Skocz do zawartości
Reniu

Reniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Witajcie !

Mam na imię Błażej pochodzę z Wrocławia, mam nadzieję na udaną współprace z forumowiczami

i od razu pozwolę sobie zadać pierwsze pytanie o co chodzi z tymi trzema postami ?

Edytowane przez Reniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Hornet napisał:

Witaj :) z tego co mi wiadomo po napisaniu tych trzech postów dostaniesz możliwość przeglądania na razie niedostępnych materiałów na forum ;) 

 

Dokładnie! I da nam szansę poznania was, nowych uczestników forum. ;)

Witaj na naszym forum @Reniu! :D

 

PS

Jak coś wklejasz/kopiujesz to zawsze używaj "usuń formatowanie tekstu" żeby nie było takich podkreśleń i innych baboli. ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jazz napisał:

Oczy wilgotnieją z radości jak widzę w jakim tempie przybywa zainteresowanych SC. 

Witaj na forum. 

Ostatnio średnia to jakieś 5/6 nowych forumowiczów na tydzień. :) To dobry znak, a zobaczysz co będzie po Citizenconie! :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności