dużo łapek w górę i mało w dół) jak zapewne będzie stealth w praktyce wyglądać (ciekawe ile w tym prawdy).

Z resztą, zobaczymy... z tego co piszecie to widać iż często zmieniają założenia statku i po pewnym czasie robi się coś innego z tego co było...

Edytowane przez niebieski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tutaj niestety muszę się zgodzić z niebieskim, albo rybki, albo akwarium. Już napisali że będzie to statek space superiority, więc ciężko by było mu pracować "po cichu", chyba że ma być totalnie OP na technologii obcych i będzie miał uzbrojenie które nie generuje dużej sygnatury podczas aktywacji.


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/spectrum-dispatch/15908-HISTORICAL-TRUTH-ACT-SHIP-REVEAL Będzie to bombowiec, jest tam filmik który pokazuje nawet zarys statku który bardzo przypomina amerykańskie bombowce typu stealth :)


76561198047905051.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz ojtam ojtam, tu przytniesz, tam opiłujesz, jeszcze gdzieś popieścisz i wlezie ;). Na docisk, ale powinien się zmieścić :D - taki własny, kieszonkowy space superiority machine.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Jazz Ponoć 250 $ Zastanawiam się czy by aby nie wymienić Carracka na to cudo, zobaczymy jakie ma statystyki, zanim nie ogarną multi crew albo chociażby botów to myślę że i tak się nie pobawimy większymi statkami, a ten ma być na 2-3 osoby.

Edytowane przez SerjRenji

76561198047905051.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po sylwetce ewidentnie będzie stealth. Ciekawy jestem jak wyjdzie w porównaniu z Sabre. 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze dużo się zmieni(Patrzcie na przykładzie Vanguarda). Mam nadzieje że będzie to statek samo wystarczalny, zakochałbym się w nim gdyby przypominał uzbrojoną wersje Caracka, wiem że jest już Polaris ale jego cena jest przesadą.


76561198047905051.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/15906-TOP-SECRET przecież tu jest (tylko bez logowania nie wleziesz).

"Jedyne" 307,50$ z VAT za wersję Warbond. Zestaw zawiera:

  • Statek Eclipse
  • VFG Industrial Hangar
  • Lifetime Insurance
  • Model Takuetsu Eclipse
  • Plakat Eclipse
  • Plakat z logo Eclipse
  • Unikalny stempel z numerem seryjnym Eclipse
  • Alternatywny skin Eclipse

Dodałam też tę jednostkę do wybierałki w profilu na forum - jeśli kupiliście to możecie sobie zaktualizować flotę ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wyczytałam na pewno dostęp mają concierge. Jeśli ktoś chce taką wersję nabyć, a nie ma jak to cena jest wyżej - przelew / paypal i pomogę. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, zatem dostalismy statek za ponad 300 dolców zupełnie do niczego. Wersja War Bond 280 Eu bez paru centów. Czyli w store credit pewnie będzie droższa o jakieś 50 Eu  Dzięki wysiadam. 

Na tą chwilę mamy cała masę bombowców i no sorry wstawienie kolejnego i to w cenie za wielką krypę to juz formalne przegięcie. Co więcej żadnych szczegółów na stronie nie uświadczysz czyli kupujesz coś co niewiadomo czym jest oprócz tego, że bombowcem stealth. I nawet to, że wygląda kozacko nie ratuje dramatu tej sytuacji. 

Jestem zbulwersowany i powtórzę to jeszcze raz: na stronie statku nie ma żadnej szczegółowej specyfikacji. 

I tak jak Neb napisał dostęp na tą chwilę mają tylko Concierge i Subscribers.

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Statek jednoosobowy za 300 dolców. No nieźle popłynęli. Ale sprawdzam dalej. Tarcze - maksymalny rozmiar to JEDEN, czyli de facto tak jakby ich nie było. Herald przy silniejszych tarczach obrywa od byle czego i to natychmiastowo. Ale, ale... Te tarcze mają jakieś dziwne oznaczenie ("Stealth B"). Czyżby dodatkowo maskowały ten statek (może czasowa "niewidzialność"). No dobra. ale zobaczmy uzbrojenie. Widzę dwa sloty na broń balistyczną rozmiaru dwa (fixed) o których nic więcej nie wiadomo. I jest nagle jedna wielka niespodzianka: TRZY sloty na torpedy rozmiaru DZIEWIĘĆ. Czyżby ten statek był zdolny do przenoszenia największych torped w grze? 

Wydaje mi się, że Eclispe ma być bronią ostateczną na duże jednostki. Pojedynczy atak z zaskoczenia po którym będzie musiał uciekać. Statek ten wydaje mi się, że będzie dobry dla dużych organizacji na "wojny klanowe". Dlaczego? Raczej ściśle profilowany, mało uniwersalny i drogi w utrzymaniu (koszt tych torped raczej mały nie będzie). Ciężko będzie go mieć jako mainship, bo raczej ciężko będzie nim zarobić. No chyba że będzie dużo misji typu "polowanie na capitale" które spłaca koszt torped, pozostałe koszty utrzymania (paliwo, koszt naprawy) i zostawi sporą resztę "na górkę".  Inna sprawa, że z tymi torpedami i zdolnością kamuflażu elektronicznego (tarcze) to rzeczywiście będzie najlepszym bombowcem w grze. Alfa-strike lepszy niż u retka, ale obrona gorsza. Przy czym ten jest jednoosobowy a retaliator osiomio. 

 

Bym chętnie widział ten statek w swoim hangarze ze względu na wygląd, ale cena mocno dla mnie zaporowa. 

Edytowane przez Darayaharus

sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacji w jakich będzie mógł się wykazać będzie na początku zbyt mało,  by na siebie zarobił. Bez dobrego zaplecza, raczej nie da rady latać takim non stop. Później może się przydać, jak pojawią się misje z większymi rybkami. 


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jako że mi się statki Aegis w ogóle nie podobają to będzie krótko :P 

Wszystkie komponenty odpowiedzialne za zasilanie i napęd są komponentami nowej kategorii Stealth.
Torpedy są naprawdę duże, S9 to tylko o rozmiar mniejsze niż te na RSI Polaris.
Rozmiar statku powoduje, że po wykryciu będzie tarczą strzelniczą (długość Horneta, szerokość Cutlassa).
Z racji niewielkiej ilości  informacji o tym jak dokładnie będzie działać aktywne skanowanie, trzeba się zacząć rozglądać za statkami z dobrymi skanerami (Terrapin, Hornet Tracker) aby móc wykryć Eclipsa zanim nas utłucze :) 

Pozdrawki
BHoleVX

Edytowane przez BHoleVX

sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności