Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o przywrócenie lub zrobienie od nowa następujących funkcjonalności:

  1. ostatnie posty
  2. TEAMSPEAK - podglądu
  3. możliwości w jakiś prosty sposób odnalezienia listy użytkowników (udało mi się odnaleźć tylko aktywnych użytkowników)
  4. dodanie wątków star marine wraz zawartością
  5. arena commander wraz z zawartością
  6. ogólnie powrotu do podziału z SCPL

zgłoszenie kieruję do Admina @Nebthtet

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Meandester napisał:

Proszę o przywrócenie lub zrobienie od nowa następujących funkcjonalności:

  1. ostatnie posty 
  2. TEAMSPEAK - podglądu
  3. możliwości w jakiś prosty sposób odnalezienia listy użytkowników (udało mi się odnaleźć tylko aktywnych użytkowników)
  4. dodanie wątków star marine wraz zawartością
  5. arena commander wraz z zawartością
  6. ogólnie powrotu do podziału z SCPL

zgłoszenie kieruję do Admina @Nebthtet

  1. Nieprzeczytana zawartość+ filtry (nie musi pokazywać tylko nieprzeczytanej)
  2. http://forum.gamearmada.xyz/forum/62-star-citizen-polska/
  3. tego już SCPL dawno nie miało :confused:

a o treści to się nie wypowiadam, 

Tyle tylko, że jeśli problemem są przyzwyczajenia, to warto się zastanowić czy nie czas je zmienić :blush:


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Meandester

  • Ostatnie posty - moduł wyglądał słabo i sporo osób mi się skarżyło na niego. Proponuję korzystanie z funkcjonalności, którą przytoczył @Tecon
  • Podgląd TS jest cały czas: http://forum.gamearmada.xyz/forum/62-star-citizen-polska/
  • Lista userów cały czas jest, generowana dynamicznie - skorzystaj z wyszukiwarki, to jedna z opcji.
  • Wątki Star Marine nie zniknęły - są w sekcji Star Citizen, tak samo Arena Commander. Gdyby to był działy, które generowały dużo wątków to by nie zniknęły. Jeśli zacznie pojawiać się sporo sensownych treści, to można je ponownie wydzielić.

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nebthtet napisał:

TS już offline, więc i tak nie będzie. Chyba że nowy serwer się pojawi.

Ale normalna strona jest wyłączona, żeby nie można było np po ID przejrzeć ludzi? (imo się nie dziwię)


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie ma normalnej strony, już od wielu wersji forum.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kudos @Nebthtet

też nie kapnąłem się, że to wszystko jest w szukajce :facepalm:

userlist.png

A potem już można sortować po czym się chce


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Nebthtet napisał:
  • Ostatnie posty - moduł wyglądał słabo i sporo osób mi się skarżyło na niego. Proponuję korzystanie z funkcjonalności, którą przytoczył @Tecon
  • Podgląd TS jest cały czas: http://forum.gamearmada.xyz/forum/62-star-citizen-polska/
  • Lista userów cały czas jest, generowana dynamicznie - skorzystaj z wyszukiwarki, to jedna z opcji.
  • Wątki Star Marine nie zniknęły - są w sekcji Star Citizen, tak samo Arena Commander. Gdyby to był działy, które generowały dużo wątków to by nie zniknęły. Jeśli zacznie pojawiać się sporo sensownych treści, to można je ponownie wydzielić.
  1. Ostatnie posty - pozwalały jednym rzutem oka na główną zobaczyć co się dzieje... Sam przedtem znalazłem tą funkcjonalność przedstawioną przez @Tecon na forum jednak jest ona średnio intuicyjna..
  2. TS jednak umarł :( 
  3. Wyszukiwarka użytkowników opanowana - grats za wskazówkę
  4. Wątki - podział na kategorie był czytelniejszy niż jeden worek i przymuszanie do korzystania z wyszukiwarki (która notabene nie zawsze znajdzie to co chcemy, bo nie żyjemy w idealnie po katalogowanym świecie) - takie jest moje zdanie. To, że rzadko ktoś zagląda nie oznacza, że nie jest to potrzebne (np ISO w wielu firmach leży, bo ma leżeć i raz na pół roku ktoś zajrzy, nie zawsze ze zrozumieniem..)

