Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę, że to nie kosmiczne tematy ale jutro premiera :D

Akurat Warhammera darzę dużym sentymentem bo swego czasu (jak byłem piękny i młody ;) ) wiele figurek od GW pomalowałem 

No i ten klimat Starego Świata  ...

Jeśli ktoś chciałby kupić kody 5 % rabatu w Muve

1. TOTAL WAR: WARHAMMER (PC) + darmodostawa + 5% zwrotu
Cena z rabatem – 169,99 PLN
KOD – TWW-PC-TOTALWAR.ORG.PL

2. TOTAL WAR: WARHAMMER (PC DIGITAL) + darmodostawa + 5% zwrotu
Cena z rabatem – 168,90 PLN
KOD – TWW-DIGITAL-TOTALWAR.ORG.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja już miałem pre ordera zrobionego. Pykam Wampirami, całkiem przyjemnie się gra, ale nie grałem w żadnego z nowszych Total Warów, więc jestem trochę nieoswojony z mechanikami. Jakby ktoś miał jeszcze, to można by spróbować kampanii dla wielu graczy ;) 

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało to dzisiaj jako jedno z darmowych DLC pojawił się dodatek odblokowujący Bretonię wraz z ich kampanią. 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SepReykan
      Witam wszystkich.
      W ramach umilania sobie czasu oczekiwania na SC, czy znajdą się chętni na partyjkę albo kilka Stellaris'a lub Total War Warhammer 2 (mortal empires)?
      Szczegóły się omówi jak będzie zainteresowanie tematem.
      Poziom bez znaczenia, liczą się chęci - sam w TW Warhammer'a  nigdy jeszcze nie grałem w multi. Chciałbym spróbować. W Stellarisa grałem, ale nie dużo. Co do drugiego, idealnie by było więcej niż 2 osoby.
      Kontakt możliwy na forum jako odpowiedź do tematu, lub bezpośrednio na discordzie (nick: SepReykan).
      Pozdrawiam.
    • Przez Frosty
      Niedawno odkryłem kanał, który tworzy mini serię o Space Marines z uniwersum Warhammera 40k. Jakość animacji jest na bardzo wysokim poziomie, szczególnie, że zajmuje się tym tylko jedna osoba. Jednominutowe odcinki, których docelowo ma być 5, są być publikowane bez żadnego harmonogramu, ale może je dzielić nawet kilka miesięcy przerwy w publikacji, więc radzę się uzbroić w cierpliwość. Poniżej możecie zobaczyć teaser oraz dwa opublikowane odcinki.
       
       
       
       
      For the Emperor!
    • Przez Dako
      08.03.18 mamy premierę nowej gry z uniwersum Warhammera
      Warto kupić za tą mniej niż "stówę" https://www.cdkeys.com/pc/games/warhammer-vermintide-2?mw_aref=game_armada
       
      Link do strony twórców
      http://www.vermintide.com/
       
       
      A tu czterogodzinna (od postaw) zabawa po polsku
       
       
       
    • Przez Nebthtet
      Do oddania mam niżej widoczny kupon - pozwoli na nabycie Dawn of War 3 za 30€ (najniższa cena jak dotąd). Kto pierwszy ten lepszy, mile widziana ale niewymagana drobna dotacja na rzecz Game Armady.
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2017_08/dow3.JPG.500f19864fd426beaa31016c549e6b55.JPG" data-ratio="146.8">
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności