Skocz do zawartości
Nebthtet

Nowe warianty Constellation - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że zaczyna się robić spam w różnych innych tematach tu zrobimy ogólną lokalizację na rozmowy na temat nowych wersji Connie. Niestety będzie lekki bałagan bo mimo pogłaskania bazy danych tam gdzie światło nie dochodzi kolejność postów tu jest cokolwiek... dziwna  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zastępstwie Freelancera, to właśnie Connie Aquila jest idealnym wyborem, pojemne i uzbrojone, słowem ciekawa i bardziej pancerna alternatywa.

Silnik do skoków, dodatkowe skanery oraz łazik, który mam nadzieje da się sensownie wykorzystać.

 

Sam się zastanawiam czy nie spalić swojego hangaru, właśnie po to by wciągnąć Aquilę.

Martwi mnie jedynie to, że jest to multi crew ship pełną gębą, i może się okazać że w pojedynkę statek ten stanie się niczym kaczka na strzelnicy.  


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich, co do multi crew to zawsze masz dwie pozostałe alternatywy, zamiast korzystać z usług graczy, będzie możliwe przełączenie tych stanowisk pod dowodzenia A.I, a jak nie A.I to będzie opcja wynajęcia postaci NPC, jednak oczywistym jest że załoga złożona z graczy będzie lepsza jeżeli chodzi o jakieś wymagające zadania, więc nie ma co się zniechęcać przez preferowany multi crew na statku.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

 

 Zastanawiam się na jakimś Connie, ale teraz wraca do mnie to że ogólnie (sam zresztą o tym nie raz wspominałeś na forum) takie stateczki lepiej "smakują" jak się zarobi na nie w grze. ;)

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, fajnie jest sobie zarobic na cos w grze pod warunkiem, ze posiada sie sporo czasu. U mnie z tym ciezko wiec zaopatrzylem garaz na start. I tak pewnie po paru miesiacach bede Wam zazdroscil stajni.

A wracajac do gwiazdeczek to musze przyznac, ze Aqula fajowska, tyle ze juz mam Lancerka Dur, wiec drugi eksplorer jakos mi nie lezal. W Feniksie licze na ten slot klasy 9 z point-defence no i pewnie bede polegal na A.I. w codziennych podrozach. Mimo, ze pewnie nie bedzie tak skuteczna jak gracze to cos tam pomoze. Zawsze beda dodatkowo 4 gnaty rozmiaru 4 na silnikach. Juz one powinny miec niezlego kopa. Dodatkowo jest 38 rakiet rozmiar 2. Powinno wystarczyc na jakies przypadkowe spotkania z nawet kilkoma piratami. Najbardziej podoba mi sie power core 7, ktorego nie ma zadna inna wersja Stelli. Co wiecej, wyglada na to, ze zaden inny statek w grze nie ma takiego mocnago zasilania (pewnie tylko Idris bedzie mial wiekszy generator). Od nadmiaru mocy glowa nie boli, prawda? No i w koncu jakuzi. Jesli ma ktos ochote to wkrotce rozpoczne przedsprzedaz biletow na kapiel  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> A serio, to oby byla mozliwosc przemodelowywania wnetrz w grze. Po cholere mi barek i wanna? Han Solo sie nie kapal, Chewbacca tym bardziej. A ja mam dbac o zapach?


A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat, ale wole piwo i fajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że się nie kąpali? Latałeś z nimi?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Czystość zwłaszcza w pomieszczeniach z zamkniętym obiegiem powietrza to hiperważna sprawa.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie możliwość ograniczonej customizacji wnętrz w takich statkach jak phoenix.

Każda constelacja ma potężny powerplant w porównaniu z resztą statków, który prawdopodbnie da nadmiar mocy a wolę jednak statek z charakterem, który będzie dobrze służył podczas eksploracji wszechświata. Ja tam idę w kierunku aquilla.

W tej chwili jestem na andromedzie, którą chcę sobie oblookać przy okazji a później upgreadować. Andromeda jest militarnie silniejsza od Aquili ale ta ostatnia jest dla mnie esencją przygód w kosmosie. Będzie to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany statek eksploracyjny w grze. W standardowym wyposazeniu będzie miała dodatkowe zbiorniki, sensory nawigacyjne i skaner dalekiego zasięgu. do tego wiadomo Ursa, w razie czego merlin, którego też da się podpiąć bo dok jest. Statek, mimo że trochę słabszy od andromedy (przynajmniej na papierze) będzie prawdziwą bazą podczas podróży a sensory dadzą na pewno jakąś przewagę w grze.

Pomijając to wszystko mostek aquili, jak dla mnie wizualnie kładzie na łopatki każdy inny wariant.  Aquila jest poprostu piękna i klimatyczna!

Jeśli wierzyć broszurkom to i tak będzie można chyba dopakować jeszcze te statki (nie tylko o broń). Constalki mają te charakterystyczne włazy RSI (podobnie jak w aurorze) ciekwe czy będzie można tam jakieś moduły w przyszłości podłączać albo dokować aurorki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png">


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opinia odnośnie designu wnętrz w edycji Phoenix: My impression of the Constellation Phoenix interior as an Architect / Interior Designer


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nad nim myślę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Jak niedługo mi się kontrakt na jakiś fajny statek trafi xD


"Nie proś a zdobywaj, tak działaj a osiągniesz cel"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Fenixa to czepialbym sdie tylko 1 szczegolu ... ta wypasiona kaabina kapitana nie ma prywatnosci, Od glownego pomieszczenia oddziela tylko przeszklony "holo-telewizor", lozko powinno byc w innym pokoju niz jakuzii, kapitan spi a ktos z zalogi sprowadza panienki, all happy, a tak rzy kapitanie to lipa ;/. No i ten nieszczesny prysznic .. woda wszedzie i kazdy cie podglda bez problemu... o tym ze musze do malego mysliwca i power room przejsc obok Kapitana niezbyt zacheca do czestych odwiedzin w tym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

EDIT:

 

Kolejna ciekawa broszurka jeżeli chodzi o Conni:

 

https://robertsspaceindustries.com/media/tpgdg9fw4ww33r/source/Constellation-Taurus-V7.pdf

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PHOENIX 4263 left - 2 dni do końca, chyba kolejny raz się przeliczyli, trzeba będzie ręcznikami nadrabiać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png">  


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ludzie porpostu powoli poddają testowi jakość sprzedawanej marki, powoli już słabnie zapał do kupowania kolejnych gadżetów, kubków, badży, zapałek, gruszek na wierzbie z logo SC. Ludzie powoli mówią: dostaliście więcej niż potrzebujecie, teraz czekamy na konkrety.


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, miał mieć limitowaną okresowo oraz ilościowo dostępność. Do poniedziałku (dziś)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności