Skocz do zawartości
Jack Wolf

oddam Cyborg FLY 5 - oddam za darmo w dobre ręce Ater Dracon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jeżeli ktoś czytał moje posty na temat joystick'a Mad Catz Cyborg FLY 5 to wie że nie jestem fanem tego modelu. Nie oznacza to jednak że nie da się na tym grać. Zmieniłem w nim stopień naprężenia sprężyny przez jej minimalne skrócenie i chodzi o wiele lepiej. To co mnie dobiło to to że po dwóch miesiącach od kupienia 2 przyciski przestały nagle w nim działać. Sprzęt jest na gwarancji do grudnia 2014r. Wysłałem go do gwaranta ale sposób zgłaszania reklamacji w tej firmie jest bardzo ciężki i nieprzyjazny użytkownikowi i paczka do mnie wróciła  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Trzeba tam wypełniać dodatkowe formularze i inne pierdoły na co w obecnym czasie w ogólnie nie mam głowy. Dlatego jeżeli ktoś z Was chce się z tym pobawić to oddam sprzęt za darmo z dowodem zakupu i możliwością reklamacji lub wymiany na gwarancji. Piszcie do mnie, kto pierwszy ten lepszy. 

 

P.S. Zabawa ze sprężyną nie przyczyniła się do jego wady  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Została skrócona "na żywca" bez rozkręcania całości i delikatnie przygięta na końcu, praktycznie tego nie widać. Przyciski przestały działać nagle (oba na raz w róznych miejscach) więc może być to usterka elektryczna nie mechaniczna.

 

link do producenta: http://www.cyborggaming.com/prod/v5stick.htm

 

Pozdrawiam.

 

Jack Wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusząca propozycja  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią wezmę jak się da  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Chyba za późno, zaraz po moim poście, zgłosiłem się na PM do kolegi Jack Wolf z chęcią przygarnięcia Cyborga ;)

Dostałem odpowiedź, że jest dostępny, a następnie wysłałem moje dane adresowe do wysyłki.

 

Wygląda na to że byłem szybszy, i to ja przygarnę drążek   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze :/


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shivon nie rozpaczaj, też mam takiego Cyborga (całkiem sprawnego) i chętnie się go pozbędę (nieodpłatnie). Jest tylko jedno ale,  będziesz musiał na niego poczekać do września  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_confused.gif"> Lada dzień opuszczam nasz Piękny, Nadwiślański Kraj i nie mam teraz czasu zajmować się wysyłką.


4173473624.png

Sic itur ad astra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommy był szybszy tym razem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Joy wędruje do kolegi z Wrocławia który ma się nim zaopiekować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Wielkie dzięki MaelR, dzięki Twojej propozycji Shivon nie będzie widział we mnie wroga i na pewno już się cieszy ;)

Mam nadzieje że opuszczasz piękny kraj turystycznie, a nie z powodu pogoni za dobrami materialnymi i niebawem wracasz z nowymi doświadczeniami, oby nie takimi jak biedna Łajka z Twojego avataru  :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm poprawcie mnie jeśli się mylę, ale z tego co się doczytałam to Łajka dalej gdzieś tam chyba orbituje  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łajka leciała na pokładzie Sputnika-2, który spłonął w atmosferze 14 kwietnia 1958 roku. Wszystko co lata po orbicie okołoziemskiej kiedyś spadnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_blush.gif">

 

@Tommy Rich

Niestety (albo stety :biggrin: ) wyjeżdżam w celach bardziej zarobkowych niż turystycznych. Chociaż może to i lepiej, pod koniec września powinno być coś bardziej konkretnego na temat SC :happy: czas w pracy szybciej zleci :thumbsup:

Edytowane przez MaelR

4173473624.png

Sic itur ad astra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Spoko, nie widzę problemu :P


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak MaeIR, dwa miesiące szybko zlecą, no i będziesz bogaty  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

A co do Łajki ...

19687_lajka.jpg

 

Real foto 

Lajka-pies_kosmonauta%5B1%5D.jpg?iact=rc

 

Na koniec metafora życia ...

 

lajka_by_maid_of_orleans-d5t27mg.jpg#Act

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do joysticka to jeśli nie minęło 6 miesięcy od zakupu najlepiej olać gwarancję i reklamować z ustawy prosząc o wymianę. Żadnych bzdurnych formularzy, zupełnie nowy egzemplarz i gwarancja leci od nowa. Nawet jeśli minęło 6 miesięcy nadal można, z tym że nie domniemuje się już że wada istniała w momencie wydania towaru i sklep ma większe pole do popisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to za chwilę będziecie mogli założyć w strukturach Aterdracon nieoficjalny Klub lub Stowarzyszenie byłych posiadaczy Cyborg FLY 5  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ano by się to tutaj przydało :D


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wygląda sytuacja z joyami?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh też mam tego joya. To mój pierwszy joy i mimo że zestrzeliłem nim pare samolotów wroga to ogólnie nie jestem zbytnio z niego zadowolony.

Teraz czekam na to http://www.redcoon.pl/B243166-Thrustmaster-Hotas-Warthog_Joysticki-i-kontrolery-lotu?refId=ceneo#databox

Jak już będzie u mnie to będę miał dobre porównanie : P

 

PS mi jedna podkładka wypadła zaraz po wyjęciu z pudełka xP A po półtora roku zaczynają siadać potencjometry : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem joy od Jack Wolf, choć nie do końca skutecznie, o ile górne przyciski już działają to w wyniku mojego grzebania, przestał działać wielokierunkowy stycznik powyżej rolki.

Pomimo tego, że rozebrałem go kilka razy nie udało mi zorientować czym ta awaria jest spowodowana  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

Przyznam że bardzo trudno lata się tym sprzętem w Star Citizenie i naprawdę trzeba wielu godzin treningu aby dojść do rezultatów, które bez problemu osiągam na myszce, nie wiem czy problemem jest zbyt duża miękkość urządzenia, a przez to słaba precyzja czy może ja nie potrafię jeszcze nim dobrze grać. Generalnie cyborg jest bardzo lekki, a przy tym wysoki co jeszcze zmniejsza jego przyczepność, twórcy powinni pomyśleć o dodaniu do niego solidnych przyssawek ;)  Pomimo problemów z celnością nie poddaje się i dziękuje bardzo Jack'owi z możliwość bawienia się joyem.

 

Ciekawi mnie jak sprawdzają się znacznie droższe konstrukcje, czy faktycznie cena idzie w parze z wykonaniem i będzie się to dało odczuć w precyzji lotu ?

Jedno jest pewne, jeżeli ktoś przechodzi z myszki na sterowanie drążkiem musi się bardzo starać żeby nie dostać nerwicy :D

 

@Lord Vader

Mam nadzieje że podzielisz się z nami doświadczeniami jak działa mercedes wśród tego typu sprzętu, a jako osoba mająca już FLY 5 będziesz bardzo wiarygodny w porównaniach.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No problemo. Nie omieszkam się podzielić doświadczeniem z nowym dzieckiem : D

Tylko nie wiem kiedy go dostane bo żonka ma mi na rocznice kupić : > ale już niebawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No to wszystkiego najlepszego dla Was z okazji rocznicy !!!

 

PS. Fajną masz żonkę, że kupuje Ci takie drogie w dodatku niepraktyczne z punktu widzenia kobiety prezenty  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki : ) Co do żony to trzeba wybierać i przebierać póki można bo inaczej będziesz się męczył a nie cieszył z życia : P

 

Tak gadam a sam nie wiem co będę miał za jakieś 5-10 lat  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> może nowy model huehue joke  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No typowy Lord Vader, za 10 lat jak będzie się działo źle użyjesz mocy i będzie git ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez komandor_tarkin
      Assassins Creed Unity - kod XBOX. Jak w temacie. Się rzuciłem na promocję zapominając że już mam na koncie toto. Więc chętnie oddam kodzik, niech się komuś przysłuży.
    • Przez komandor_tarkin
      Oddam kilka kluczy Steam za free, kto pierwszy ten lepszy, decyduje kolejność zgłoszeń. 

      Star Wars Battlefront II (2005)
      Star Wars Dark Forces
      Star Wars Jedi Knight Dark Forces II
      Hearts of Iron III Collection
      Mirrors Edge (stare)
      FTL Faster Then Light
      Limbo
      Mark of The ninja
      Trine 2
      Red Alert 3 Uprising
      Crysis 2 klucz  Origin
      Tomb Rider Underworld
      Tomb Rider Legend
      Tomb Rider Anniversary
    • Przez P107REK
      Witam, mam  kod do gry QUAKE CHAMPIONS który chętnie oddam, komuś potrzebny? 
    • Przez komandor_tarkin
      Kod steam do Grim Fandango Remastered - został mi z paczki HB.   Poszło.
    • Przez komandor_tarkin
      Oddam kupon -50% na Civilization VI Digital Deluxe  na Steam. 
      Edit: Ważny do 30 października
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności