Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Avenger ma cięższy pancerz (to jednostka która długo i skutecznie służyła siłom policyjnym), mniejszą zwrotność i kojarzy się wizualnie ze statkiem Samus z Metroida  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Całkiem możliwe że nie będzie mieć uzbrojenia na gimbalu tylko zamontowane na sztywno.

 

Seria 3xx to lekkie, dość kruche cacka jednak piekielnie zwinne i z chyba z najlepszą widocznością w kabinie.

 

Która opcja do Was bardziej przemawia i dlaczego?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie ... 300  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">
Przynajmniej wiem jak to lata, Avenger jest bardziej .. gladki, ale jakos bardziej mi sie podoba spoiler 300.. zeby tylko tak po silniku nie dostawala ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś to tylko radosne spekulacje.

"Trzysetka" jest fajna bo tylko do niej mam dostęp  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_down.gif">
Lata ładnie ale brak mi porównania do innych maszyn. Avengera mam w hangarze. I co z tego wynika?

No zwyczajnie nic.

Na dzień dzisiejszy to ładnie wyglądająca przysłowiowa "kupa pikseli".

To jak będą wyglądały charakterystyki poszczególnych maszyn zależy od CIG i mam nadzieję, że mają już gotową na to koncepcję. Zresztą do momentu wydania pełnej wersji każdy nasz zakupiony pojazd może zupełnie inaczej latać po kolejnym patchu :confused:

A co najlepsze po jej wydaniu w imię ogólnie pojętego "większego dobra" oraz tzw. grywalności również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też fakt.

Jednak argument z silnikiem który zbiera wciry do mnie przemawia. Trochę tych filmików gdzie "ooo mój silnik leci" z 300tką w roli głównej jest  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem staty i takie mam wnioski:

 

Avenger jest mniejszy od 300tek - mniej waży, ma również mniejsze gabaryty. Pomimo mniejszej ilości silników manewrowych (ma 8 a 300i ma ich 12) będzie lżejszy więc być może łatwiej będzie mu się obrócić i wyhamować inercję obrotu. Do tego posiada silniejszy silnik główny, więc będzie miał większego kopa na prostej lub w manewrach z użyciem bezwładności. Za to mniejszy rozmiar oznacza również mniejszy moment obrotowy (siła x ramię) który bezpośrednio wpływa na zdolność obrotu.

 

Z powyższych danych dochodzę do wniosku, że 300 mogą być odrobinę zwrotniejsze pomimo większej masy. Po ich stronie będzie stał większy moment obrotowy (więcej silników manewrowych plus większe ramie). Szczególnie w manewrach góra dół. 300 jest aż o 5 m dłuższa od Avengera.

 

Oba statki posiadają działko dziobowe na przegubie, aktualnie broń Avengera wygląda dla mnie bardziej groźnie oraz zdaje mi się, że może obejmować większy zasięg ostrzału.

 

Dlatego avanger pomimo mniejszej ilości silników manewrowych, dzięki działku na pełnym przegubie sterowanym zapewne hełmem będzie groźnym statkiem. Osoba z track IR będzie więc mogła kosić z niego pomimo pomniejszonej manewrowości. Jest to ogromna zaleta przy walce na średnim i krótkim dystansie.

 

Avenger posiada większą ładownie oraz na starcie Pody do przewożenia więźniów. Z tego co wiem 300 nie zabierze, "żywego" towaru do ładowni. Co skreśla ją z transportu ludzi. Avenger posiada również wewnętrzną ładownię do której można wejść. 300 z tego co pamiętam będzie ją posiadała na zewnątrz. Ładownia Avengera być może umożliwi akcje typu zabrania kilku uzbrojonych ludzi do ładowni w celu wyrzuceniu ich w jakimś miejscu aby siali dywersję lub szybko odbili zakładnika i zabrali go na pokład. Kiedy to Avenger będzie ich osłaniał z góry (taki ala śmigłowiec szturmowy).

 

Podsumowując:

 

Avenger - będzie cięższym myśliwcem, sam na sam z 300 może polegnie z powodu manewrowania. Jednak 2 Avenger vs 2 300 powinny już wygrać, ponieważ po ich stronie stoi mocniejszy silnik oraz działko dziobowe które wygląda na kawał zbuja. Dwójka pilotów wzajemnie się osłaniających może być ciężkim orzechem do zgryzienia. Do tego posiada sporą ładownie, z tego gabarytu cenowego oraz o przeznaczeniu bojowym największą. Więc będziemy mogli dużo przewieźć mogąc się skutecznie bronić.

 

300 - Jednostka biznesowa. Kojarzy mi się z dzisiejszymi samolotami biznesowymi. Jednak z tą różnicą, że dobrze uzbrojona. W porównaniu do Avengera sklasyfikowałbym ją jako lekki myśliwiec. Aktualnie posiada ona więcej wariantów niż Avenger. Dzięki czemu może być bardziej wszechstronna. Jednostkę tę bym widział w zadaniach myśliwskich, oraz kurierskich. Dlaczego? Można do niej podłączyć jump engine. Więc latać mniej uczęszczanymi drogami. Avenger na razie nie ma takiej opcji. W jednej z opcji może być statkiem eksploracyjnym, jednak z ograniczoną zdolnością zabrania znaleziska z powodu małej przestrzeni ładunkowej.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam zdecydowałem się na Avengera. Dzięki temu mogę testować 300. Na korzyść Avengera przemawiała głównie jego uniwersalność. Po za siłą ognia ma własnie ładownie i komory na więźniów co być może będzie można ciekawie wykorzystać w grze.


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam dostęp do obu. Po kilku godzinach intensywnych testów mam obecnie takie wnioski:

300i - zwinniejszy, za to mniej wytrzymały. Łatwiej mi się nim strąca przeciwników. Wytrzymuje pare salw, jednak często tracę skrzydło przez co jego siła obalająca znacznie spada.

 

Avenger - lekko krowiasty, jednak ciągle całkiem ładnie manewruje (lepiej niż Aurora LN). Potrafi przyjąć parę salw i zderzeń na klatę. Jeżeli gra się tylko na uzbrojeniu stockowym, to lekka porażka. Działka pod skrzydłami nie zadają obrażeń pancerzowi. Jednak po wstawieniu tam buldogów z LN, robi się to zabójcza jednostka. Brakuje mi możliwości wstawienia działek od 300  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Trzeba jednak przyzwyczaić się do specyficznego celowania, pod nosem jest działko z gimbalem a na skrzydłach bez. Powoduje, to że trzeba się skupiać na obu kwadracikach, co oznacza ciągłe strzelanie na zmianę. W 300i nie ma tego problemu.

 

Podsumowując, obie jednostki nadają się do walki w AC.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo! też ostatnio dostałem 300i i mogłem sobie porównać do Mustanga Deta. Odnisłem wrażenie, że to model Origin jest okropnie krowiasty  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">.

Jak porównanie kokpitów trzysetki do Avengera? Mustang ma zdecydowaną przewagę w widoczności, ale czytelnośćjest po prostu tragiczna. Nie wiem czy zwróciłem uwagęna cokolwiek poza radarem, natomiast 300i wyraźniej informuje o niektówych zdarzeniach. Trzysetka ma jeszcze jeden minus, który rzucił mi się w oczy - energi do dopalaczy nie regeneruje się wystarczająco szybko. Po ok. 15-20 minutach intensywnej walki trzeba zacząćuważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niechce niż mówić ale jeśli chodzi o avendzera ,to on pozwolił mi być w pierwszej setce battle royale i sqadron battle.

PP r                                                                                                     

Próbowałem grać 300-tką mam nawet jedną w hangarze 315p. ale jeśli chodzi o walkę preferuję Avengera

nawet hornet nie robi zbyt wielkiego wrażenia na mnie jak Avenger...... hociarz mozna to uznać za zboczenie ;-)

Edytowane przez Asbest_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście lepiej lata się 300i, łatwiej mi się manewruje i szybciej jestem w stanie strącić przeciwnika ale może dlatego że to był pierwszy dostępny dla mnie statek i wylatałem nim już bardzo dużo godzin, czego nie mogę powiedzieć o Avengerze, który z minuty na minutę podoba mi się bardziej. 

Fabryczne uzbrojenie od razu jest do wymiany, po tym zabiegu statek nabiera pazura, co do widoczności jest ona bardzo porównywalna, tzn zarówno w 300i jak i Avengerze widać dużo przestrzeni kosmicznej, może z widokiem instrumentów jest już troszkę inaczej. I tak dla mnie najlepszy widok ma M50  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Co do statku i samego wyboru, to linia 300 jest już kultowa i jeśli komuś się podoba nie będzie żałować, jednak Avenger to równie łakomy kąsek, jak dostanie swoje warianty na pewno pokaże nie jedno swoje oblicze, dla niezdecydowanych polecam mieć oba tak jak ja :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Tommy, budżet nie pozwala na oba  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> zainteresowałeś mnie bardzo M50. Zastanawiam się czy Aurory LN nie wymienić na M50 ? Obecnie Aurora LN jest krowiasta i pewnie taka pozostanie, jedynie "head to head" 4 działka ładnie wbijają się w wroga :) Ciężko mi się nią robi ciasne skręty no i póki co za dużo tur nią nie wylatam bo działka się przegrzewają :P

 

Avenger będzie moim bazowym statkiem. Ma większy udźwig cargo od Aurory LN do tego, jest zwrotniejszy i szybszy. Jak na jednostkę z możliwością przewożenia cargo jest całkiem fajny podczas walki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Dlatego zastanawiam się czy nie przepalić Aurory LN na M50...

 

Wracając do tematu kokpit Avengera czasem staje się biały :P z powodu refleksu świetlnego. Zdarza się, że masz "mleko" akurat wtedy kiedy miała pójść salwa.. w 300i nie zauważyłem takiego problemu.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To prawda, to pewnie ulegnie zmianie przy modyfikacjach shaderów i systemu oświetlenia, albo po prostu przeprojektują szybę.

Co zaś się tyczy M50 to statek bardzo zręcznościowy bardzo słabo uzbrojony i jak ktoś lubi piruety itp to polecam jednak kosztuje 100$, więc droga zabawka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 lubi dryftowac, to trzeba brac pod uwage przy wszelkich manewwrach.
Puki mam horneta biore z niego gimballe i montuje na skrzydlach mojej 315.
Mimo to wiekszosc czasu spedzam latajac na Relative mode (Ctrl +c) co daje wszystkie sztywne dzialka strzelajace do przodu (jak samoloty w 1 czy 2 wojnie swiatowej)
Normalny tryb lotu uzywam jedynie do szybkich zwrotow gdyz relative jest do precyzyjnego celowania, i oficjalne wg Origin nie polecany do ciaglego latania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

W kwestii technicznej, wydaje się, iż czeka ich wiele jeszcze balansowanie, także w kwestii ilości cargo. Cześć statków ma zdecydowanie tą wartość zaniżoną - przede wszyskim Freelancer, Aurora oraz Hull C - polecam tu zajrzeć do tego tematu http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/474-wizualne-por%C3%B3wnanie-%C5%82adowno%C5%9Bci-poszczeg%C3%B3lnych-statk%C3%B3w/, gdzie jest link do YouTube blogera, porównującego wizualnie poszczególne ładownie różnych statków. Z jego analiz wynika, iż Aurory będą pewnie miały jednak troszkę większą ładowność niż Avenger.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal patrząc na ładownie Avengera to jest ona całkiem spora  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo myślałem nad wyborem, możliwość przetopienia za 5 ojro na model 315p kusi ale biorąc pod uwagę, że warianty Avengera dopiero powstaną i sporo się może tu zmienić a dodatkowo mamy sporą przestrzeń na cargo chyba zostaję przy Avengerze. Dodatkowo walczyłem już parę razy przeciwko serii 300 i poza sporą dozą błędu ze względu na umiejętność pilotów to Avenger zdaje się mieć przewagę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Szukasz finansowego wsparcia? Nie nadążasz z kontraktami? Chcesz dołączyć do sprawnej ekipy, z którą pomnożysz stan swojego konta? Dołącz już dziś do [url="https://robertsspaceindustries.com/orgs/WSSC"][b]Wide Spectrum Solutions Co.[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą przewagą to różnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> a jakich działek używasz pod skrzydłami? Mi brakuje żeby zrobili tam slot pod class 2 uzbrojenie. Avenger na pewno potrafi wytrzymać wiecej obrazen.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletny stock, póki co nie mam funduszy na zmiany. No i dalej próbuję się przekonać do suckerpunch'a  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Szukasz finansowego wsparcia? Nie nadążasz z kontraktami? Chcesz dołączyć do sprawnej ekipy, z którą pomnożysz stan swojego konta? Dołącz już dziś do [url="https://robertsspaceindustries.com/orgs/WSSC"][b]Wide Spectrum Solutions Co.[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pewnie skończę z Avengerem, bo wg mnie daje o wiele więcej możliwości na start, ale jestem ciekaw jakie będą jego warianty. 

 

3xx fajne, zwrotne, ale dość delikatne i raczej nadają się na drugi statek niż podstawowy jak już, są bardziej wyspecjalizowane (ja to przynajmniej tak odbieram) od Avengera, ale on nie ma wariatnów, które mogą wiele zmienić.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stockową 3xx obecnie możesz ustrzelić coś szybciej niż Avengerem. Avenger ma znikomą siłę ognia w tej chwili.. :/ Nie wiem czy securepunch już prawidłowo zdejmuje osłony.. Ponieważ, na stockowego Avengera najlepszą taktyką jest zdjęcie osłon z securepunch i dopiero seria z gatllinga. Osobiście montuję bulldogi pod skrzydełka Avengera zamiast securepunch. Avenger ma tarcze mocniejsze od 3xx, już kilka razy uratowało mi to tyłek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Bardzo czekam na warianty Avengera ;)


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suckerpunch nie secure  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> 

 

W praktyce działają średnio, dzisiaj będę wieczorem z kolegą robić testy tego działka. Jak reaguje na pojedynczy strzał, co niszczy, ile trzeba do zniszczenia tarczy na Hornecie...

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jak się sprawuje Avenger z tymi pukawkami?


Szukasz finansowego wsparcia? Nie nadążasz z kontraktami? Chcesz dołączyć do sprawnej ekipy, z którą pomnożysz stan swojego konta? Dołącz już dziś do [url="https://robertsspaceindustries.com/orgs/WSSC"][b]Wide Spectrum Solutions Co.[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suckerpunch jest fatalne, polecam wymienić to na inne działka np CF-007 BULLDOG REPEATER lub coś podobnego ( np M4A LASER CANNON ), no chyba że to jedyny arsenał jaki posiadamy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Sam jestem ciekaw jak i czy przebudują serię 300, myślę że zanim to nastąpi i tak poznamy warianty Avengera, które znając życie pokażą pazur.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności