Skocz do zawartości
krzychu072

Zgadujemy datę premiery Star Citizen

Polecane posty

Wpadłem na pomysł aby wypisywać datę premiery Star Citizena , kto trafi najbliżej to zgarnie np 100 repa ( jak admin by zechciał :) )
Dobra to zaczynam.

27 Marca 2017 roku  ( moje urodziny ) 

• Dzięki! 1

Link do postu
🐲 Amb3r    109

Październik 2017r. optymistycznie patrząc.

Realistycznie - czerwiec 2020r.

Pesymistycznie - jest taki obrazek kogoś grającego w SC w statku z SC, ale nie mogę znaleźć :P

Edytowano przez Amb3r

Link do postu

powiedzmy 15 lipiec 2017

po edycji:

Faktycznie trzeba to rozdzielić, według mnie SQ42 wyjdzie na święta tego roku, a PU w 15 lipca 2017r. ooo tak będzie precyzyjniej.

Edytowano przez Mistrzunio

Link do postu
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Admin by nie zechciał. 

Jak ktoś trafi to się obmyśli co innego. Rep ma wskazywać czy ktoś postuje sensownie, a nie czy powinien grać w totolotka ;)

SQ42 - Q1 2017

PU - Q1-Q2 2019

• Dzięki! 1
  • Zdenerwowany 1

Link do postu
🐲 Zgudi    96

Z tego co mi wiadomo, jak 18 miesięcy po standardowej dacie premiery nie będzie gry to każdemu przysługuje refund. Premiera ma datę ogólną 2016. Więc do 31 grudnia doliczamy 1.5 roku i mamy premierę SQ42 i właściwego PU 30 Czerwca 2018.

Link do postu

@Zgudi, przeczytaj TOS. Oni coś tam zmieniali, Derek się tym fapował ze dwa tygodnie przecież.

Link do postu
🐲 zaraz    203

Terms of service? A Derek to troll :) wpisz tutaj w szukajce "Derek Smart", powinno Ci zwrócić kilka wyników do poczytania :))

Link do postu

Link do artykulu nie dziala, po pierwszych kilku postach juz wiem o co chodzi mniej więcej. Dałbyś radę odszukać chociaż nazwę art? :D

Link do postu
🐲 dooku    13

Znając moje szczęście to premiera SQ42 w dniu mojego ślubu a PU w dniu narodzin potomka chociaż nie planuję ani jednego ani drugiego w najbliższym czasie :D

Link do postu

/me rzuca Większe Wskrzeszenie

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2017_07/image.png.5f64c58ff021d59273d05623097d78ac.png" alt="image.png">

No, kochani to jak typujemy teraz?

SQ42 - 12/2018

PU (pełne) - 08/2020

Link do postu
🐲 Tronuss    24

SQ42 - Gamescon 2018

PU(pełne ) - Gamescon ( jeśli jeszcze będzie istniał ) 2022

Edytowano przez Tronuss
lit erówka

Link do postu

@Tronuss prędzej E3 się złoży niż Gamescom. Prawda jest taka, że amerykańskie targi mają problemy od jakiegoś czasu, a Gamescom sukcesywnie się rozwija.

Link do postu
🐲 Tronuss    24

@Nebthtet trzymam kciuki za obie imprezy i nieustający rozwój branży gamingowej na naszej planecie ( i na innych zresztą też :) )

Pozdrawiam Bardzo Serdecznie !

Jacek "Tronuss" Sieńko

Link do postu

Tak, konkurencja jest zdrowa. Dodam tylko że E3 zawsze było branżowe (zamknięte dla zwiedzających) co zmieniło się dopiero niedawno. Gamescom ma Day 0 dla biznesu i wpuszcza "normalnych" zwiedzających od Day 1 do końca imprezy. I na tym kończę offtop odnośnie targów :)

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Z okazji tysiąca followerów SC Relay urządziło giveaway, w którym można wygrać kartę podarunkową o wartości 100$ lub Noxa Kue.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  - powodzenia!
    • Przez Nebthtet
      Staffan Ahlstrom i Michał Piątek wraz z Jaredem Huckaby odpowiadali na pytania prosto z chatu dla subskrybentów i powiedzieli kilka słów na temat swoich zadań przy tworzeniu Star Citizena.

Artykuł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  pochodzi z serwisu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .
    • Przez Nebthtet
      W tej odsłonie Around the Verse Geoff Birch i Alistair Brown poruszyli temat nowej technologii Secondary Viewport, która umożliwi generowanie realistycznie i naturalnie wyglądającej komunikacji holograficznej w Star Citizenie. Chyba przyznacie, że to istotna część gry!

Artykuł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  pochodzi z serwisu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. .
    • Przez Nebthtet
      Jak widać Gladiusem można polatać nie tylko w SC