Dzięks za szybką reakcję.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petycja x2.

Na początku chciałbym wszystkich serdecznie przywitać... :) No i zaznaczyć, że nie piszę tego posta w złej wierze. Ostatnio na forum mamy dużo zawirowań, dyskusji różnej maści i innych takich... Nie chciałbym dokładać pracy, ale wierzę, że moje dwie prośby aż tak dużo czasu nie zabiorą.

Przechodząc do sedna sprawy zacznijmy od petycji numer jeden. Proszę o przywrócenie pełnej funkcjonalności systemu reputacji - podglądu kto dał zielone, kto dał czerwone. Nie rozumiem po co to zostało wyłączone. Czy komuś przeszkadzał podgląd od kogo dostałem zieloną strzałkę? A może to z troski o nas, zwykłych użytkowników, żebyśmy się nie kłócili wzajemnie za te czerwone strzałki...? Dla mnie system reputacji w tej chwili nie działa i nie będę go używał, do póki nie zostanie on przywrócony, albo wyłączony całkowicie. (to tak jak by Zuckerberg wyłączył podgląd kto kliknął "lubię to" :D ) Druga sprawa - zauważyłem, że społeczność zaczyna być dzielona na szanowną redakcję i resztę. Redakcja ma dostęp do tej funkcjonalności, więc czemu my nie możemy? Gorsi jesteśmy? Proszę o traktowanie nas poważnie i na równi ze wszystkimi, bo chyba nie dzielimy się na tych lepszych i gorszych, prawda?

Petycja numer 2. Proszę o wyjaśnienie i ewentualne przywrócenie możliwości komentowania zgłoszeń do AD. Wczoraj w nocy z szanownym kolegą @Quelenem zauważyliśmy brak możliwości komentowania nowych zgłoszeń do AD. Kolejna zmiana, która uderza bezpośrednio w społeczność. Kolejny... zakaz? Narzucony odgórnie. Po co? No i znowu pojawia się podział na lepszych i gorszych. Szanowna redakcja może sobie komentować w najlepsze, a zwykły, szary Czarny Smok już nie :) (i nie chodzi mi tutaj o rekruterów) Skoro jest wyłączone komentowanie, to niech będzie wyłączone dla wszystkich. Śmiem wnieść, że nawet dla rekruterów, bo równie dobrze mogą napisać PM do delikwenta. Generalnie podejrzewam, że komentowanie zostało wyłączone ze względu na zimną woję TSvsDis. Właśnie po to, żeby uciąć zapraszania na jeden albo drugi komunikator. A nie lepiej dopisać do regulaminu forum, że wnioski do AD nie służą do reklamowania komunikatorów głosowych? Także ten... Jak już ma być to wyłączone, to proszę o zachowanie "czystości" takiego podania... Przecież wystarczy napisać "Approved" a resztę instrukcji na PM...

To by było na tyle mojego pisania. Petycje kieruje do OneWomanArmy, gdyż dotyczą tylko i wyłącznie forum i jego mechaniki. Ja rozumiem, że wszyscy mają dużo pracy i mało czasu na przyjemności. Nie utrudniajmy sobie życia jeszcze tutaj - w internetach. Zmiany są potrzebne zawsze i wszędzie, bo stagnacja nic nie wnosi, a nawet cofa w rozwoju... Dlatego, żeby ta nasza forumowa Dobra Zmiana nie zmieniła się niechcący w "Dobrą Zmianę"...

Pozdrawiam.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, zaraz napisał:

Przechodząc do sedna sprawy zacznijmy od petycji numer jeden. Proszę o przywrócenie pełnej funkcjonalności systemu reputacji - podglądu kto dał zielone, kto dał czerwone. Nie rozumiem po co to zostało wyłączone. Czy komuś przeszkadzał podgląd od kogo dostałem zieloną strzałkę? A może to z troski o nas, zwykłych użytkowników, żebyśmy się nie kłócili wzajemnie za te czerwone strzałki...? Dla mnie system reputacji w tej chwili nie działa i nie będę go używał, do póki nie zostanie on przywrócony, albo wyłączony całkowicie. (to tak jak by Zuckerberg wyłączył podgląd kto kliknął "lubię to" :D ) Druga sprawa - zauważyłem, że społeczność zaczyna być dzielona na szanowną redakcję i resztę. Redakcja ma dostęp do tej funkcjonalności, więc czemu my nie możemy? Gorsi jesteśmy? Proszę o traktowanie nas poważnie i na równi ze wszystkimi, bo chyba nie dzielimy się na tych lepszych i gorszych, prawda?

Takiej zmiany nie będzie, model Facebooka to nie jest coś, do czego dążymy, poza tym tam jest jedynie możliwość upvote zawartości. Bardziej sensowny jest model Disqus / reddit gdzie upvote i downvote funkcjonują, ale nie widać kto je dał. Zmiany spowodowały większą aktywność użytkowników, większych nadużyć póki co nie stwierdzono - jeśli się pojawią to będą adresowane.

Redakcja ma dostęp, bo częścią ich funkcji jest dbanie o to, co się dzieje w serwisie i na forum. Admin też ma dostęp do masy rzeczy do których regularni użytkownicy nie posiadają uprawnień, to nie kwestia dzielenia na lepszych i gorszych. Oczywiście Twoim prawem jest czy chcesz z systemu korzystać.

 

37 minut temu, zaraz napisał:

Petycja numer 2. Proszę o wyjaśnienie i ewentualne przywrócenie możliwości komentowania zgłoszeń do AD. Wczoraj w nocy z szanownym kolegą @Quelenem zauważyliśmy brak możliwości komentowania nowych zgłoszeń do AD. Kolejna zmiana, która uderza bezpośrednio w społeczność. Kolejny... zakaz? Narzucony odgórnie. Po co? No i znowu pojawia się podział na lepszych i gorszych. Szanowna redakcja może sobie komentować w najlepsze, a zwykły, szary Czarny Smok już nie :) (i nie chodzi mi tutaj o rekruterów) Skoro jest wyłączone komentowanie, to niech będzie wyłączone dla wszystkich. Śmiem wnieść, że nawet dla rekruterów, bo równie dobrze mogą napisać PM do delikwenta. Generalnie podejrzewam, że komentowanie zostało wyłączone ze względu na zimną woję TSvsDis. Właśnie po to, żeby uciąć zapraszania na jeden albo drugi komunikator. A nie lepiej dopisać do regulaminu forum, że wnioski do AD nie służą do reklamowania komunikatorów głosowych? Także ten... Jak już ma być to wyłączone, to proszę o zachowanie "czystości" takiego podania... Przecież wystarczy napisać "Approved" a resztę instrukcji na PM...

Zgłoszenia do AD komentować mogą osoby zajmujące się rekrutacją. Wcześniej to uprawnienie zostało dla Redakcji, co było przeoczeniem - i po Twojej informacji zostało skorygowane. I owszem, celem zmiany było ucięcie zazwyczaj niewiele wnoszącego spamu i postów robionych na zasadzie kopiuj-wklej.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nebthtet napisał:

Zmiany spowodowały większą aktywność użytkowników

Nie wierzę w to. Chyba bardziej trafnie było by napisać, że miały spowodować większą aktywność. Skoro ja przestałem z tego korzystać to co to za zwiększenie aktywności? Po prostu dla mnie jest nie logiczne, że zabierając pożyteczną funkcjonalność zwiększamy aktywność. Jak ograniczanie praw może zwiększać aktywność... To chyba odwrotnie działa... No i nie, nie chodzi mi o dążenie do modelu Facebooka czy innego Reddita, chodzi mi o nasz model - Game Armadowy. W końcu:

19 minut temu, Nebthtet napisał:

Redakcja ma dostęp, bo częścią ich funkcji jest dbanie o to, co się dzieje w serwisie i na forum.

No i ten podgląd to w czym im pomaga w tym dbaniu? Ja też dbam o forum, zgłaszam kilka postów tygodniowo do przeniesienia, spamy i inny offtopy. Więc to nie jest wytłumaczenie, że do dbania jest potrzebny podgląd reputacji... 

36 minut temu, Nebthtet napisał:

Admin też ma dostęp do masy rzeczy do których regularni użytkownicy nie posiadają uprawnień, to nie kwestia dzielenia na lepszych i gorszych.

Nie mówię tutaj o funkcjach admińskich, moderatorskich, radnych czy innych. Mówię o podglądzie najzwyklejszej reputacji dostępnej dla każdego. Oczywistym jest, że admin ma dostęp do różnych funkcji niedostępnych dla zwykłego użytkownika, tego się nie mam zamiaru czepiać.

41 minut temu, Nebthtet napisał:

Zgłoszenia do AD komentować mogą osoby zajmujące się rekrutacją. Wcześniej to uprawnienie zostało dla Redakcji, co było przeoczeniem - i po Twojej informacji zostało skorygowane. I owszem, celem zmiany było ucięcie zazwyczaj niewiele wnoszącego spamu i postów robionych na zasadzie kopiuj-wklej.

Sprawa załatwiona :like: Co prawda nie podoba mnie się to do końca, ale tutaj już tematu drążyć nie będę.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo przeczytania odpowiedzi odnośnie zielonych i czerwonych strzałek to również prosiłbym o przywrócenie informacji kto dał strzałkę.

Dlaczego?

Często wykorzystywałem tę formę wynagrodzenia czyjegoś postu i zależało mi na tym, żeby osoba wynagradzana wiedziała, że to ode mnie. Czemu mi zależało? Bo nie musiałem pisać posta złożonego z jednego lub dwóch słów o treści "dzięki wielkie" a tylko klikałem up vote i właściciel wartościowego posta już był nagrodzony i wiedział, że to ode mnie tzn. osoby której pomógł.

Sporo osób nakręca świadomość, że odwaliły kawał dobrej roboty coś robiąc. Sporo osób również nagradza z tą świadomością aby inni wiedzieli, że temu konkretnemu Kowalskiemu ich treść się podobała.

Nie kręci mnie czy grupa A lub Y ma konkretne uprawnienia, bardziej chodzi mi o to, żeby na forum wykorzystywać pełen potencjał mocy różnych udogodnień.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tecon na chwile obecną z tego co rozumiem działa pewnym grupom użytkowników na forum. Jeżeli źle zrozumiałem to niech @Nebthtet mnie poprawi. Stąd moja prośba o wprowadzenie zmiany.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa redakcji Game Armada i administracji forum. Cała reszta Użytkowników dostaję informację, że otrzymała reputację. Jako że Tecon jest w redakcji, to taki dostęp ma. Na chwilę obecną nie planuję zmiany tego.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.

Kiedyś na samym dole forumka była opcja zmiany theme. Teraz nie ma. Szukałem chyba wszędzie, ale zaćma się wdała i nie widzę -> jak wyłączyć ten biały shit padający z nieba? :P

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycisk do wyboru tła - znaczek pędzla - znajduje się do góry na prawo od Twojego profilu obok ikonki PW.

Jak wyłączyć śnieg nie wiem :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako on pyta o zmianę stylu, a nie tła. :)

@zaraz na chwilę obecną masz scenariusz IRL - nie wyłączysz :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nebthtet napisał:

@Dako on pyta o zmianę stylu, a nie tła. :)

@zaraz na chwilę obecną masz scenariusz IRL - nie wyłączysz :)

A to ja przepraszam ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niach niach :turned:GAsnieg.png

w stopce


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gitara! Dziękuję @Nebthtet za szybką reakcję i Tobie @Tecon za sprzedanie info, że już działa :D

 

A Tobie @Dako za to tło... :D Żeby nie pomijać już nikogo :)))

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaraz Od dziękowania na forum jest taki fajny mechanizm, nazywa się system reputacji ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważone ostatnio błędy:

  • Czasem pojawia się błąd EX0 na forum
  • Kalendarze które pobierałem automatycznie do outlooka posypały się (obstawiam, że w przeciągu ostatnich max 2 tyg)
  • Nowe kalendarze nie mają "nazwy" przez co outlook ma z nimi problem..

