Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Nebthtet

Wygraj Everspace!   2017.06.14

Weź udział w naszym konkursie i wygraj grę Everspace! Szczegóły po kliknięciu w ten link!

Polecane posty

Rognod    1

@Nebthtet Zastanawiam się po prostu nad wymianą procesora, płyty głównej i pamięci RAM na DDR4, ale tak jak pisałem wyżej, dopiero jak okaże się że Destiny 2 na PC będzie dla mnie godniejsza uwagi wtedy będę sobie organizował nowe części do PC.

Link do postu

Szczerze wątpię, że D2 będzie mieć aż takie wymagania, konsolowcy by przecież spalili Acti gdyby gra wyglądała lepiej na PC :P

Link do postu
Rognod    1

Destiny 2 na 100% będzie wyglądało lepiej na PC niż na konsolach i będzie działało sprawniej. Ludzie, którzy byli zaproszeni przez Bungie do przetestowania gry sami to przyznawali. Polecam obejrzeć filmiki na yt od Datto, jeden z niewielu rzetelnych "jutuberów". D2 z pewnością nie będzie wymagało jakiejś super maszyny, chyba że ktoś będzie chciał zagrać na maksymalnych detalach w 4K. ;-)

Link do postu

Trochę wrażeń od gracza z konkretnym stażem, który miał szansę przetestować aktualny build podczas E3:

• Lubię to! 1

Link do postu

No wiesz, trzeba było lecieć na E3 ;)

A tak poważniej - już zaczęła się sprzedaż biletów na Gamescom, jeśli ktoś ma naprawdę wielkie parcie na "pomacanie" gry, to pewnie tam będzie taka możliwość. 

Link do postu
Rognod    1

Od 21.07 do 23.07 na konsolach będzie możliwość zagrania w otwartą betę. Wtedy przekonamy się czy rzeczywiście wszystko wygląda tak obiecująco.

Link do postu

Ech, i jak zwykle posiadacze peasantboxów są faworyzowani. Najpierw z premierą, a później z betą. Jeśli z Anthem będzie inaczej, to wiem kto dostanie moją kasę.

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz