Skocz do zawartości
Nebthtet

Witajcie na Star Citizen Polska! - temat do przywitań

Rekomendowane odpowiedzi

Nieładnie to z mojej strony, że nie przywitałem się od razu, ale dopiero teraz znalazłem odpowiedni dział.

 

 

Witam Wszystkich !!!


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, szczególnie tych których jeszcze nie zdążyłem tu przywitać  ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim ze powitanie :)

 

 

Witaj!

 

Nie rozdrabniamy się? Od razu z grubej rury.

 

 


Zaopatrzyłem się w dwa, myślę przyzwoite, narzędzia destrukcji - Super Hornet i jeszcze ciepły Vanguard.

 

 

Czy taka gruba rura, Vanguard latającą fortecą nie jest, zainteresował mnie raczej jego zasięg i wszechstronność :) SH za to to całkiem inna bajka,
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie Vanguard jest w stanie konceptu (a SC to alpha) i pewnie nie tylko my nie wiemy w jakiej formie skończy. Na chwilę obecną możemy uznać, że to szrot nie nadający się do niczego, bo nawet latać nim obecnie nie można :)

Cicho! Bo cię spalą za herezję! Nie wiesz ile osób tu kupiło takie drogie "obrazki"  :biggrin:


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho! Bo cię spalą za herezję! Nie wiesz ile osób tu kupiło takie drogie "obrazki" 

 

Z pewnym Tomaszem który był znanym w Hiszpanii Inkwizytorem wspólne mam tylko imię. I owszem mam Vanguarda i Retaliatora (mogę sobie nawet po nim pochodzić). Wyznaje filozofię harmonii życiowej. Dlatego trzeba posiadać nie tylko truciznę ale i odtrutkę. ;)

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO NIE TEMAT O VANGUARDZIE DO CHOLERY! Macie wątek o tym czymś i tam sobie proszę dywagować. Przychodzi ktoś nowy na forum, chce się przywitać a tu kilometr pieprzenia w bambus, litości. Jeszcze chwila i wypuszczę Miecia i nie będzie litości, bo ostatnio można prosić i jakoś macie mnie w nosie...

 

Posty nie na temat przenoszę. Następnym razem pójdą do śmietnika a Miecio będzie się bawić w maszynkę do minusowania (a jego żadne limity dzienne nie obowiązują ;))


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, miło nam ;)

A z pisaniem się nie krępuj, od 10 postów dostaniesz dostęp do Shoutboxa (tylko nie spamuj, bo Szefowa ma Miecia  :miecio: , a on lubi głupie posty zjadać)


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej ^^

Fakt, parę osób dość regularnie odwiedza forum, a jak wspomniał Tecon 15 postów daje dostęp do shoutboxa.

Przy okazji avatar coś znajomo wygląda, co to?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


15 postów daje dostęp do shoutboxa.

No to nawet nie zauważyłem, kiedy się to zmieniło, jestem przekonany że na początku było 10 ;)

 

PS. Tym zakazem spamowania to się za mocno nie przejmuj ;D


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku było 15.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Szakalaka, miło powitać Cię na forum !

Przyjemnie jest usłyszeć dobre słowo o tym co wszyscy wspólnymi siłami tworzą, mam nadzieje że zostaniesz tu na dłużej, a może nawet przyłączysz się do AD :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Skoro już zostałeś zaproszony do smoków to mi zostaje tylko polecić dział RolePlay. A co do spamu nie masz się czego obawiać jeśli piszesz w miarę na temat. Forumowicz powyżej jest tego żywym przykładem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego straceńca :)

 

BTW - jak na razie za spam nikt nie poleciał (za chamstwo i ignorowanie próśb a później upomnień i owszem). No chyba że coś się zmieni jak przeoram się przez to co tutaj nawywijaliście jak odpoczywałam od świata i ludzi. :miecio:


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry załodze SCPolska! Co prawda już od dłuższego czasu śledzę temat Star Citizena (własna krypa i takie tam), ale dopiero niedawno natrafiłem na wasz ślad w sieci. Pozwólcie mi się tu trochę rozejrzeć, a jak będzie miło i przytulnie, a nóż zadomowię się tu na dłużej i dodam coś od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam :) Liczę, że wytrzymasz z nami do premiery i jeszcze dłużej ;) W między czasie poprzeglądaj forum, popytaj się jak czegoś nie wiesz (pod warunkiem, że nie ma na już na ten temat postu) i zapraszam na TSa, tam możesz się pytać nas o cokolwiek i nie będziesz musiał grzebać w odmętach forum.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry załodze SCPolska! Co prawda już od dłuższego czasu śledzę temat Star Citizena (własna krypa i takie tam), ale dopiero niedawno natrafiłem na wasz ślad w sieci. Pozwólcie mi się tu trochę rozejrzeć, a jak będzie miło i przytulnie, a nóż zadomowię się tu na dłużej i dodam coś od siebie.

 

Witamy nowo przybyłego kolegę! W razie czego, zadawaj pytania w odpowiednich działach a na pewno zawsze ktoś na nie odpowie. Przypominam również o naszym kanale TS gdzie można dorwać kogoś "żywego" jeżeli nie potrafisz sprecyzować swoich pytań, a my postaramy się zawsze pomóc. :)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na tym forum jest na dobrą sprawę wszystko o SC i pokrewne (czasem trochę chaotycznie) i genialni ludzie. Na TSa to musisz po prostu wejść.


Pozwólcie mi się tu trochę rozejrzeć, a jak będzie miło i przytulnie, a nóż zadomowię się tu na dłużej i dodam coś od siebie.

Miło? Tak. Ale przytulnie? Przytulnie to może być u babci, to jest syndykat ludzi, z których spora część ma "mały" problem z SC :P

 

Bądź zdrów!


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mawia w korpo-slangu macie ode mnie lajka za pozitif fidbak! Czekam już na SC od czasu zakończenia kampanii na KS, także kilka miesięcy/lat nie zrobi różnicy, szczególnie w większym, z pewnością tak samo zniecierpliwionym, gronie. Co do pytań o samego SC to raczej za dużo ich nie będę miał, poranna kawka i reddit/forum RSI świetnie się sprawują, ale jak coś mi przyjdzie do głowy, to nie omieszkam zapytać. Co do TSa widzę iż kilka osób pogrywa tu w HOTSa (i nie tylko), także z pewnością nawiedzę was na jakiś wspólny meczyk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności