Skocz do zawartości
Dako

Kinowe plakaty w klimacie Elite Dangerous ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka plakatów remake filmów z 33 wieku ( z Forum TWH dzięki Cmdr Nizm0 )

Warto aby i u Nas się znalazły.

vkRyMrO.jpg

AQu1bKu.jpg

3KuGu4p.jpg

Fmqq0JI.jpg

VJnvUBc.jpg

ixtsw8z.jpg

GSYJTzg.jpg

xff7WS9.jpg

5tOnUOn.jpg

QGzDyBu.jpg

qV10VXD.jpg

jbJe1uN.jpg

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Argetlan7
      Witajcie piloci!
        Ostatnimi czasy, podczas latania z małą grupą smoków w wing-u, zauważyłem iż są dodatkowe przychody z transportu.Nie sądzicie że daje to nam pewnego rodzaju profit dla nowych graczy i nie tylko? Jest to pewnego rodzaju boost!

      Plan polega na tym aby wpisać na forum godziny, w których miej więcej gracie. Można by było dzięki temu stworzyć Wing-a (np. polowanie na piratów lub handel). Młodzi piloci dostaną za to dodatkowy zastrzyk kredytów (NIE JEST ON MAŁY)
       
         Czym jest Wing? 
      Krótko mówiąc latamy w pewnej formacji, grupie. Dodaje on także kilka innych ciekawych opcji.
       
         Gdybyście mieli jakieś propozycje - słucham!
       
       
      Pozdrawiam
      Argetlan7
    • Przez Dako
      W końcu otrzymaliśmy cyfrową wersję artbooka (nie wiem jednak czy każdy posiadacz gry)
      http://email-elitedangerous.com/3F35-9TYA-9334SOSWCA/cr.aspx
      Wystarczy zalogować się do  sklepu Frontiera
      I w zakładce My Downloadable Products pobrać pdf-a
       
    • Przez Nexus
      Tak jak w temacie, jak już gdzieś wspominałem mój entuzjazm do SC nie spadł, a i forum systematycznie odwiedzam jednak aby nie dołować się brakiem postępów odkurzyłem prawie od roku nieużywany tytuł o wdzięcznej nazwie Elite Dangerous.
      Mamy od kilku dni w tym tytule nową obszerną łatkę która dodała inżynierów i crafting, dodatkowo Dangerous zrobił się naprawdę niebezpieczny, a wszystko za sprawą znacznego wzrostu IQ NPC-ków co dodało grze niezłego smaczku.
      Nie muszę chyba nikogo uświadamiać, że w tym temacie to chyba najbliższy kuzyn jeśli nie brat SC z tego też powodu dałem się namówić na wstąpienie do pewnej sporej społeczności grającej głównie w ED i powiem że zdobyte dzięki temu informacje i doświadczenia bardzo ożywiły moją rozgrywkę dlatego jeśli ktoś się nudzi, szuka fajnej alternatywy na przeczekanie i potrzebuje przewodnika to chętnie polatam w naszym doborowym towarzystwie. Poniżej oferty promocyjne jakie znalazł @Dako
      Niższe ceny ED
    • Przez Dako
      Ponieważ w SC do przyszłego tygodnia nic specjalnie (oprócz kolejnych zakupów obrazków z LTI ) się nie dzieje to dziś trochę z innej beczki napiszę
      Od niedawna gracze mają możliwość stworzenia i dołączenia do Powerplay jako odrębna Power w Elite Dangerous
      Obecnie kilka frakcji ma taką możliwość
      Border Coalition [BC] (qualified faction - Dukes of Mikunn) Social Eleu Progressive Party [SEPP] Interstellar Communist Union [ICU] Alliance Elite Diplomatic Corps [AEDC] GalCop (qualified faction - Diamond Frogs) Szczególnie polecam uwadze tę pierwszą czyli Border Coalition do której należy największa polska frakcja czyli Winged Hussars
      Klimatyczny film (z napisami PL) reklamujący tą Koalicję
      Więcej szczegółów na forum ED
      https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=243727
       
    • Przez Dastro
      Moim zdaniem nie za ciekawy news, ED wyjdzie na Xboxa:
       
      http://www.polygon.com/2015/3/4/8149499/elite-dangerous-xbox-one
       
      Możemy się tej wersji na Xboxa spodziewać jeszcze w tym roku, producenci obiecują że to nie spowolni czy też nie obniży jakości gry na PC, ale znając życie takie ustępstwa nie potrwają długo kiedy okaże się że nie mają czasu/pieniędzy na prowadzenie obu platform równolegle, i dojdzie w jakimś punkcie do "fuzji", przy czym ED skończy jak inne "mieszańce", dla mnie jak ED ma być dalej unikalne to powinno omijać konsole szerokim łukiem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności