Skocz do zawartości

Polecane posty

Jak zapewne zauważyliście, mamy nowy serwer TS - tym razem już na naszej smoczej domenie. Instrukcja połączenia się z serwerem została zaktualizowana. Nowy adres to:

 ts.aterdracon.net

Wtyczka do wpisywania UUID już ponownie działa - tak więc jeśli wykonacie zawarte w instrukcji kroki ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. ), to grupę serwer nada z automatu. Jeśli będziecie mieć problemy z korzystaniem z serwera, zwróćcie się proszę do kogoś z adminów.

Edytowano przez Nebthtet
AKTUALIZACJA
 • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko powinno już hulać, aplikacja do dopisywania UUID też jest aktywna - proszę o ponowne uzupełnienie swoich nawet, jeśli robiliście to wcześniej - w przyszłości nie będzie to już konieczne. Za niedogodności przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA: jako że obecny hosting daje radę, przepięłam na to IP naszą NPL-kę. Można już stadnie obsiadać serwer, miejsca jest tyle że starczy nawet dla osób z rozdwojeniem jaźni ;)

Udostępnij ten post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Podobna zawartość

  • Przez Nebthtet
   Ze względu na zmianę hostingu mogą zajść problemy w połączeniu z serwerem. Wszystko powinno się unormować do trzech dni. W razie problemów proszę się kontaktować z osobami mającymi na forum grupę Administracji TS lub otworzyć ticket przy pomocy opcji "Pomoc" w stopce forum.
    
   Uwaga: każdy, kto dopisywał UUID / dołączył do serwera po raz pierwszy po g. 19:00 30.10.2017 będzie musiał to uczynić ponownie na nowym serwerze. O zakończeniu migracji poinformuję w niniejszym temacie.
    
   W razie niedostępności i/lub problemów z korzystaniem z TS zapraszam na naszego Discorda.
  • Przez Nebthtet
   Aby dołączyć do naszego serwera wykonaj poniższą instrukcję:
    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2017_01/Step2_.jpg.1b8b491a6c2a3105ac424c12f6822521.jpg">


   UWAGA: prosimy o ustawienie nicka takiego, jaki macie na forum Game Armady.
   Jeśli coś jest niejasne kontaktujcie się proszę z administracją serwera.
    
   Aby móc korzystać z naszego serwera TS musicie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.   do konta forum tak, by bot dał wam uprawnienia -  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .
  • Przez Nebthtet
   Jako że aktywność i zainteresowanie serwerem TS są prawie zerowe, najbardziej prawdopodobne że go zamkniemy. Serwer jest opłacony jeszcze przez 7 dni. Zamiast tego komunikacja głosowa odbywałaby się na Discordzie GA i / lub AD.
    
   Jeśli macie jakieś pomysły, wnioski, pytania - umieszczajcie je w niniejszym wątku. Proszę również o oddawanie głosów w ankiecie.
×