Skocz do zawartości
Demokop

No Man's Sky - Miliardy planet do odkrycia!

Rekomendowane odpowiedzi

Oni sami się nie spodziewali nagrody i jak jorgnęli się że ją dostali to na twita poszło takie coś:

Miałam polew pół dnia z tego jak newsy w świat poszły. No ale pokazuje po raz kolejny ich poziom kompetencji hehe.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno trzeba ludziom z Hello Games oddać, nadal mimo wszystko nie rezygnują i walczą ...

Wczoraj wyszedł nowy patch 1.2 (Path Finder)

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako zrobiliby jeszcze do tego sensowną cenę (ok 10€) i wtedy bym to mogła kupić. Tymczasem nie spadło nigdzie jeszcze oficjalnie poniżej 35€, a za chwilę będzie rok od premiery.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nebthtet fakt jest zdecydowanie za drogo.

Ale Ci którzy już "wtopili" czyli kupili i jeśli jeszcze grają mają być może jakiś tam powód do zadowolenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nebthtet napisał:

@Dako zrobiliby jeszcze do tego sensowną cenę (ok 10€) i wtedy bym to mogła kupić. Tymczasem nie spadło nigdzie jeszcze oficjalnie poniżej 35€, a za chwilę będzie rok od premiery.

U mnie w lokalnych Cex'ach, Game'ach itp. Idzie dostać za 16-19F. Ale i tak już zdążyłem zrobić uninstal i raczej do gry nie wrócę.

 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie sprzedawano tego w formie fizycznej na PC, tylko digital via steam / GOG.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś w przyszłości wrócę do tego jak będzie miała jeszcze więcej do zaoferowania puki co mnie jeszcze to nie przekonuje do powrotu. ;p


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś, ale cały ten "update" jest zerżnięty z ME:Andromeda. Mogli chociaż własną nazwę wymyślić i zmienić design tego pierwszego pojazdu, ale widać, że ciągle mają graczy tam gdzie ich mieć nie powinni.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Hello Games się nie poddają i w tym tygodniu (dziś?) będzie kolejne update o numerze 1.3

 

 

Zrodlo https://www.nomanssky.com/atlas-rises-update/

 

Patch notes

Spoiler

GENERATION
Balanced freighter prices
Fixed collision on freighter bridge
Added freighter classes
Added ability to warp in your freighter
Fixed floating turrets on capital freighters

SPACE
Improved space heavy air
Added requirement to scan planets in order to reveal their names
Improved planet name display as you enter orbit
Fix for massive carve radius when mining asteroids

GALACTIC MAP
Updated galactic map UI
Improved galactic map controls
Improved star names gathered in galaxy map flythrough
Improved distribution of different coloured stars
Added interstellar scan events

STARSHIPS
Added ability to summon your ship from the quick menu
Refined ship reticules
Added new holographic cockpit HUD elements: mini map, pulse drive warning and target ship
Added new ship technology
Balanced space combat
Balanced ship weapons and technology
Updated ship weapon projectile effects
Updated ship hit direction markers
Improved flare graphics on ships
Improved loot containers dropped by AI ships
Improved effects on damaged AI ships
Balanced crashed ships broken slots and repair costs
Added a more convenient swap inventory button for moving items between new/crashed ships and storage units
Updated design of Atlas pass icons
Added ability to look around the cockpit when landed
Allowed player to remain in ship cockpit after landing
Improved spawning and distribution of AI ships
Improved ship altimeter
Added in-ship communicator
Added button prompt for ship zoom
Fixed a bug where your ship could become invisible by visiting the galactic map
Improved Pirate systems including the ability to negotiate or call in support
Added low flight mode
Improved landing code

UI
Divided options menu into several pages
Revised Journey page
New Gek, Korvax and Vy’keen medals
New medals for the merchant, mercenary and explorer guilds
Revised log page
Fixed animation on markers as they are removed
Improved binocular UI
Updated journey milestone icons
Overhauled discovery log
Added cardinal directions to compass
Added distance markers to compass
Fix for “redeem content” showing twice on Steam menu
New trade and product icons
Revised combat ship markers
Improved ship tracking arrows when flying away from targets
Overhauled conversation interface

GRAPHICS
Improved HBAO filtering around edges
Improved TAA handling of grass blade edges
Introduced depth of field effect during interactions
Added LOD meshes and imposters to various props
Fixed texturing on the buildable door
Reduced HBAO shimmer
Reduced shadow acne
Fixed artifacts with imposter shadows
Improved double-sided normals for foliage
Improved terrain texturing and texture blending
Improved grass colour blending and integration with terrain
Improved grass and leaf materials
Improved colour palettes across several biomes
Improved planet night skies
Fixed z-fighting on small glowing plants
Various graphics optimisations and fixes
Visual improvements to Atlas stations
Replaced all terrain textures with higher detail and quality variants
Added new higher detail foliage variants to several biomes
Upgraded textures on several cave props

AUDIO
Four new sets of soundscapes by 65 Days of Static
Reworked space combat audio
Reworked space explosions
Added new ship weapon sounds
Added weird biome soundscape
Added new music and sound effects for story mode
Lots of new UI sounds
Minor mix changes and optimisations

LANGUAGE
Various minor language fixes and improvements

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Dako napisał:

Panowie z Hello Games się nie poddają

I nawet zrobili promocję - mamy 60% w dół, czyli 24€ na steamie.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dalej za drogo jak dla mnie. No sorry, ale tak dali dupy, że nie kupię tego, aż nie zleci poniżej 10€. I fakt że teraz patchują ich nie ratuje, bo komunikacja od premiery do teraz jest poniżej krytyki. Jasne - szacun że nie zwinęli się i coś tam rzeźbią, ale z drugiej strony jak by tego nie zrobili, to nikt w przyszłości nic zrobionego przez tych ludzi nie kupił.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spartolili konkursowo pierwsze wrażenie i będzie się to za nimi ciągnęło długo.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele innych adaptacji teletubisiow, a że teraz chcą coś z tego odratować? Sorry, a bit too late... 


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie do końca tak, jak się powinno to robić. Molyneux też notorycznie kłamał i baaaaaardzo długo uchodziło mu to na sucho. Tutaj jest problem absolutnego braku komunikacji po premierze, gdy okazało się że Murray sprzedał fanom gry galaktykę bullshitu. A później patche owszem są, ale zamiast zapowiedziane i odpowiednio "sprzedane" to faktycznie "too little, too late"

 

Ta gra jako taka ma potencjał - są ludzie lubiący samotnie przemierzać wirtualny kosmos i zwiedzać, dowodem na to jest popularność Elite. NMS miało dać podobne wrażenia w mniejszej skali ale z bardziej rozbudowanym tłem. Okazało się płytką kałużynką... Po patchach jest lepiej, ale aby to "sprzedać" powinni zabić cenę i jechać na wolumen sprzedaży aby przyciągnąć nowych ludzi...

 

Jak widać na SteamSpy trochę się ruszyło po obniżce ceny i aktualnym patchu ale i tak patrząc na to, że grę ma ponad 800 tys. osób jest słabo.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam NMSa na swoim p4 ale jakoś nie chce mi się go odpalać ponownie. Jak to się mówi "kto raz się spalił...". Niemniej jak ktoś wejdzie do tej gry po raz pierwszy to może się niezle zaskoczyć in plus. W grze od premiery zmieniło się sporo i to praktycznie wszystko na plus. Niemniej ja się przejadłem w pierwszym tygodniu premierowym ( zresztą mój rekord w czasie poznania wszystkich słów jednego języka już jest nie do pobicia - błąd który to umożliwiał był usunięty chyba w pierwszym dużym patchu). 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepiej wygląda teraz NMS graficznie. Wczoraj trochę pograłem na streamie i muszę przyznać, że dokonane zmiany robią pozytywne wrażenie. Jasne, że próbują ratować gierkę, ale życzę im powodzenia i jeśli coś z tego wyjdzie, będzie to na plus dla wszystkich.

Powierzchnie planet wyglądają atrakcyjnie, loty przy powierzchni planet dają miłe wrażenie, ale pod dużymi formacjami skalnymi nie da się przelecieć.

Walki w kosmosie wydają się trudniejsze ( ale może mój stary statek nie ma nowy ulepszeń ).

Rozbudowany rynek z nowymi produktami, minerałami i schematami wymaga nieco dłuższego sprawdzenia co z czym się je i jak to działa.

Cena 120 kk a frachtowiec , który ma 17 pól to moim zdaniem lekka przesada.

Powiększony obszar do budowy bazy to na pewno gratka dla osób lubiących tę część NMS'a - ja osobiście pomimo, że uwielbiam base building to akurat w tej grze przemieszaczam się z planety na planetę i wędruję po uniwersum bez przykładania wagi do miejsca zamieszkania ( pewnie ma tu wpływ założenie z SC gdzie to statek jest moim domem :) )

 

Ogólnie gierka dużo zyskała na ostatnim patchu i teraz mógłbym ją spokojnie polecić każdej osobie zainteresowane tematyką sci-fi w grach komputerowych.

 

 

Pozdrawiam Bardzo Serdecznie !

Jacek "Tronuss" Sieńko


 

ad_sig_tronuss.png.5b438f8e6324ae880bd98d7554d296f7.png.404f09bf64d2ba9f6065cc4d481b082e.png

 Zapraszam Serdecznie na LIVE  !!!

Referral Code for Star Citizen : STAR-7YLP-94PL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czy powiedziałbyś że jest warta (nawet tej obniżonej) ceny? Czy jeszcze nie do końca?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej obniżonej ceny jest warta na pewno okolice 20-30 euro są w sam raz dla NMSa. Do tego w tym przedziale cenowym będzie jedną z lepszych gier (ale nie najlepszych ;) ). Gdyby NMS w dniu premiery był w takim stanie jak dzisiaj nie byłoby tego hejtu na niego. Niestety mleko się rozlało, a w raz z nim nieprzychylna opinia (obecnie krzywdząca) się zakorzeniła w umysłach graczy. 

@Nebthtet jeśli nie grałaś wcześniej w NMSa to może warto spróbować teraz? Jako grę eksploracyjną mogę ją polecić, choć nie jako grę AAA ale raczej jako A- (nie każdemu przypadnie kreska graficzna ;) ).

 

P.S. W sumie w UK tą grę można znaleźć w cenie poniżej 20F i gdybym się tylko tak nie zniechęcił po pierwszym tygodniu to teraz bym się w NMSa zagrywał - mnie w sumie wciągnął już wtedy bardziej niż ostatnio ME:Andromeda (chodzi mi o eksplorację, a nie fabułę). 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darayaharus w tym sęk że pograłam. Po każdym z patchów też - staram się nie wieszać psów bez przetestowania produktu bo to hipokryzja by była :), I dlatego czekam aż zejdzie do sensownego poziomu cenowego, aktualnie za tę cenę wolałam kupić remake StarCrafta z którym spędziłam sporo czasu. 

 

A Andromedę skończyłam prawie na 100% i świetnie się bawiłam.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A aj się właśnie zastanawiam czy Andromedę kupić za około stówkę czy czekać jeszcze...

 


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz gra w multi to poczekaj. Jeszcze spadnie z ceny jak tylko będzie kolejny wysyp premier na jesieni. A to pytanie powinno być w wątku o Andromedzie :P

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nebthtet napisał:

No tak, ale czy powiedziałbyś że jest warta (nawet tej obniżonej) ceny? Czy jeszcze nie do końca?

Wiesz @Nebthtet , ja bym powiedział że jest - ale to mój punkt widzenia. I z tego punktu widzenia mogę ją polecić. Ja lubię ten klimat, eksplorację, kolory, muzykę.

Ale każda osoba ma różną wrażliwość i może zwracać uwagę na różne czynniki - nie koniecznie te co ja.

 

Po za tym, ja byłem najarany na tą gierkę "jak szczerbaty na suchary" i po pierwszym kontakcie byłem zawiedziony - były bugi, które uniemożliwiały grę i ogólnie rzecz biorąc to była porażka.

 

TERAZ TO CO INNEGO. Znowu się cieszę, że mam tą gierkę.

W tej gierce można spokojnie pominąć element rywalizacji ( udostępnianie baz w warsztacie steam ) i zająć się rozkoszną eksploracją, której rytm zaburzają jedynie ataki pirackich statków w przestrzeni kosmicznej.

 

Jest jakaś fabuła nawet ale prawdę mówiąc/pisząc ma ona dla mnie mniejsze znaczenie. Dla kogoś może mieć duże .

 

Pozdrawiam Bardzo Serdecznie !

Jacek "Tronuss" Sieńko

 

 


 

ad_sig_tronuss.png.5b438f8e6324ae880bd98d7554d296f7.png.404f09bf64d2ba9f6065cc4d481b082e.png

 Zapraszam Serdecznie na LIVE  !!!

Referral Code for Star Citizen : STAR-7YLP-94PL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i na nexusie i na nomansskymods - miejmy nadzieję że Disney się nie dowali i nie wyśle im cease&desist...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności