Skocz do zawartości
Bartosz Stodolny

Bartek Stodolny - Polygamia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Bartek Stodolny z Polygamii z tej strony. To ja poproszę o ten dostęp do czegoś więcej, niż "wersja alpha" forum, bo widzę, że w tym wątku ludzie się strasznie pieklą, że założyłem konto i nie wiem co dalej :) Spokojnie, wiem, po prostu czasu jak zwykle brakuje. Od razu klaruję, wbrew na pewno popartej znajomością mojej osoby słowom, trollem nie jestem i raczej preferuję cywilizowaną dyskusję.

Pozdrawiam,

BS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No, to musisz napisać 3 sensowne posty. Patrząc po artykule - może to być wyczyn ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nikt się nie piekli, że zarejestrowałeś się na naszym Forum

Witamy :)

Osobiście nazwałbym to ubolewaniem, że tak późno zaczynasz zapoznawać się z tematem Star Citizen tzn. przed opublikowaniem tzw. "artykułu" i zapoznaniem się z choćby podstawową wiedzą o nim.

16 minut temu, Bartosz Stodolny napisał:

To ja poproszę o ten dostęp do czegoś więcej, niż "wersja alpha" forum, bo widzę, że w tym wątku ludzie się strasznie pieklą, że założyłem konto i nie wiem co dalej :)

Widzę, że tak jak w artykule lepiej pisać niż czytać i zdobyć choć trochę informacji więc chętnie pomogę ...

http://forum.gamearmada.xyz/guidelines/

ps.

@Dmger mnie ubiegł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do aktywności ;)

Dostęp do większości treści już masz, jeden post więcej i wszystko stanie otworem. PM z informacją odnośnie powyższego powinieneś dostać na maila i tutaj na forum, jeśli nie doszło to proszę o info, to będę naprawiać automat :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd założenie, że zupełnie nie mam pojęcia o temacie? Bo opisałem stan faktyczny? Poza tym, skoro już zarzucasz mi brak "researchu" sam mógłbyś postarać się o nieco lepszy. Bo widzisz, jakiś rok temu pisałem na Gamezilli, dla której wtedy pracowałem, obszerniejszy tekst o samym powstawaniu SC i jego problemach. Poparty, żeby nie było, konkretnymi danymi oraz wypowiedziami. Nie podlinkuję, ale jeśli wpiszesz w Google: "Star Citizen Gamezilla" to wyskoczy gdzieś na pierwszej stronie wyników. To tyle tutaj, resztę przeniesiemy do właściwego wątku, ale za parę godzin, jak ogarnę się z pracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bartek.

A już miałem nadzieję na najdłuższy wątek powitalny na forum... No ale nic, poczekam te parę godzin i będę śledził odpowiedni wątek. 

Jeszcze raz - witaj na forum i pomyślnego researchu :))

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.T. Userów proszę o nie wykolejanie wątku powitalnego :)

O artykule w Polygamii możecie rozmawiać w dedykowanym mu temacie:

Przypominam również (na wszelki wypadek) o odpowiednim zachowaniu ;) - :miecio: dzisiaj jest głodny, tak więc ewentualne osobniki bez kultury osobistej zostaną mu rzucone na pożarcie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zgudi, nie offtopuj proszę.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczelny szpieg polskiej społeczności Elite Dangeerous na tym forum wita ;)

Nie mamy jeszcze odpicowanego portalu ale mamy kącik na forum FD: https://forums.frontier.co.uk/forumdisplay.php/57-Polish

Edytowane przez 2M1R

]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz Stodolny ja standardowo zapraszam na TS. 

Bez większej straty czasu znajdziesz tam odpowiedz na szereg nurtujących pytań. 

Zazwyczaj wieczorami pewna grupa nas męczy tam SC lub coś innego mniej lub bardziej zbliżonego, jednak mimo to chętnie rozmawiamy i dzielimy się doświadczeniami związanymi ze Star Citizen-em.

Pozdrawiam
Nexus 

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Larva
      Cześć wszystkim, jestem Larva
      Chciałem się przywitać i podziękować niektórym osobą za dotychczasową pomoc (one będą wiedzieć)
    • Przez SATAN
      Witam wszystkich,
      jestem Gracjan mam 32 lata i obecnie mieszkam w woj. lubuskim. Star Citizenem interesuje się od ponad roku, a od paru miesięcy należę do grona szczęśliwych posiadaczy własnego statku:)).  
    • Przez Chudy
      Witam Mechanix z tej strony! Dopiero zaczynam zabawę z Star Citizen, a że w grupie raźniej to zawitałem do was:)
    • Przez Valla
      Witam szanownych forumowiczów. Mam na imię Michał. Jestem osobą w średnim wieku. Od jakiegoś czasu śledzę postępy produkcji "Star Citizen". Uznałem, że już nadszedł czas by zainteresować się dokładniej tematem i wraz z Wami przygotować się na nadejście jakże oczekiwanej przez nas gry. Mam nadzieję, że poznam tu ludzi podobnie myślących jak ja i wyznających podobne zasady moralne.
    • Przez romulus123
      Witam jestem Romulus123 i tez zaczynam przygode ze Star Citizen a że w zespole rażniej postanowiłem dołączyć do Was .Mam nadzieję że wspólnie polatamy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności