Skocz do zawartości
Usunięte konto

Benchmark różnych GPU na podstawie Star Citizen Alpha 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Smaily napisał:

Czyli w skrócie : kup kartę za co najmniej 1500 zł aby mieć 40 fps w star citizenie :]

Albo miej farta daj 850 złotych i miej 39 fps w Star Citizenie ;) 

Tylko trzeba zakładać przy komputerze słuchawki na uszy, bo inaczej utrata słuchu gwarantowana :( 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dla czego ale ja rzadko wierze w takie zestawienia mam starą generacje GTX 780 OC od EVGA w SLI i fpsy nie spadły mi jeszcze poniżej 50 w AC2.0 a w Hangarze mam stabilne 60 niestety EVGA precision X nie pokazuje mi więcej niż 60.


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Neraki No ale urwa przecież 780 w SLI to powinno mieć wydajność na poziomie +- 980 Ti więc nie wiem o co kaman? :P 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te testy są za przeproszeniem gówno warte - gra jest w ogóle niezoptymalizowana, a czy ilość fpsów będzie niska / wysoka zależy głównie od serwera / procesora.

Edytowane przez Nevarion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Nevarion napisał:

te testy są za przeproszeniem gówno warte - gra jest w ogóle niezoptymalizowana, a czy ilość fpsów będzie niska / wysoka zależy głównie od serwera / procesora.

No wiesz ale to jest Star Citizen, a jego społeczność żyje każdym aspektem jego powstawania więc i porównania są ważne ;)

Prawdę mówiąc, jestem przekonany, że za parę miesięcy te benchmarki będą nic nie warte, a już na pewno blisko wydania pełnej gry w procesie optymalizacji wszystko zacznie się zmieniać niczym w kalejdoskopie :D 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności