Skocz do zawartości

Polecane posty

🐲 Shivon    61

Ta gra nie wymaga zbędnego komentarza, po prostu wspomnę o tym, że Blizzard robi remastera jedynki. Czy mówiłem że remaster ma być 100% zgodny z oryginałem? ;)

Link do postu

Niech działa w UWQHD. Ale znając Blizza nie będzie nawet w singlu, bo Blizz ma wywalone na Ultrawide Master Race, co widać po Overwatchu ;( 

Bo że nie ma w multi jestem w stanie zrozumieć, w końcu to może być poczytane jako przewaga sprzętowa (chociaż jakoś inne gry z tym problemu nie mają :/)

Link do postu

Tak! Niech wszyscy grają na Pentium 60 z 8MB RAM! I karcie graficznej z 0,5 MB! A systemem będzie Win95! I basta! No i jedyne prawilne ratio ekranowe 4:3 (jakoś z tym że użytkownicy rozdzielczości panoramicznych mają przewagę nad użytkownikami 4:3 nikt problemu nie miał. Ech.).

• Dzięki! 1

Link do postu
🐲 Anoobis    26

OMG chcem to.

Hmm zastanawia mnie. czy jak mam Star Crafta na koncie battle.net Blizzard, to dostanę Remastera?

Link do postu

Na forum BLIZZ, opublikowali nowy post w sprawie Star Craft-a! Jest do ściągnięcia za free na Win-7, 8, 10

Oto link do forum!
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

P.S. Nie, to nie jest jeszcze ReMaster

Edytowano przez Argetlan7

Link do postu

@Argetlan7 trochę ludzi wprowadzasz w błąd, do pobrania jest wersja 1.18 PTR.

To jest do testów multi, nie ma ani słowa czy build zawiera tryb single player.

Link do postu

A to co innego. W takim razie przepraszam, to Blizz wprowadza poniekąd w błąd nie pisząc wprost że to pełna wersja (uwielbiam ich serwery, zassało się w minutę <3).

• Dzięki! 1

Link do postu
🐲 Frosty    183

Oryginalny StarCraft z dodatkiem Brood War jest już dostępny za darmo do pobrania pod poniższym linkiem:

• Dzięki! 1

Link do postu

Premiera wersji Remastered nastąpi 14.08.2017. Z tej okazji Blizz wypuścił zwiastun z aktorami (jak widać głównie z myślą o rynkach azjatyckich :P). Gra będzie do nabycia za 15€/$ -  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .

Link do postu
🐲 Anoobis    26

Remaster fajny.

Jeszcze żeby poluzowali tą sprawę zgodności z oryginałem.

Limit jednostek do 12 to jest po prostu porażka na dzisiejsze standardy. Już nawet wtedy C&C było w tym względzie o wiele lepsze.

Jak tak bardzo się nad tym upierają to powinni chociaż zezwolić w Single na wybranie opcji czy gracz chce 12 czy bez limitu.

I nie przemawiają do mnie ich stwierdzenia że to jest dla balansu i oddania wrażeń z klasycznej gry.

Link do postu
🐲 Anoobis    26

Tak. Znam to z forum Blizza.

Ale z tym ostatnim akapitem się nie zgadzam. Każdy ma prawo krytykować to co mu się nie podoba i wychwalać co jest fajne, niezależnie od tego jaki jest cel jakiegoś przedsięwzięcia.

Zrobienie pewnych rzeczy jako opcjonalne było by dobre tak dla konserwatystów jak i tych co chcą żeby Remasterka była zwyczajnie współczesna.

A przeciw czepialstwu można było Korańcom zablokować taką opcję... u nich tylko klasycznie, a reszta ma opcje.

Lepiej mieć więcej opcji.

btw Remasterkę i tak już zamówiłem... ale psioczyć będę. :-P

edit: co ja tam napisałem tragedia :-D /skreślone

Edytowano przez Anoobis

Link do postu

@Anoobis no właśnie jak komuś się nie podoba to, że nie zmieniono takich rzeczy, to po prostu remastera nie kupuje. To, co podlinkował @lethe tak naprawdę wyczerpuje temat odnośnie potencjalnych zmian. Blizzard i tak długo próbował w jakiś sposób nawrócić Koreę Południową na SC2. Swoją drogą jestem bardzo ciekawa jakie są dalsze plany w stosunku do tej marki...

Link do postu
🐲 Anoobis    26

I tu nie masz racji. Bo mi się to bardzo nie podoba, a kupiłem. :-P

Będą ludzie po prostu zgłaszać takie rzeczy na forum Blizza... co w sumie ciągle robią. Sama społeczność jest też podzielona, na zatwardziałych obrońców klasyki, oraz tych co chcieli by "świeżości" w Remasterce.

Dlatego opcjonalność "świeżości" mogłaby dogodzić wszystkim.

Link do postu

@Anoobis nie mnie oceniać, jak wydajesz swoją kasę :). Opcjonalność może i tak, ale miej świadomość że krzykacze to promil - zadowoleni userzy siedzą cicho. Opłacalność inwestowania środków w tę opcję byłaby raczej niska.

Link do postu
🐲 Anoobis    26

Ja tam jeszcze u nich nie krzyczałem. Siedzę cicho ale nie jestem zadowolony. :-P

Jeżeli chodzi o koszt wprowadzenia takich zmian to sądzę że to jest bardzo proste do wprowadzenia, a przynajmniej lista jednostek.

Lista jednostek jest do przemyślenia. Bo można zrobić z tabami, zmniejszające się ikonki, suwaczek.

Wybranie wielu budynków wymaga pewnie parę zmian. Ale też raczej proste.

Te dwie rzeczy można zaimplementować i ogarnąć pewnie w 1 tydzień. Więc tanio.

Bardziej zaawansowane zmiany nie są potrzebne, więc resztę można zostawić po klasycznemu. Chyba żeby już sam Blizz chciał zmian, to by mógł jeszcze ogarnąć siatkę budowy czy algorytmy trasowania.

imo tylko lista jednostek / budynków zasługuję na upgrade.

Edytowano przez Anoobis

Link do postu
🐲 lethe    72

Jeśli nie odpowiada Ci klasyczny gameplay to z mojej perspektywy jedyny powód do grania w remaster jaki pozostaje to świetna kampania. Istnieje projekt o nazwie Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  który odtwarza wszystkie misje z podstawki i Brood War na silniku SC2, a co za tym idzie zawiera wszystkie współczesne udogodnienia. Nawet działa na wersji Starter.

Link do postu
🐲 Anoobis    26

Znam ten projekcik. Już kilka razy ukończyłem tą wersję kampanii. Jest super.

Ale widzisz, bo ja chciałbym zagrać w tego oryginalnego, starusieńkiego Starcrafta +Brood War.

Ale żeby miał chociaż nielimitowany wybór jednostek i grupę budynków.

Z tym czy bez tego i tak zagram, pewnie z ucieszonym ryjkiem. :-D

Link do postu

Uwaga: jeśli ktoś czeka (nie no, nie okłamujmy się, jest nas trochę :P) to deployment będzie o 19:00 naszego czasu. Tak więc polecam zalogować się do battlenetu wcześniej, bo jak się stonka rzuci to na 100% serwery się zesrają.

Zgodnie z tym, co Pete napisał na forum gra będzie aktywowana w launcherze po maintenance. A teraz pomyślcie sobie: my wrócimy z pracy, opierniczymy kolacyjkę i 15go mamy wolne żeby grać w grę. Amerykanom odpalą to o 10 rano jak siedzą w robocie, a wtorek mają pracujący :P

:trollface: :trollface: :trollface: 

Link do postu

Wygląda na to, że deployment w poniedziałek się lekko obsunął, czytanie bóldupienia na forum było... komiczne. A dziś przejrzałam komentarze na wykopie i nie tylko odnośnie remastera i po raz kolejny zadumałam się nad tym, że Lem miał rację odnośnie internetu i głupoty :) 

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Blizzard  bierze się za wskrzeszanie kolejnych swoich hitów - dostosowanej do dzisiejszych realiów technologicznych wersji doczekają się prawdopodobnie również Diablo II oraz Warcraft III - a przynajmniej takie informacje można było wyczytać w jednym z ogłoszeń rekrutacyjnych na portalu firmy.

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  - wprawdzie na linkowanych przez nich stronach Blizza już informacje poznikały, ale potwierdza to tylko coś, czego się dawno spodziewaliśmy. I tak prawdę powiedziawszy piekielnie mnie takie remake cieszą, chociaż wolałabym żeby odświeżyli całkiem pierwsze Diablo, bo darzę je większym sentymentem niż "dwójkę".