Skocz do zawartości

Polecane posty

O 19 z minutową kolejka ale udało się zalogować bez większych problemów. Później jeden drop na kilka minut, o równej 23 jak wbijał jakiś większy rynek, nie wiem w sumie nie patrzyłem na tę mapkę co tam wtedy mogło zaczynać z graniem. 

Co do gry: Strzelanie sprawia frajdę, trochę bieganie jest  jakieś takie w porównaniu do Warframe trochę bardziej drewniane, w sensie wolniej się jednak przemieszczamy, ale tam to akurat można poruszać się wyjątkowo dynamicznie. Generalnie jestem mile zaskoczony, gra po pierwsze dobrze wygląda i dobrze działa, przez kilka godzin wczoraj tylko jeden disconnect, natomiast nie było jakichś crashy. Po drugie interfejs jest przyjazny, sterowanie po poprawkach mapowania całkiem przyjemne. 

Nie odważę się na razie na jakieś polecanie czy coś podobnego, natomiast, o dziwo, jakoś mi ta gra pasuje. Naprawdę myślałem, że będzie gorzej. Może z czasem jak się zacznie jakiś ostrzejszy grind.

Link do postu

Ktoś zna dobry sposób na farmienie EQ powyżej 275 po wykonaniu kamieni milowych? Wydropiłem wczoraj kilka egzotyków z wydarzeń heroicznych ale w sumie nic mi to nie dało. Z kolei legendarne modyfikacje dropią diabelnie rzadko.

Link do postu

Po zaliczeniu wszystkich tygodniowych kamieni milowych, nightfalli, rajdów itp. pozostaje chyba tylko farmienie egzotycznych engramów.

Link do postu

Zależy czy zrobiłeś już questy na MIDE i Sturma oraz Rat Kinga. Jak się zacznie na dość wysokim poziomie mocy to mogą zdrowo podbić. A jak ma się wyższy to z egoztykówi tych kamieni milowych leci odpowiednio wyżej. U NPC też.

Edytowano przez Amb3r

Link do postu

Zrobiłem w sumie wczoraj część i dzisiaj pokończyłem resztę. Na chwilę obecną mam 278, przy czym w jednej broni nie mam jeszcze modyfikatora to w sumie można liczyć 279 :P Coś się w końcu ruszyło.

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      2017 rokiem lootboxów. I wiecie co jest smutne? Że tak naprawdę tylnymi drzwiami wprowadził je w dużej mierze Blizzard - swoimi skórkami do Overwatcha. Byłam jedną z osób przechodzących nad tym do porządku dziennego - "to tylko skórki, nie mają wpływu na grę, niech sobie będą". BŁĄD. Rzecz jasna myliłam się - niestety nie tylko ja. Bo oto rok później mamy czystego raka jakim jest akcja EA z Battlefrontem 2, czy otwieranie skrzynek na plaży w Normandii przed publicznością w Call of Duty WW2.
      Ciekawe czy ostatni skandal z Battlefrontem obudzi konsumentów. Szczerze? Nie mam zbytnio na to nadziei. A wiecie dlaczego? Przykład:  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2017_11/Ubisofts-Microtransactions-earnings.jpg.38f99f4e402424558184b1084107be6a.jpg" alt="Ubisofts-Microtransactions-earnings.jpg">
      I nie są sami... W przypadku EA przychody ze sprzedaży cyfrowej to 60% dochodu (chociaż tutaj nie znalazłam dokładnego splitu z podziałem na cyfrową sprzedaż pełnych gier vs dlc/mikrotransakcji). Activision/Blizzard w 2016 zarobiło na sprzedaży "in-game contentu" 3,6 mld dolarów.

Uprzedzając potencjalne narzekania że cytuję tylko Sterlinga - nie będę szukać innego komentarza, bo on doskonale podsumowuje i pokazuje problem. A że facet jest totalnie prokonsumencki (nie zarabia nic na reklamach, w 100% finansuje się z przychodów crowdfundingowych) nie mamy tutaj problemu tego, że może mieć jakiś interes żeby dowalić któremuś konkretnie wydawcy.

Jeśli ktoś nie do końca ma świadomość, jak działa mechanizm aktualnie niczym rak toczący nasze ukochane hobby:
      Tutaj na uwadze warto również mieć fakt, że Activision (a więc również Blizzard) ostatnio opatentował mechanizm dobierania graczy w multi tak, aby noobków matchować z zaawansowanymi graczami "żeby pokazać im co fajnego w grach można zdobyć".
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.   
      Chętnie się dowiem co wy o tym sądzicie.
    • Przez kudlaty
      W klanie D2 Ater Dracones aktywnie grywa spora liczba osob, jednak sama gra nie ulawia wewnatrz wspolnotowej komunikacji (chyba ze o czyms nie wiem) i dogadywanie sie ingame na rozne wypady moze byc utrudnione.

Wpadlem wiec na pomysl co by stworzyc na forum miejsce dla tych straznikow pragnacych nieco poszalec wspolnie w nieco bardziej wymagajacych aktywnosciach (straiki, nightfall straiki, rajdy itd), a takze pvp. Oczywiscie wszystko na luzie i bez spiny, najwazniejsza jest przeciez dobra zabawa.

Jesli wiec ktos mialby ochote na tego typu masochistyczne wieczory, to niech sie wpisze w tym temacie (w jakie dni i preferowane godziny).