Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Nebthtet

Wygraj Everspace!   2017.06.14

Weź udział w naszym konkursie i wygraj grę Everspace! Szczegóły po kliknięciu w ten link!

Polecane posty

Jak zapewne zauważyliście, mamy nowy serwer TS - tym razem już na naszej smoczej domenie. Instrukcja połączenia się z serwerem została zaktualizowana. Nowy adres to:

ts.aterdracon.net

Wtyczka do wpisywania UUID już ponownie działa - tak więc jeśli wykonacie zawarte w instrukcji kroki ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. ), to grupę serwer nada z automatu. Jeśli będziecie mieć problemy z korzystaniem z serwera, zwróćcie się proszę do kogoś z adminów.

Edytowano przez Nebthtet
AKTUALIZACJA
  • Dzięki! 1

Link do postu

Wszystko powinno już hulać, aplikacja do dopisywania UUID też jest aktywna - proszę o ponowne uzupełnienie swoich nawet, jeśli robiliście to wcześniej - w przyszłości nie będzie to już konieczne. Za niedogodności przepraszamy.

Link do postu

AKTUALIZACJA: jako że obecny hosting daje radę, przepięłam na to IP naszą NPL-kę. Można już stadnie obsiadać serwer, miejsca jest tyle że starczy nawet dla osób z rozdwojeniem jaźni ;)

Link do postu
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Jako że aktywność i zainteresowanie serwerem TS są prawie zerowe, najbardziej prawdopodobne że go zamkniemy. Serwer jest opłacony jeszcze przez 7 dni. Zamiast tego komunikacja głosowa odbywałaby się na Discordzie GA i / lub AD.

Jeśli macie jakieś pomysły, wnioski, pytania - umieszczajcie je w niniejszym wątku. Proszę również o oddawanie głosów w ankiecie.
    • Przez ze4lot
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Apkę polecam, mikrofon w telefonie mocno zbiera i jest bardzo czuły co daje konkretne możliwości strojenia go w TeamSpeaku itp. Działa z podłączonymi słuchawkami z mikrofonem (zawieszam słuchawki na szyi i mic jest w optymalnej odległości od ust, telefon ląduje w kieszeni). Działa poprzez połączenia: usb, bt, wifi.
      Jakość jest bardzo zadowalająca!

Mam problem z elektryką w mieszkaniu co odbija się na buczeniu mikrofonu podłączonego do komputera. Na wymarzonego DACa jeszcze mnie nie stać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)"> więc szukałem taniego rozwiązania 'bez kabla'.

• Przez Tucio
      Jak ktos gra to chetnie zapraszam na moj "Teamspeak3" adres "178.217.190.17:6400" albo dodawac na steam: Tucio559  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png" alt=":)">