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daaawno nie widziałem tego błędu, zazwyczaj mi wyskakuje jak coś się z forumkiem dzieje. W sensie, że jakiś update, albo niedługo po jakichś roszadach z bazą. A tak wszystko ok jest. Przeglądam forum z trzech komputerów i telefonu. Różne łącza i różne systemy, także nie wiem od czego to jest zależne...

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa jak powinno, babory nie powinny się wyświetlać.

@Meandester daj znać czy kalendarze znormalniały.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Toteo
      No i mam nowy monitor ale jakies moje wewnetrzne cos juz marudzi.
      Wiem, ze jednolitosc podswietlania to loteria, nawet w drogich monitorach i wazniejsza jest jednolitosc kolorow.
      Zrobilem zdjecia po ciemku i sami powiedzcie, czy oddawac, czy ja moze jednak troche przesadzam  (wiadomo, w realnym uzytkowaniu nie jest tak zle)
       





    • Przez Toteo
      Monitor mi padl (zalaczam zdjecie) i poszukuje nowego. Moj obecny to LG 27EA63 - do dzisiaj bylem z niego zadowolony.
      Wymagania co do nowego:
      1. do £200 (preferuje, zeby znajdowal sie na amazon.co.uk ale musi byc do kupienia normalna droga w uk)
      2. 27" - wiekszy tylko jak jest uzasadnienie - np. dobra cena
      3. rozdzielczosc: FHD - do tej pory mialem 1080p i jest mi z tym ok. - jak bedzie QHD w tej cenie to moze i lepiej, ale niewymagane
      4. technologia panelu: IPS LED
      5. VESA mount (takie cztery standardowe dziurki na plecach monitora do montowania na stojaku)
      6. preferowalbym modele z 2019 roku
      7. preferuje znane marki typu: LG, ASUS, Dell, AOC czy co tam jeszcze sie nadaje.
       
      na razie rozwazam: LG 27MK430H-B
       
      Prosze o pomoc, jakby ktos mial czas na male poszukiwania. 

    • Przez Usunięte konto 5
      Poszukuje monitora 32 calowego 4k z matrycą IPS 144Hz, G-sync czy free sync nie wymagane. Jak ktoś ma jakieś info o jakimś modelu niech tu napisze.
    • Przez Nebthtet
      Dla uczczenia Darmolotów Origin dostępnych dla posiadaczy Star Citizena urządziliśmy nasze pierwsze FotoZawody. Dla przypomnienia - tematyką konkursu był screenshot przedstawiający dowolny statek Origin, w dowolnej konfiguracji i sytuacji. A więc mogło to być wnętrze, widok z zewnątrz czy nawet foto smętnych szczątków gdzieś na orbicie... Nasi zawodnicy jednak w przeważającej większości wybrali tematykę związaną ze skokami kwantowymi i ślicznymi efektami, jakie widać w trakcie podróży wokół ich maszyn.
      Odważni stanęli w szranki, a Społeczność dokonała wyboru... Tym razem zwycięzcami w naszych inauguracyjnych FotoZawodach zostali aex aequo:

      @Marcin Przybyłek - praca "W hiperprzestrzeń!"
       

      @ontuto - praca "600i"
      Redakcja Game Armady gratuluje i zachęca całą Społeczność do udziału w kolejnych konkursach! Pozostałe zgłoszenia możecie zobaczyć w archiwum!
    • Przez Game Armada
      Zapoznajcie się ze zmianami, jakie zaszły na Game Armadzie - nasz serwis ewoluuje dla was!
      Artykuł Zmiany na Game Armada: NewsNet pochodzi z serwisu Game Armada.
      Przeczytaj całość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności