Skocz do zawartości
NoRmall

wtb Kupie pack sq42

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przestawie moja sytulacje, otoz posiadam jeden statek jest nim caterpillar z sq42 i 3 miesiecznym ubezpieczeniem i tutaj jest ból ,bo to tylko 3 miesiace chcialbym LTI 

a jak do tego doszlo juz tlumacze.

Pierwszym moim statkiem byla aurora z 3 miesiecznym ubezpieczeniem  ktora ulepszylem do AVENGERA> GLADIUSA > FREELANCER>CATERPILLARA i tak wyszlo ze po tylu latach zostalem z 3 miesiecznym ubezpieczeniem a statek kupilem w 2014

I teraz jest moja prosba ,czy ktos z was ma do sprzedania cos z LTI ale jednoczesnie kupionego w 2014 abym nie stracil tych wszystkich rewelacji za to ze kupilem wczesniej razem z sq42

chodzi mi o cos malego jak aurora a ja sobie pozniej to ulepsze.

 

Tak sie bawie ze po troszku sobie ulepszam moj stateczek ;) az dojde do BENGALA 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym dziale znajdziesz statki bądź pakiety które mamy do zaoferowania.

Jeśli Aurora niebyła kupiona w jakiejś promocji cenowej, czy z jakimś fizycznym gadgetem to możesz ją zmielić. Następnie odkupujesz, żeby mieć dostęp do gry, a pozostałe store credist przeznaczasz na upgrade jakiś jednostki z LTI. Niestety jeśli chodzi o Caterpillara to niestety zdrożał wiec będziesz musiał dodatkowo dołożyć do interesu.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderzaj do @Tommy Rich, on zawsze coś ma ;)


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Mereen
      Jak w temacie kupię dwa joysticki używane na początek do zmontowania sobie z nich dual stick do SC w jakimś rozsądnym budżecie (to dla mnie właściwie początek symulatorów).
       
       
    • Przez Frosty
      Jak w temacie. Kupię CCU z Cyclone base na wersję TR z pierwszej sprzedaży (o wartości $5).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności