Skocz do zawartości
s00p3L

wts Sprzedam konto Star Citizen - promocyjna cena

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

 

Mam do zaoferowanie swoje konto.

Na koncie znajduje się:

Super Hornet  z LTI  -  Przerobiony z Drake Herald LTI

Avenger - przerobiony z Mustanga AMD NEVER SETTLE SPACE EDITION

Dodatkowo posiadam CCU z Constellation Taurus na Sabre'a

 

Ogólnie w bilingu na koncie widnieje suma poświęcona przeze mnie w kwocie 140$ (należy dodać kwotą za CCU na Horneta - wielkie dzięki Tommy!)

Cena:

Od razu dodam że nie mam zamiaru bawić się w kurs dollara czy też euro. Nie ukrywam że zależy mi na sprzedaży konta, powód ? Coraz mniej czasu na wirtualne rozgrywki, jak tak dalej pójdzie to będę miał czas jedynie w weekendy, ale też nie zawsze. Stąd chciałbym odzyskać pieniądze zainwestowane w SC. Dodatkowym problemem są "bebechy" mojego złomka, który ledwo ledwo uciąga to cudo (Star Citizen). Czas do premiery daleki, ale nie planuje inwestować w nowy sprzęt bo na chwilę obecną nie mam takiej potrzeby.

 

Wracając do tematu ceny, za całość - niestety nie mam możliwości sprzedawania statków pojedynczo - żądałbym kwoty:

 

Super Hornet obecnie nie jest w sprzedaży, ale kwota oscylowała w okolicach 180$

Avenger kwota 93$ (na nim mam paczkę z grą). 

Daje to łączną kwotę 273$. Biorąc jednak fakt, że sam wydałem jedynie 140$ proponuję cenę w wysokości 550 zł co jest równowartością (w przybliżeniu po dzisiejszym kursie dolara) tego co poświęciłem na SC w $. 

Przeliczając obecne ceny statków które posiadam do tych, które  sprzedaje z kontem oszczędza się (273 - 140) 133 $ tak więc niemal połowę obecnej ceny tych statków. Biorę pod uwagę fakt, że statki przypisane są do jednego konta na stałe, oraz komplikację ze zmianą maila oraz loginu, stąd też nie proponuje wyższej ceny. Dodatkowo plusem jest to że ustalona cena nie bierze pod uwagę obecnego kursu dolara, a ten non stop wędruje do góry i nie minie kilka dni nim przekroczy "magiczną" barierę 4 złoty. 

Na pytanie czemu tak tanio? Odpowiadam, nie chce na tym zarobić, po prostu chce odzyskać pieniądze które zainwestowałem w SC (i tak poprzez wyższy kurs dolara niż kiedy nabywałem statki zarobiłem sporo).

 

*Edit

Dodane screeny z konta - cała zawartość

 

Oświadczam, że jako sprzedający z momentem dokonania operacji sprzedaży, zrzekam się jakichkolwiek praw oraz roszczeń do sprzedanego konta. Dodatkowo w przyszłości nie będą podejmowane jakiekolwiek próby odzyskania przeze mnie sprzedanego konta.

 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez s00p3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga: zakupy kont są niezgodne z licencją, Kupujący musi liczyć się z ryzykiem zbanowania konta przez CIG.

@s00p3L - dołącz screena z konta pokazującego zawartość, nie ma też informacji czy pakiet AMD zawiera SQ42. Dodaj proszę disclaimer, że w razie sprzedaży zrzekasz się wszelkich praw do konta i nie będziesz próbował go w żaden sposób odzyskać.

Tym niemniej mając powyższe na uwadze oferta IMHO naprawdę atrakcyjna - zwłaszcza jeśli zawiera i SQ42.

Aha, od siebie dodaję - użytkownika z handle S00pel usuwam z AD na RSI, transakcja nie obejmuje członkostwa w AD :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /uploads/monthly_2016_02/sc1.thumb.png.5ac2c484fc0586f64836f1c87151ad2e.png">}
Nie chcesz tego sprzedać osobno? edit: Na zdjęciu możesz go giftować więc pomyślałem.. Także ten, czekam na odp ;-D

Edytowane przez Bossman

♿

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez murphyslaw
      do sprzedania
      Drake Corsair  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Cześć.  Sprzedam kartę graficzną rx 6700xt Gigabyte EAGLE. Karta nowa,  sprzedaję, bo udało mi się kupić inna.  Sprzedaje za tyle ile kupiłem.  Cena 4.5tys
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Witam.  Sprzedam sam joystick Thrustmaster t.16000m ze zdjęcia.  Sprawny. Cena 220zl.  Wysyłka do dogadania. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności